Проща  випускників

Проща випускників

06 травня 2017 р.  відбулася ХІІ проща випускників шкіл Івано-Франківської Митрополії УГКЦ у Святоуспенському погінському монастирі отців-василіян.«Єдність з Богом – гарантія зросту особи», – гасло цієї прощі. Метою прощі є прославити Бога, подякувати за всі шкільні роки, а також попросити у Господа за молитвами Божої Матері Божої ласки про вибір майбутнього, а також про успішну здачу зовнішнього незалежного тестування. Проща припадає у ювілейний рік 400-ліття реформи  Василіянського Чину. Саме тут, у Василіянському монастирі, присутні випускники, батьки, учителі змогли отримати особливі Божі дари, серед яких і повний відпуст.

До програми прощі ввійшла молитва на вервиці і Архиєрейська Літургія (за участю митрополита Володимира Війтишина.

Також учні нашої школи взяли участь у цікавому квесті під назвою «Пізнаємо чесноти».Пізніше всі учасники прощі мали можливість повеселитися на концертній програмі з флешмобами та дискотекою.

Гостями прощі були с. Христофора Буштин СНДМ, Голова Комісії у справах освіти і виховання УГКЦ (м. Київ), о. Петро Майба, СДБ, заступник Голови Комсії (м. Київ), с. Георгія Припутницька, СУ, Голова Комісії Львівської архієпархії (м. Львів). Всього понад 1100 випускників, а також учителі та батьки, яких  було особливо багато, взяли участь у цій прощі.

Після вступного слова о. Йосафата Фітеля, ЧСВВ до присутніх прочан звернулася с. Христофора Буштин, СНДМ, яка наголосила, що присутні тут молоді люди є прикладом того, що дорослий життєвий шлях потрібно починати саме з молитви.

Після Архієрейської Св. Літургії, яку очолив Митрополит Володимир (Війтишин), випускники продовжили прославляти Господа піснями . Завершилась проща благословенням прочан на щасливе майбутнє.

Р.П.Андрушевська,

вчитель християнської етики

     

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *