Майстер-клас із столового етикету

Майстер-клас із столового етикету

11 травня учні початкових класів школи разом із вчителями Карась О.Б. та Красняк О.І. відвідали майстер-клас із столового етикету у готельному комплексі “Надія”, який проходив у залі «Європейський». Спочатку дітей ознайомили з основними і допоміжними столовими приладами та їх правильним використанням. Розповіли, як себе поводити у ресторанах “по-аристократськи”, як викликати офіціанта, як користуватися меню. Виявляється, що за допомогою столових приборів можна показати свої уподобання до страви. Просто розташування виделки і ножа може розповісти кухарю про те, сподобалася страва чи ні. Далі була найщасливіша мить для  ласунчиків: нам подали закуску, коротко розповівши про перші у світі закуски та смачний хлібчик від «Надії». Страва сподобалася всім. Другою стравою був бульйон з локшиною власного приготування, зовсім не схожий на звичний. Як доповнення звучали історія виникнення цієї страви та її загадкові легенди. А ось третя страва саме для тих, хто любить поласувати м’ясом. Апетитне пюре із соковитим, м’яким, ніжним м’ясом. Під час нашого «ритуалу споживання» нам розповідали про види прожарок стейків та що кому підходить. Але головне – прислухатися до свого смаку. Також  йшлося про рибу, а саме,  найдорожчу та найпопулярнішу, і як правильно її споживати. Остання страва – для затятих любителів солодкого. Її приготували в присутності дітей. Це було не просто приготування, а справжнє шоу. Смачні млинці  з карамеллю та холодним морозивом після важкого шкільного дня – ідеальний привід розслабитися.

У кінці трапези розповідали про чай та каву, їх появу в раціоні та використання, легенди, які пов’язані з ними. Під час розповіді учні мали можливість насолодитися ягідним морсом. Опісля,  всі присутні отримали маленький подаруночок від «Надії»: сертифікат про проходження майстер-класу та 10% знижку на наступний прихід у будь-який відділ ресторану в готелі.

Дітей чекала подорож готелем та кухнею, де вони могли відвідати всі відділи кухні та почути короткий опис кожного.   У кондитерському відділі  пригостили дуже смачним печивом. Потім провели у магазин «Делікатес». Всі поверталися ситі, задоволені і радісні. Це була надзвичайна екскурсія! Мабуть її ніхто не забуде, адже це  маленький досвід, який допоможе у подальшому житті тому, бо саме цим дітям, представляти нашу Батьківщину у світі. Тож давайте будьмо аристократами у душі!

                   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *