“Tesla-show”

“Tesla-show”

У четвер, 1 лютого 2018 р., у науковому містечку “Нова енергія” учні 6б, 9 та 10 класів з вчителем фізики Чопик Н.М. відвідали нову розважально-освітню програму “Tesla-шоу” з метою пробудити у дітей інтерес до вивчення фізики.

В окремо відведеному залі темний простір за щільними шторами. Дітей попереджають, що в залі ходити заборонено, радять вимкнути телефони та інші пристрої. Серед експонатів – сходи Якова, трансформатор Тесли, плазмова куля, електрофорна машина, генератор ван де Граафа.

Учням аспірант кафедри технічної діагностики та енергоменеджменту ІФНТУНГу Чабан Назарій Ігорович демонстрував роботу приладів та принципи утворення струму – статичного і змінного. Тим часом у залі утворювалися блискавки, а лампи світили від дії електромагнітного поля.

Родзинка шоу – генератор Тесли. «Ми єдині і перші на західній Україні, бо наша блискавка сягає метра – це унікальне явище»-відмітив .Н.І.Чабан.

Діти отримали масу задоволень від переглянутого фільму про відомого фізика та інженера-винахідника сербського походження Ніколу Теслу та спостережуваних експериментів.

Підготувала вчитель фізики Чопик Н.М.

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *