Молодь парафії Царя Христа презентує великодню виставу

Молодь парафії Царя Христа презентує великодню виставу

На основі історичної повісті Натанели Королевої спільнота аніматорів та молодь парафії Царя Христа монастиря отців Василіян під духовним проводом о. Амброзія Козака ЧСВВ та режисерським – п. Ольги Костреюк поставила великодню виставу “Quid est Veritas”; сценограф та костюми – п. Анна Масляк, п. Лілія Мілованова.

У повісті “Quid est Veritas” (“Що таке істина?”) Наталена Королева сплела в одну цілість кілька мотивів, але головну увагу присвятила діяльності й переживанням римського прокуратора Понтія Пилата, що, хоч не бачив у вченні Пророка Галилейського” жодної вини, своєю нерішучістю допустив до його страти.

Постать Пилата, що, за словами авторки, досі не зворушив ніякого автора”, знаходить у цій повній драматизму повісті цікаве та вдумливе висвітлення.

Василіянська молодь зуміла на сцені показати духовну драму Пилата, що, бувши “тільки людиною” і тримаючись лише “людського права”, ціле життя шукав Істину, тужив за Нею і не знайшов – чи, може, не впізнав, коли зустрів Її, що видно із останнього діалогу між Понтієм Пилатом та його другом Йосифом  Ариматейським.

З гастролями аніматори спільно з Комісією у справах освіти та виховання Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ 28 квітня 2017 р. Б. побували в Угорницькій загальноосвітній школі та ліцеї-інтернаті для обдарованих дітей із сільської місцевості.

Галина Гришко,

голова комісії УГКЦ у справа освіти та виховання

           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *