Відбулося засідання педагогічної ради

Відбулося засідання педагогічної ради

4 травня   відбулося засідання педагогічної ради школи . Протягом двох годин плідної насиченої роботи були розглянуті наступні питання:

  1. Про стан викладання та рівень навчальних досягнень учнів з хімії.
  2. Про стан впровадження інноваційних технологій як засобу розвитку інтересу в учнів до вивчення навчальних дисциплін.

По першому питанню слухали Рубашевську О.І., заступника директора з навчально-виховної роботи, яка зробила аналіз стану викладання та рівня навчальних досягнень учнів на основі бесіди з вчителем, відвіданих уроків, аналізу ведення шкільної документації, контрольних робіт. Під час здійснення внутрішкільного контролю за станом викладання хімії увага була приділена дотриманню та виконанню чинних нормативно-правових документів і науково-методичних рекомендацій.

Цікавим і змістовним виявився виступ голови методичної ради Білої М.Д., яка звернула увагу на різні форми і методи роботи вчителів школи, поділилася власним досвідом з використання інноваційних технологій,  адже працює у школі понад 35 років і вивчала не одне покоління наших учнів.

У всіх вчителів залишилося чудове враження після педагогічної ради. Хтось показував свій досвід, хтось насолоджувався почутим. Для когось відкрилися нові бачення з почутого та побаченого. Завжди відкриваються нові перспективи та можливості, незалежно від того скільки тобі років: чи ти лише починаєш працювати на цій ниві, чи вже впевнено йдеш по своєму шляху.

Світ рухається вперед і ми йдемо в крок разом з ним, адже, як кажуть: “Вчитель – професія від Бога, а всі інші від вчителя”, тому ми стараємося дати нашим учням найкраще, адже вони – майбутнє України.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *