Тиждень дитячої та юнацької книги

Тиждень дитячої та юнацької книги

В Угорницькій ЗШ I-IIIступенів з 3-7 квітня проведено Тиждень дитячої та юнацької книги «Сучасна бібліотека для сучасного читача».Гасло тижня «Читати,щоб набути друзів»
В сучасному світі, на жаль, багато підлітків поступово забувають про книги, оскільки переконані в тому, що їх легко може замінити телебачення та інтернет. Але хіба це правильно? Чому ми забуваємо про естетичне задоволення? Комп’ютер ніколи не зможе передати відчуття перегортання сторінок.  Д. Дідро якось написав про те, що люди перестають мислити лише в тому випадку, коли перестають читати. І це дійсно правильне твердження. Кожна людина прекрасно розуміє, що читання розширює кругозір, підвищує інтелектуальні здібності, змушує мислити й аналізувати (і це лише незначна частина позитивного впливу, який чинить на нас художня та інша література).
По-перше, книга – це найкращий порадник і відданий друг. Саме на сторінках книги ви можете знайти відповіді на багато питань, які постійно хвилюють людини. Саме на сторінках книг надаються різні шляхи вирішення життєвих проблем, тут багато слушних порад і рекомендацій. Як пережити нерозділену любов, як вибрати правильний шлях, де і як знайти сенс життя? На ці та багато інших питань можна знайти відповіді саме на сторінках книг.

Впродовж тижня відбулися такі заходи: Зустріч з дитячою письменницею Прикарпаття Віталією Савченко. Діти ознайомилися з творами письменниці та почули з уст авторки казки,які увійдуть до наступної збірки. Для учнів 3 класу проведено урок «Структура книжки» під час якого, діти познайомились з важливими елементами побудови книжки. На бібліотечному уроці для учнів 5-х класів школярі ознайомитися з енциклопедіями,словниками,довідниками та призадумались про важливість цих книг у формуванні світогляду особистості. Найактивніші читачі нашої школи Рубашевська Софія,  учениця 4 класу  та Залеська Софія, учениця 6 класу прорекламували прочитані книжки:  Ульф  Старк «Диваки та зануди», Ренсом Ріггз «Дім дивних людей»для учнів 4-8 класів. Відбулася презентація сучасної літератури: М.Морозенко «Я закохалася»; С.Гридін «Відчайдушні», «Не – ангел», «Незрозумілі»; Н.Біла «Крута компанія»; О.Купріян «Солоні поцілунки»; І.Мацко «Перехідний вік…моєї мами».

Учні школи брали участь у читацькому  флешмобі:  «Читай- про все на світі знай».Бібліотечний актив учнів 9 класу читали казки дітям, які відвідують групу продовженого дня, опісля  діти відгадували загадки.

У школі тривали акції «Дай другові прочитати свою книжку»та «Подаруй бібліотеці книжку з власним автографом».Діти долучилися до акції, рекомендували прочитані книжки друзям та дарували книжки для бібліотеки.

Р.П.Андрушевська,

бібліотекар школи

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *