Тиждень права

Тиждень права

Предметний тиждень було проведено згідно затвердженого плану (з 04.12.2017-09.12.2017р.) з метою активізації творчої та пізнавальної діяльності учнів, з метою надання можливості учням презентувати набуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.

Так у рамках тижня правових знань були проведені заходи, які спрямовані на забезпечення захисту прав дитини,дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів, традицій. До заходів були залучені учні 1-10 класів.

Предметний тиждень було відкрито урочистою лінійкою, на якій до відома учнів були доведені мета та план проведення тижня.

Згідно плану  тижня у всіх класах було проведено годину класного керівника  на тему: « Права людини» з нагоди проголошення Загальної Декларації прав людини .Соціально-психологічною службою було організовано та проведено тренінгове заняття: «Правила і закони   в твоєму житті» у 7-9 класах, анкетування щодо  вивчення реальної ситуації щодо насильства у сім’ях та у школі.

Вражені учні були від  зустрічі  з шкільними офіцерами поліції Бабецькою О. та Боєвим А., які порушили теми насильства у шкільному середовищі та шкідливості куріння, вживання алкоголю і наркотичних речовин, а курсанти Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ України Позняк І, Подлісецька В., Закутна І. провели з учнями 9-10 класів ознайомчу бесіду на тему: ” Булінг. Насильство у школі. Дані курсанти зустрілися з учнями 6-х класів, де відповідали на запитання учнів.

          

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *