Творча  зустріч з дитячою письменницею

Творча зустріч з дитячою письменницею

У рамках Тижня дитячої та юнацької книги   у школі вперше відбулася творча зустріч учнів з українською поетесою й дитячою письменницею Віталією Савченко та презентація її книги «Сім’я чарівників».

Віталія Савченко  пише українською мовою. Має в творчому доробку як вірші для дорослих, так і казки й вірші для дітей.

Є автором: збірки поезій «Все це душа моя» (Івано-Франківськ, Лілея-НВ, 2013),збірки казок для дітей «Райдуга казок» (Івано-Франківськ, Лілея-НВ, 2014),збірки казок для дітей «Сім’я чарівників» (Київ, Український пріоритет, 2016).

Співавтор збірників віршів, «Натхнення» (Кременчук, 2013), «Осінь у камуфляжі» (Кременчук, 2014), збірки казок «Жадібні ведмежата» (Харків, Белкар-книга, серія «Промінець», 2014), «Рудик» (Львів, 2015).

Співавтор електронних збірників казок «Подарунки від святого Миколая» (Київ, 2014), «Новорічна казка» (Київ, 2014), «Різдвяна казка» (Київ, 2014).

Твори неодноразово публікувалися в дитячому журналі «Світ дитини» (Львів) та звучали на українському радіо в радіопередачі «Вечірня колисанка» (Київ)..

У ході спілкування  діти  познайомилися з літературним портретом письменниці. Учні вели інтерактивний діалог з автором книги, грали в рухливі ігри, висловлювали свою думку про героїв книжок.

Наприкінці — фото та книжка з автографом письменниці.

Творча зустріч залишила в серцях дітей світле враження та приємні спогади.

М.В.Петрунів,

директор школи

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *