Проект “Школа- наш другий дім, бо безпечно і комфортно в нім” 2016 рік

Облаштування центрального входу

Мета – основною метою проекту є створення безпечних та нешкідливих умови перебування учасників навчально-виховного процесу в  закладі та заміна старої керамічної плитки на нове покриття.

Актуальність Проекту

Сучасний освітній заклад повинен бути центром інновацій: навчальних, виховних, розвивальних, соціальних, інформаційних, технологічних тощо.

Однією з актуальних проблем, яка стоїть перед освітою та визначена в нормативно-правових документах є створення в установах освіти умов для збереження та зміцнення здоров’я дітей.

Проект спрямовано на розв’язання наступних важливих проблем: дотримання санітарно – гігієнічних норм утримання вихованців, збільшення терміну експлуатації будівлі, покращення її естетичного вигляду.

Реалізація даного проекту є складовою частиною забезпечення розвитку дитини, як особистості, її самовизначення, саморозвиток, самореалізацію. І для цього треба створити безпечні умови перебування дітей у школі, адже кожна дитина, незалежно від того де вона проживає – в місті чи в селі, має право на освіту, право на розвиток природних позитивних нахилів, здібностей, обдарованості.

Сходи – невід’ємній елемент та візитівка практично будь-якої будівлі, чи то житловий будинок, підприємство, офісна будівля або державна установа. Це перше, з чим стикається і що бачить гість, заходячи до приміщення. Тому нам потрібно перш за все подбати про безпеку  тих, хто заходить до школи.

Основним завданням проекту є виконання ремонтних та оздоблювальних робіт центрального входу школи, що забезпечить повноцінне функціонування закладу, в якому будуть навчатися та виховуватися діти.

Основна проблема Проекту

– слизька поверхня, що може бути причиною травмування дітей та дорослих ;

– різні коефіцієнти розширення від перепадів температур. Плитка і бетон мають різні показники даного коефіцієнту, внаслідок чого  відбувається відставання плитки від бетонної поверхні;

– волога потрапляючи у шви між плиткою- просочується в нижні шари і після замерзання  відбувається розтріскування плитки.

Загальний обсяг фінансування – 34500 грн.. З них:  30000  грн.  міський конкурс проектів та програм  розвитку місцевого самоврядування, 4500 грн. – кошти Піклувальної ради.