Тиждень біології

Тиждень біології

Відповідно до річного плану роботи школи на 2017-2018 н.р. та з метою стимулювання пізнавальною діяльності учнів, розвитку інтересу до природничих наук, формування вміння швидко і чітко формулювати свої думки, логічно їх викладати, виховання шанобливого ставлення до природи, збереження та примноження природних скарбів рідного краю.

Впродовж тижня з 20.11.2017 року по 24.011.2017 року в школі проходив Тиждень біології. Завданням цього тижня було поглибити знань учнів з біології та розвитку інтересу до природничих наук. В рамках Тижня біології було проведено такі заходи:

  • Виставка біологічних стінгазет «У світі цікавої біології». Свої роботи представили учні 6-10 класі. Кожен проект було презентовано у різних формах(доповідь,захист);
  • Біологічний квест «Пошук скарбів» за участу 7- 10 класів пройшов цікаво і динамічно. Учні школи розгадували біологічні загадки,потрапляючи в різні частини школи : кабінет директора школи, їдальня, кабінет заступника директора, кабінет біології.
  • Біологічна вікторина «Найрозумніший» для учнів 7 класу провела вчитель біології та хімії Балицька Н.Б. Учнів класу було розділено на команди 6 «Селяни» , «Лимончики», « VIP Угорники». Вікторина пройшла динамічно, весело, пізнавально.  Переможцем вікторини стала команда «Лимончики».
  • В рамках Тижня біології вчитель природознавства Карась О.Б. представила проект « Як врятувати планету Земля» з учнями 4 класу. Завданням проекту було : дослідити , які вчинки людей призводять до знищення навколишнього середовища, розробити заходи по збереженню та відновленню природного середовища,які сприятимуть гармонійному існуванню людини та природи;
  • Біологічний кросворд «Клітина рослини» для учнів 6-х класів;
  • Перегляд відео «Смоли в цигарках». Ми – за здоровий спосіб життя!;
  • КВК Пізнай самого себе». В КВК взяли участь команди 9 класу «Анатомія» та 10 класу «Селекція». Найяскравішим конкурсом став «Конкурс капітанів», в якому лідери команд проявили свою смикалку, креатив та знання з біології. Переможцем КВК стала команда 10 класу « Селекція».

В роботі з учнями були використані різноманітні форми роботи щодо а саме: ігрові, тренінгові технології, конкурсні, інтерактивні форми виховної діяльності з урахуванням вікових особливостей учнів. Тиждень біології було проведено за планом.

Вчителі – предметними  використовують сучасні форми та методи навчання, що активізують розумову діяльність учнів, сприяють підвищенню у них інтересу до вивчення біології .

Проведена робота була змістовною, корисною, цікавою,  спрямованою на виховання культури поведінки на природі, усвідомлення необхідності вироблення навичок з безпечного поводження з природою та усвідомлення свого значення для збереження природного середовища.

           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *