Вода-запорука здоров’я

Вода-найважливіше джерело людського життя. Вона є   необхідною для всього живого на планеті. Це маємо розуміти і ми, дорослі, і наші діти. Оберігати, а не руйнувати, примножувати, а не знищувати – таким має бути підхід до всього живого й корисного, що нас оточує, у тому числі й до води. Наші діти ще зі шкільної парти мають бути небайдужі до проблем охорони довкілля.

Тому 21 лютого 2017 року учні 7 класу ( класний керівник Чопик Н.М.) та 9 класу (класний керівник Турчин Л.М.) в рамках тижня фізики та географії відвідали КП «Івано-Франківськводоекотехпром», яке є основним постачальником води для міст Івано-Франківська та Тисмениці i семи населених сільських пунктів в приміській зоні. Воно  забезпечує населення водою 95,2 % загальної потреби. КП «Iвано-Франкiвськводоекотехпром» надає послуги водовідведення для міста Івано-Франківська та обслуговує 5 міських фонтанів, оздоровчий комплекс «Лімниця», дощову каналізацію. Технолог Черніївського комплексу водоочисних споруд Горобець Віктор Володимирович презентував учням оновлені каналізаційні очисні споруди міста, на яких проводили масштабну реконструкцію в рамках проекту «Розвиток міської інфраструктури в Україні», що фінансується за рахунок кредиту Світового банку.

Учні 7 та 9 класів щиро дякують керівництву та працівникам КП «Івано-Франківськводоекотехпром» за змістовну та пізнавальну екскурсію.

Чопик Н.М.,

вчитель фізики

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *