Історія школи

В 1930р. Угорницька школа мала 6 класів. Три містилися в Угорниках, а решта – в Микитинцях.
У 1933році грамоти угорниківських дітей навчало 6 вчителів, з них 5 поляків.
У 1936році школа стала семикласною. В другій половині 30-х років І.Бабій за допомогою війтів сіл Угорник та Микитинець отримав дозвіл на зведення нового приміщення школи. Проте цим планам не судилося здійснитися. Через брак коштів будову так і не розпочали. Тоді обидві громади викупили заїжджий двір Муковського та зробили там капітальний ремонт. У цій споруді розмістилося 4 класи. Навчання в оновленому приміщенні розпочалося у 1937році, а через 2 роки відкрили ще 2 класи. Дізнатись більше

Керівниками школи були

микитин
макогон
нікітенко
семеняк
береговський
кочан
дощак
мицканюк
яцевич
калинюк
шевчук
третяк
петрунів

Шкільні педагоги

андрейко і
андріїв т
аронець л
аронець
баранецька а
безтільна а
бігус л
боднарчук д
бойчук м
бойчук
бурак м
василик в
Василишин с
винявський я
войсович г
врублевський р
ганішевська м
герасимик
гілка
глум н
готра р
гречаник г
грицай і
гулин в
гуцуляк
данчишин т
дасевич в
демчишин о
дехтяр о
євчук н
жукова г
іванюлик о
івасишин
калугін
когуч н
козоріз в
корилюк я
курочкіна м
лилик с
марковецька
мединський і
михайлів
ненич
нечай о
новицька т
новосельська н
олексин я
олексієнко
олексюк
павлик
пазюк н
паращук г
паращук м
пилипюк г
прімак н
прокіпчук
рибальченко м
романюк в
рубашевська
руда с
русиняк п
савчин н
семанюк
середюк с
сідор о
слюзар м
совін і
стебельська д
типчук м
третяк а
ференц н
фученко н
чорна с
чуловський б
шпинта т
шутяк т
яблонь і
яблонь л
яковишин
яловенко м

Наші випускники

1969 рік 10-А класний керівник Гнатишин Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна

10-A клас 10-Б клас
  1. Бурачок Микола Миколайлович
  2. Бурачок Володимир Олексійович
  3. Гавадза Роман Васильович
  4. Гаврилишин Мирон Іванович
  5. Гаврилишин Оксана Василівна
  6. Гриців Дмитро Григорович
  7. Дрючин Юрій Олександрович
  8. Двулят Ярема Романович
  9. Дутчак Богдан Васильович
  10. Жиговський Володимир Антонович
  11. Івашко Ігор Михайлович
  12. Заячківська Наталія Володимирівна
  13. Козак Богдан Іванович
  14. Кливець Василь Миколайович
  15. Клейнота Іван Іванович
  16. Костишин Надія Михайлівна
  17. Калитка Оксана Олексіївна
  18. Леськів Ігор Михайлович
  19. Малюза Марія Михайлівна
  20. Максимів Люба Дмитрівна
  21. Маціборко Василь Дмитрович
  22. Марків Марія Ільківна
  23. Николаїв Богдан Васильович
  24. Остапович Ольга Дмитрівна
  25. Панчишин Ярема Дмитрович
  26. Ромахней Олександра Ярославівна
  27. Стефанишин Тарас Михайлович
  28. Сіщук Михайло Петрович
  29. Шліхутка Михайло Васильович
  30. Шкорута Любомир Васильович
  31. Яковин Марія Василівна
  32. Кливець Василь Миколайович

 

  1. Андрусяк Марія Дмитрівна
  2. Бабак Богдан Дмитрович
  3. Баб’як Богдан Дмитрович
  4. Бажан Дмитро Васильович
  5. Бажан Степан Юрійович
  6. Білий Ігор Васильович
  7. Веляник Віра Василівна
  8. Веляник Дарія Михайлівна
  9. Веляник Люба Дмитрівна
  10. Гавриш Орест Петрович
  11. Гашинський Степан Іванович
  12. Гудз Ірина Миколаївна
  13. Демедюк Ольга Омелянівна
  14. Доцишин Ольга Станіславівна
  15. Кононович Роман Іванович
  16. Криховецький Мирослав Миколайович
  17. Мажак Ганна Павлівна
  18. Марків Петро Васильович
  19. Винничук Ярослав Богданович
  20. Назарчук Надія Іванівна
  21. Носків Ірина Олексіївна
  22. Проців Віра Василівна
  23. Семаньків Марія Василівна
  24. Сімкайло Микола Михайлович
  25. Склепова Віра Михайлівна
  26. Стефінко Ольга Василівна
  27. Хоминець Галина Василівна
  28. Цап’юк Оксана Петрівна

 

 

 


1970 рік 10 клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна

  1. Андріїв Ольга Петрівна
  2. Бабак Ольга Василівна
  3. Гаврилишин Василь Миколайович
  4. Гавриш Роман Дмитрович
  5. Гнатушко Надія Іванівна
  6. Демедюк Василь Омельянович
  7. Драганчук Любов Олександрівна
  8. Долішня Дарія Павлівна
  9. Дехтяр Михайло Григорович
  10. Кушнір Параска Миколаївна
  11. Мельник Марія Олексіївна
  12. Малюза Ярослав Михайлович
  13. Осудар Богдан Григорович
  14. Остапів Василь Васильвич
  15. Рошак Марія Михайлівна
  16. Паук Микола Степанович
  17. Савчин Марія Миколаївна
  18. Савчин Марія Петрівна
  19. Судук Марія Іванівна
  20. Стефурак Ірина Іванівна
  21. Ношин Дмитро Романович
  22. Томин Ольга Павлівна
  23. Федорів Володимир Васильович
  24. Криховецький Богдан Іванович
  25. Яковин Марія Дмитрівна
  1. Богун Олександра Михайлівна
  2. Бубнів Ярослав Васильович
  3. Варжель Надія Ульянівна
  4. Величко Василь Ількович
  5. Гавриш Галина Василівна
  6. Гавриш Богдан Олексійович
  7. Гринів Петро Іванович
  8. Денисюк Володимир Петрович
  9. Жичко Ганна Миколаївна
  10. Калитка Михайло Григорович
  11. Кваснюк Галина Богданівна
  12. Когутяк Орися Іванівна
  13. Курилів Дарія Юріївна
  14. Лобань Наталія Григорівна
  15. Лучко Любов Іванівна
  16. Микитюк Ігор Дмитрович
  17. Медвідь Анатолій Євстафійович
  18. Мельник Петро Олексійович
  19. Осудар Любов Михайлівна
  20. Роля Марія Захарівна
  21. Семанюк Любов Володимирівна
  22. Тимків Зеновій Васильвич
  23. Федорів Оксана Дмитрівна
  24. Федорів Василь Микитович
  25. Ярошик Мирон Степанович
  1. Артус Богдан Йосипович
  2. Бойчук Мирон Ярославович
  3. Бойчук Ярослава Дмитрівна
  4. Борис Марія Ярославівна
  5. Борис Михайло Володимирович
  6. Борис Ярослава Іванівна
  7. Веляник Ірина Василівна
  8. Винничук Галина Володимирівна
  9. Винничук Ярослава Дмитрівна
  10. Вихор Мирослава Миколаївна
  11. Гаврилишин Ірина Василівна
  12. Гладун Галина Дмитрівна
  13. Гринишин Марія Дмитрівна
  14. Дутчак Галина Василівна
  15. Кадлуб Ярослав Іванович
  16. Катрінець Марія Миколаївна
  17. Клейнота Ольга Дмитрівна
  18. Клейнота Богдан Миколайович
  19. Крутий Роман Ярославович
  20. Овчар Марія Василівна
  21. Олійник Ярослав Дмитрович
  22. Остапів Віра Володимирівна
  23. Остапюк Галина Миколаївна
  24. Пельц Богдан Миколайович
  25. Петрунів Мирон Васильович
  26. Пилипів Ярослав Васильович
  27. Сворак Євген Миколайович
  28. Семаньків Богдан Миколайович
  29. Шевців Богдан Іванович
  30. Ленів Богдан Васильович

1971 рік 10-А клас класний керівник РибальченкоМихайло Степанович, 10-В клас класний керівник Яловенко Марія Григорівна

10-А клас 10-Б клас 10-В клас
  1. Криховецький Ярослав Іванович
  2. Валило Віра Іванівна
  3. Винничук Ольга Володимирівна
  4. Веляник Ярослава Дмитрівна
  5. Гнатюк Галина Михайлівна
  6. Гах Василь Іванович
  7. Гречаник Дарія Дмитрівна
  8. Гречаник Тетяна Михайлівна
  9. Глухий Богдан Миколайович
  10. Довган Марія Миколаївна
  11. Дячишин Богдан Михайлович
  12. Заліський Ярослав Михайлович
  13. Кадлуб Ольга Іванівна
  14. Калитка Марія Михайлівна
  15. Клейнота Ярослав Васильович
  16. Король Олександр Миколайович
  17. Лендель Люба Іванівна
  18. Маланюк Богдан Миколайович
  19. Максимів Богдан Іванович
  20. Павлів Іван Мирославович
  21. Пилипів Володимир Миколайович
  22. Проців Ярослав Йосипович
  23. Скрипник Любов Богданівна
  24. Сворак Марія Дмитрівна
  25. Стефанишин Марія Миколаївна
  26. Томишин Галина Михайлівна
  27. Ільків Євген Іванович
  28. Чопик Богдан Йосипович
  29. Олексин Ольга Дмитрівна
  30. Юрцуняк Віра Ярославівна
  31. Овчар Ярослав Дмитрович
  1. Бабяк Михайло Степанович
  2. Бойчук Марія Йосипівна
  3. Бурачок Надія Михайлівна
  4. Бурачок Олексій Олексійович
  5. Винявський Роман Ярославович
  6. Гавриш Михайло Дмитрович
  7. Гелеван Марія Миколаївна
  8. Дейчаківський Петро Васильович
  9. Демків Орися Дмитрівна
  10. Долішній Василь Васильович
  11. Івасишин Роман Михайлович
  12. Максимів Марія Василівна
  13. Максимів Марія Миколаївна
  14. Маланюк Михайло Ількович
  15. Марків Марія Іванівна
  16. Матіїшин Василь Михайлович
  17. Олексин Любов Василівна
  18. Олексишин Лариса Ярославівна
  19. Олексишин Роман Ярославович
  20. Паращук Василь Іванович
  21. Савчук Оксана Василівна
  22. Смолянчук Ярослав Михайлович
  23. Степуняк Галина Петрівна
  24. Худяк Марія Олексіївна
  25. Шевчук Михайло Олексійович
  26. Шліхутка Галина Іванівна
  27. Овчар Лариса Леонідіївна
  1. Гавриляк Василь Іванович
  2. Гашинський Тюдор Миколайович
  3. Гнатишин Ганна Федорівна
  4. Гнатушко Марія Петрівна
  5. Гуцуляк Олександра Степанівна
  6. Грейда Степан Петрович
  7. Давибіда Марія Федорівна
  8. Данилюк Ярослав Петрович
  9. Дерейчук Анатолій Миколайович
  10. Дехтяр Галина Йосипівна
  11. Дехтяр Орися Василівна
  12. Дубина Марія Михайлівна
  13. Карпінець Марія Іванівна
  14. Курилишин Василь Михайлович
  15. Кривенький Петро Дмитрович
  16. Максимів Марія Богданівна
  17. Мислюк Богдан Олександрович
  18. Межеріцька Світлана Петрівна
  19. Остапюк Ганна Михайлівна
  20. Остапович Василь Васильович
  21. Паук Марія Василівна
  22. Перхулин Василь Іванович
  23. Стасюк Ганна Петрівна
  24. Стецюк Надія Іванівна
  25. Хомицька Олександра Йосипівна
  26. Шемрай Ольга Олексіївна
  27. Щербяк Ірина Федорівна

1972 рік

  1. Білокінь Василь Павлович
  2. Гаврилюк Володимир Петрович
  3. Гаврилюк Галина Володимирівна
  4. Гринишин Надія Іванівна
  5. Гнатюк Дарія Євстахіївна
  6. Заліський Микола Михайлович
  7. Івасишин Дарія Степанівна
  8. Ільків Богдан Миколайович
  9. Ільків Василь Ярославович
  10. Калитка Ігор Петрович
  11. Кучерак Єлена Іванівна
  12. Николаїв Орися Михайлівна
  13. Овчар Галина Михайлівна
  14. Пазюк Дарія Семенівна
  15. Пельц Володимир Михайлович
  16. Пилипів Роман Васильович
  17. Ровенко Іван Іванович
  18. Романишак Ярослава Миколаївна
  19. Стефанишин Любов Ярославівна
  20. Семанюк Ярослав Олексійович
  21. Федоришин Орися Дмитрівна
  22. Федорів Іван Дмитрович
  23. Хоменець Марія Василівна
  24. Чопик Ярослав Михайлович
  25. Шевців Марія Іванівна
  26. Шпіляревич Оксана Ярославівна
  27. Щуцький Михайло Іванович
  28. Яловенко Галина Олександрівна
  29. Ярошик Любомир Степанович
  1. Андрусів Богдан Іванович
  2. Андрусишин Любов Олексіївна
  3. Гладун Марія Григорівна
  4. Гелеван Ярослава Василівна
  5. Гриців Марія Юрківна
  6. Грекул Марія Петрівна
  7. Гунчак Ігор Михайлович
  8. Головатий Іван Іванович
  9. Довган Дарія Дмитрівна
  10. Клейнота Марія Степанівна
  11. Коростіль Марія Дмитрівна
  12. Костишин Галина Степанівна
  13. Куляк Ярослава Романівна
  14. Іванчук Валерій Орестович
  15. Микицей Михайло Миколайович
  16. Палюдшишин Марія Іванівна
  17. Прокопів Оксана Дмитрівна
  18. Паращук Ярослав Іванович
  19. Ромахней Стефанія Ярославівна
  20. Луцишин Одарка Миколаївна
  21. Лучишин Ольга Миколаївна
  22. Федорів Богдан Михайлович
  23. Федорів Василь Васильович
  24. Чуйко Зіновій Іванович
  25. Семаньків Любомир Дмитрович
  26. Стрільців Любов Олексіївна
  27. Шкорута Людмила Василівна
  28. Якимів Ярослава Василівна
  29. Чопик Ярослава Ярославівна
  30. Сворак Василь Дмитрович
  1. Долішній Григорій Петрович
  2. Худяк Василь Іванович
  3. Король Вячеслав Володимирович
  4. Доцяк Наталія Василівна
  5. Рибак Марія Степанівна
  6. Балан Марія Михайлівна
  7. Салій Христина Ярославівна
  8. Савчин Марія Михайлівна
  9. Савчин Оксана Петрівна
  10. Джус Галина Миколаївна
  11. Головенко Галина Василівна
  12. Андрушко Надія Михайлівна
  13. Савчин Марія Петрівна
  14. Савчин Василь Миколайович
  15. Горейко Ярослав Миколайович
  16. Іванишин Олександра Іванівна
  17. Огородник Ірина Миколаївна
  18. Чуприна Ярослав Степанович
  19. Рибак Галина Степанівна
  20. Басько Марія Дмитрівна
  21. Гнатушко Оксана Михайлівна
  22. Фатоляк Ярослав Петрович

1973 рік 10-А клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богданна Юліанівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна

  1. Артус Галина Володимирівна
  2. Баран Марія Михайлівна
  3. Бабан Оксана Михайлівна
  4. Мадярська Лілія Іванівна
  5. Багрій Ольга Іванівна
  6. Бойко Дмитро Іванович
  7. Бойчук Галина Дмитрівна
  8. Беренда Марія Миколаївна
  9. Борис Богдан Іванович
  10. Борис Марія Дмитрівна
  11. Василів Мирон Дмитрович
  12. Винничук Галина Дмитрівна
  13. Веляник Оксана Ярославівна
  14. Герега Марія Василівна
  15. Демків Ярослава Дмитрівна
  16. Доцишин Микола Степанович
  17. Дячишин Марія Василівна
  18. Костів Василь Степанович
  19. Клевець Марія Миколаївна
  20. Креховецька Галина Олегівна
  21. Ношин Василь Васильович
  22. Новіцька Марія Олександрівна
  23. Остапюк Одарка Михайлівна
  24. Петровська Надія Йосипівна
  25. Свумен Ярослав Дмитрович
  26. Сворак Марія Миколаївна
  27. Соловська Марія Василівна
  28. Тарасов Василь Олексійович
  29. Федорів Марія Миколаївна
  30. Федорів Михайло Михайлович
  31. Хоминець Марія Михайлівна
  32. Чайковський Іван Михайлович
  33. Шпільчак Ярослав Васильович
  34. Яковин Микола Миколайович
  35. Худяк Ольга Миколаївна
  36. Коновалюк Василь Тарасович
  37. Гаврилишин Роман Тарасович
  38. Рошак Дмитро Олексійович
  1. Артус Ярема Мирославович
  2. Артус Наталя Йосипівна
  3. Атаманчук Ірина Миколаївна
  4. Атаманчук Марія Миколаївна
  5. Баран Ярослав Дмитрович
  6. Бойчук Роман Михайлович
  7. Бойчук Ольга Олексіївна
  8. Бабяк Зеновій Михайлович
  9. Білокінь Микола Павлович
  10. Гречаник Оксана Володимирівна
  11. Гашинський Роман Васильович
  12. Демків Марія Ігорівна
  13. Досин Володимир Андрійович
  14. Данилишин Богдан Іванович
  15. Довган Ярослав Олексійович
  16. Дерен Василь Петрович
  17. Іванишин Ольга Юріївна
  18. Заник Любов Михайлівна
  19. Курилишин Богдан Михайлович
  20. Костюк Ольга Зіновіївна
  21. Криховецька Марія Дмитрівна
  22. Лаврів Ігор Петрович
  23. Лучко Ірина Іванівна
  24. Микитин Ярема Васильович
  25. Максимів Дарія Василівна
  26. Маланюк Дарія Степанівна
  27. Маланюк Ольга Ільківна
  28. Мельник Йосип Олексійович
  29. Осудар Ірина Іванівна
  30. Паньків Любов Іванівна
  31. Феношин Ярослав Дмитрович
  32. Плаксіна Любов Олексіївна
  33. Шкорута Михайло Дмитрович
  34. Семків Ігор Іванович
  35. Семанюк Василь Васильович
  36. Федоришин Ігор Петрович
  37. Шліхутка Марія Іванівна
  38. Шліхутка Надія Василівна
  39. Гебура Ігор Дмитрович
  1. Бойко Ольга Василівна
  2. Винничук Євген Володимирович
  3. Веляник Ярослав Васильович
  4. Гуцуляк Надія Романівна
  5. Голодюк Орися Павлівна
  6. Говера Любов Михайлівна
  7. Гнесь Григорій Ярославович
  8. Дутчак Ярослав Васильович
  9. Клейнота Ярослав Михайлович
  10. Костриба Богдан Володимирович
  11. Коростіль Марія Миколаївна
  12. Матвіїв Надія Степанівна
  13. Мельникович Оксана Василівна
  14. Пендюра Надія Іванівна
  15. Прокопців Марія Василівна
  16. Саведчук Марія Адамівна
  17. Савлюк Софія Іванівна
  18. Стефанків Ярослав Михайлович
  19. Синишин Тетяна Михайлівна
  20. Осудар Оксана Михайлівна
  21. Овчар Ярослава Дмитрівна
  22. Худяк Єфросинія Іванівна
  23. Шак Любов Миколаївна
  24. Яковишин Оксана Василівна

1974 рік 10-А клас класний керівник Чорная Ірина Семенівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В класний керівник Шкорута В.І.

10-А клас 10-Б клас
  1. Савянин Петро Миколайович
  2. Бойко Борис Васильович
  3. Борис Оксана Василівна
  4. Гвоздецька Ганна Василівна
  5. Гебура Олеся Дмитрівна
  6. Гречаник Любов Юріївна
  7. Гноянко Дарія Миколаївна
  8. Гринишин Роман Васильович
  9. Гринишин Світлана Олексіївна
  10. Гунчак Марія Дмитрівна
  11. Двилюк Марія Степанівна
  12. Демків Василь Васильович
  13. Дерен Роман Петрович
  14. Іванюлик Оксана Михайлівна
  15. Івасишин Орися Дмитрівна
  16. Маціборко Любов Дмитрівна
  17. Микитин Зеновій Іванович
  18. Креховецький Ігор Васильович
  19. Креховецька Орися Іванівна
  20. Куценко Михайло Олексійович
  21. Олексин Петро Семенович
  22. Осудар Іван Дмитрович
  23. Паращук Михайло Дмитрович
  24. Плаксіна Анна Олексіївна
  25. Савчук Марія Іванівна
  26. Самборська Ольга Володимирівна
  27. Смич Любов Володимирівна
  28. Стефанишин Марія Степанівна
  29. Томишин Дарія Дмитрівна
  30. Томишин Окана Дмитрівна
  31. Тріщ Михайло Іванович
  32. Фафендик Оксана Олексіївна
  33. Федорів Марія Іванівна
  34. Федоришин Наталка Степанівна
  35. Шевців Марія Степанівна
  36. Шевчук Тарас Васильович
  1. Басько Галина Дмитрівна
  2. Гелеван Ярослав Миколайович
  3. Гелеван Марія Миколаївна
  4. Герега Роман Васильович
  5. Гунчак Данило Іванович
  6. Галушак Олександра Михайлівна
  7. Гнатушко Василь Петрович
  8. Гультаїшин Галина Петрівна
  9. Демків Ярослава Василівна
  10. Долішня Ганна Михайлівна
  11. Дубина Ганна Дмитрівна
  12. Івасишин Мирослав Дмитрович
  13. Карабин Орест Васильович
  14. Кіндрат Віктор Іванович
  15. Ковтун Марія Миколаївна
  16. Малюза Галина Михайлівна
  17. Микирчук Василь Михайлович
  18. Михайлів Марія Василівна
  19. Лущак Микола Васильович
  20. Луцишин Марія Олексіївна
  21. Павликівська Марія Іванівна
  22. Похила Любомира Миколаївна
  23. Прокопців Марія Петрівна
  24. Рибак Степан Васильович
  25. Савчин Марія Федорівна
  26. Соколик Василь Миколайович
  27. Стасюк Марія Петрівна
  28. Строкош Василь Петрович
  29. Салій Василь Ярославович
  30. Ткачешак Марія Олексіївна
  31. Яковин Мирослав Васильович
  32. Вітенко Нанна Василівна
  33. Полянок Марія Дмитрівна
10-В клас
  1. Бойчук Мирон Ярославович
  2. Борис Марія Дмитрівна
  3. Бойчук Василь Васильович
  4. Веляник Ігор Дмитрович
  5. Вовчук Вадим Михайлович
  6. Винничук Юрій Дмитрович
  7. Веляник Марія Миколаївна
  8. Ільків Мирон Йосипович
  9. Клейнота Галина Миколаївна
  10. Козак Марія Іванівна
  11. Ковальов Василь Іванович
  12. Клейнота Марія Йосипівна
  13. Лещун Ярослав Миколайович
  14. Лазорко Ольга Іванівна
  15. Лисак Мирон Іванович
  16. Мохняк Богдан Йосипович
  17. Олексин Богдан Дмитрович
  18. Постоловська Марія Миколаївна
  19. Проців Мирослав Йосипович
  20. Пилипішок Ярослав Ярославович
  21. Похила Тарас Михайлович
  22. Репій Ярема Ярославович
  23. Скрипник Петро Михайлович
  24. Склепова Марія Миколаївна
  25. Сусяк Ольга Дмитрівна
  26. Семаньків Галина Михайлівна
  27. Склепова Мирослава Василівна
  28. Хоменець Галина Михайлівна
  29. Чопик Оксана Василівна
  30. Яремійчук Марія Степанівна
  31. Козак Василь Юрійович
  32. Винничук Наталія Василівна
  33. Юрків Ольга Іванівна
  34. Бабак Василь Дмитрович
  35. Гелеван Ярослав Олексійович
  36. Калитка Василь Миколайович
  37. Стасюк Марія Петрівна

 

1975 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович

  1. Артус Віра Василівна
  2. Артус Галина Дмитрівна
  3. Боберський Володимир Дмитрович
  4. Бойчук Ольга Дмитрівна
  5. Борис Роман Михайлович
  6. Валило Марія Ярославівна
  7. Веляник Мирон Михайлович
  8. Веляник Ярослав Ярославович
  9. Веляник Марія Гнатівна
  10. Герінгер Ольга Яківна
  11. Головата Марія Іванівна
  12. Гульчевська Галина Михайлівна
  13. Головата Марія Михайлівна
  14. Данилів Марія Михайлівна
  15. Золотарчук Уляна Василівна
  16. Іваницький Василь Дмитрович
  17. Івасишин Марія Михайлівна
  18. Клейнота Ольга Михайлівна
  19. Логаза Марія Василівна
  20. Клейнота Марія Михайлівна
  21. Малик Василь Іванович
  22. Мельниченко Ольга Миколаївна
  23. Остапюк Марія Миколаївна
  24. Пазюк Ярослав Семенович
  25. Петровський Василь Йосипович
  26. Стефінко Марія Василівна
  27. Стефанків Марія Василівна
  28. Стефанишин Любов Михайлівна
  29. Федоришин Марія Дмитрівна
  30. Хоминець Василь Миколайович
  31. Хоминець Мирон Іванович
  32. Чопик Ярослава Василівна
  33. Шліхутка Ярослав Васильович
  34. Шпіляревич Надія Ярославівна
  35. Карпінський Ігор Васильович
  36. Семанюк Марія Дмитрівна
  1. Бабак Марія Василівна
  2. Бурачок Ганна Йосипівна
  3. Бережницька Лілія Антонівна
  4. Гаврилишин Марія Миколаївна
  5. Гриньків Марія Василівна
  6. Данилів Любов Василівна
  7. Дмитрик Ярослава Богданівна
  8. Ковтун Мирослав Васильович
  9. Курилишин Марія Михайлівна
  10. Кухарська Галина Василівна
  11. Лучишин Ольга Михайлівна
  12. Магас Надія Петрівна
  13. Матвіїв Софія Василівна
  14. Матвіїв Галина Федорівна
  15. Півончук Василь Михайлович
  16. Попадюк Ольга Василівна
  17. Петранюк Орися Павлівна
  18. Пилипів Марія Василівна
  19. Рипан Ганна Василівна
  20. Савчин Надія іванівна
  21. Семак Галина Миколаївна
  22. Смольняк Ганна Олексіївна
  23. Семчук Магдалина Дмитрівна
  24. Стрільців Ганна Степанівна
  25. Слюсарчук Іван Володимирович
  26. Іванишин Марія Миколаївна
  27. Федорів Василь Дмитрович
  28. Федорів Михайло Михайлович
  29. Федорів Ярослав Васильович
  30. Щербяк Марія Михайлівна
  31. Щербанюк Ярослав Васильович
  32. Шарафеєв Ярослав Володимирович
  33. Чайківська Ольга Михайлівна
  34. Іванюк Михайло Петрович
  35. Яковишин Марія Василівна
  36. Строкош Василь Дмитрович
  1. Бабяк Богдан Петрович
  2. Бабяк Михайло Іванович
  3. Гаврилко Марія Михайлівна
  4. Гаврилишин Галина Василівна
  5. Гебура Наталія Дмитрівна
  6. Гебура Марія Василівна
  7. Гринишин Ігор Іванович
  8. Железняк Тетяна Леонідівна
  9. Заруба Мирослава Василівна
  10. Калакура Ігор Миколайович
  11. Кваснюк Ярема Богданович
  12. Криховецький Зеновій Іванович
  13. Лагойда Марія Іллінічна
  14. Криховецький Микола Дмитрович
  15. Леник Любов Іванівна
  16. Марків Оксана Ярославівна
  17. Микицей Ярослав Дмитрович
  18. Михайлів Олександра Володимирівна
  19. Николаїв Орест Васильович
  20. Олексишин Галина Ярославівна
  21. Олексишин Дарія Дмитрівна
  22. Онуфріїв Зеновій Михайлович
  23. Репета Олег Остапович
  24. Павлів Василь Петрович
  25. Попик Галина Володимирівна
  26. Савчук Ганна Іванівна
  27. Саранович Ганна Степанівна
  28. Семанишин Михайло Дмитрович
  29. Семанюк Ярослав Іванович
  30. Семанюк Дарія Василівна
  31. Стефанів Галина Михайлівна
  32. Стефанишин Марія Іванівна
  33. Фафендик Ганна Олексіївна
  34. Хомяк Олександра Миколаївна
  35. Шліхутка Михайло Васильович
  36. Шкорута Марія Василівна
  37. Шкорута Любомир Дмитрович
  38. Яковишин Володимир Миколайович

1976 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Овчар Євдокія Василівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андрусів Ярослава Василівна
  2. Бурачок Михайло Михайлович
  3. Веляник Михайло Михайлович
  4. Веляник Марта Ярославівна
  5. Гриців Володимир Вікторович
  6. Гришко Надія Василівна
  7. Гринів Марія Михайлівна
  8. Гах Галина Іванівна
  9. Гандера Василь Григорович
  10. Гудима Мирон Михайлович
  11. Довган Михайло Георгієвич
  12. Гаврилишин Богдан Дмитрович
  13. Іванишин Любомир Васильович
  14. Івасишин Галина Дмитрівна
  15. Золотарчук Петро Ярославович
  16. Клейнота Галина Олексіївна
  17. Калитка Галина Ярославівна
  18. Малюза Любов Михайлівна
  19. Назарчук Іван Іванович
  20. Новіцька Галина Олексіївна
  21. Остапів Надія Тихонівна
  22. Остапович Іван Васильович
  23. Облещук Іван Олексійович
  24. Павлів Оксана Миронівна
  25. Павлів Михайло Михайлович
  26. Луцишин Галина Михайлівна
  27. Луцишин Оксана Михайлівна
  28. Леськів Ольга Михайлівна
  29. Поленюк Галина Миколаївна
  30. Саранович Ольга Степанівна
  31. Сливінська Галина Іванівна
  32. Сєдляк Василь Миколайович
  33. Стефанишин Василь Михайлович
  34. Федук Оксана Василівна
  35. Яковин Анатолій Миколайович
  36. Ульванський Ярослав Богданович
  1. Атаманюк Марія Василівна
  2. Борищак Ярослав Гнатович
  3. Борис Василь Ярославович
  4. Веляник Марія Йосипівна
  5. Винничук Марія Дмитрівна
  6. Винничук Галина Ярославівна
  7. Гринів Василь Іванович
  8. Гавадза Марія Василівна
  9. Дзибик Галина Ярославівна
  10. Золотарчук Галина Степанівна
  11. Івасів Орест Михайлович
  12. Івасюк Володимир Васильович
  13. Кадлуб Богдан Ярославович
  14. Капій Ольга Євгенівна
  15. Калитка Галина Олексіївна
  16. Лендель Катерина Іванівна
  17. Логаза Богдан Ярославович
  18. Марків Михайло Олексійович
  19. Микицей Ганна Миколаївна
  20. Микитин Дарія Дмитрівна
  21. Логаза Ярослав Богданович
  22. Осудар Ігор Іванович
  23. Овчар Марія Василівна
  24. Олійник Ярослава Ярославівна
  25. Павелюк Надія Володимирівна
  26. Прокоп Богдан Петрович
  27. Паращук Наталія Дмитрівна
  28. Пилипів Мирон Петрович
  29. Проців Зеновій Васильович
  30. Сав̓̓як Мирослава Василівна
  31. Сороката Надія Олександрівна
  32. Стефанишин Василь Михайлович
  33. Сворак Галина Володимирівна
  34. Судук Галина Василівна
  35. Сворак Галина Василівна
  36. Федорів Василь Іванович
  37. Федчук Богдан Миколайович
  38. Качанський Василь Миронович

1977 рік 10-А клас класний керівник Середюк Ярослава Марківна, 10-Б клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Г клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бойко Володимир Васильович
  2. Безручко Галина Іванівна
  3. Величко Марія Ільківна
  4. Величко Надія Ільківна
  5. Величко Ігор Ярославович
  6. Гавриш Люба Ярославівна
  7. Гринів Марія Василівна
  8. Дарвай Ігор Іванович
  9. Демків Марія Дмитрівна
  10. Демків Богдан Васильович
  11. Іванюлик Михайло Михайлович
  12. Івасишин Зеновій Ігорович
  13. Калитка Любомир Григорович
  14. Карагальський Ігор Дмитрович
  15. Криховецький Василь Іванович
  16. Креховецька Надія Гнатівна
  17. Креховецький Роман Гнатович
  18. Костюк Орися Зіновіївна
  19. Кубрак Ярослав Федорович
  20. Лагойда Ярема Ількович
  21. Марковецька Олександра Орестівна
  22. Марків Галина Ільківна
  23. Николаїв Ганна Михайлівна
  24. Олексишин Михайло Дмитрович
  25. Паращук Михайло Микитович
  26. Паньків Ольга Іванівна
  27. Семанюк Ігор Іванович
  28. Стефанишин Наталія Ярославівна
  29. Тріщ Зеновій Іванович
  30. Федорів Михайло Васильович
  31. Федорак Олександр Романович
  32. Цвєтков Анатолій Анатолійович
  33. Шліхутка Іван Володимирович
  1. Баб̓як Василь Іванович
  2. Баб̓як Михайло Степанович
  3. Багайлюк Михайло Миколайович
  4. Гладун Василь Іванович
  5. Гринів Наталія Іванівна
  6. Гунчак Василь Дмитрович
  7. Гурмак Василь Петрович
  8. Демків Оксана Дмитрівна
  9. Дибач Надія Василівна
  10. Дудій Наталія Іванівна
  11. Заліська Ольга Михайлівна
  12. Іванишин Галина Іванівна
  13. Костишин Василь Степанович
  14. Леник Іван Григорович
  15. Маланюк Оксана Михайлівна
  16. Марків Василь Іванович
  17. Микитин Люба Петрівна
  18. Муращук Євгенія Станіславівна
  19. Олексин Володимир Семенович
  20. Олексюк Надія Михайлівна
  21. Олійник Дарія Дмитрівна
  22. Онуфреїв Дарія Василівна
  23. Прокопів Наталія Дмитрівна
  24. Савчук Тарас Миколайович
  25. Сливінська Ганна Михайлівна
  26. Судук Ігор Володимирович
  27. Федорів Петро Володимирович
  28. Федоришин Богдан Петрович
  29. Шкорута Любомир Миколайович
  30. Штогрин Галина Миколаївна
  31. Яковишин Орест Миколайович
10-В клас 10-Г клас
  1. Арламовська Ольга Миколаївна
  2. Артус Василь Васильович
  3. Бойчук Ольга Миколаївна
  4. Бойчук Ярослава Теодорівна
  5. Борис Василь Іванович
  6. Бургарт Оксана Іванівна
  7. Веляник Віра Ярославівна
  8. Веляник Надія Василівна
  9. Веляник Роман Дмитрович
  10. Винничук Ярослав Васильович
  11. Валило Оксана Михайлівна
  12. Герінгер Марія Яківна
  13. Дутчак Богдан Миколайович
  14. Долішня Люба Михайлівна
  15. Крута Ольга Ярославівна
  16. Логаза Галина Дмитрівна
  17. Логаза Галина Йосипівна
  18. Мохняк Мирон Йосипович
  19. Остап̓юк Наталія Миколаївна
  20. Сворак Ігор Васильович
  21. Склепова Галина Володимирівна
  22. Склепова Ярослава Михайлівна
  23. Солонишин Володимир Михайлович
  24. Остапів Василь Ярославович
  25. Хребтовська Галина Богданівна
  26. Хребтовський Мирон Миколайович
  27. Щуцька Галина Іванівна
  28. Яковин Василь Васильович
  29. Пилипів Марія Василівна
  1. Бабак Любов Василівна
  2. Борис Любов Іванівна
  3. Бурачок Ганна Василівна
  4. Бендус Марія Василівна
  5. Гавриш Надія Василівна
  6. Андрушко Наталія Василівна
  7. Галущак Марія Василівна
  8. Грейда Марія Петрівна
  9. Гунчак Богдан Іванович
  10. Дмитрик Любов Василівна
  11. Іваницька Марія Миколаївна
  12. Золотарчук Василь Михайлович
  13. Карабин Володимир Васильович
  14. Ковалишин Василь Петрович
  15. Ковалишин Ярослава Романівна
  16. Кругляк Любов Миколаївна
  17. Кічак Марія Петрівна
  18. Кіяшко Михайло Васильович
  19. Коцюбак Галина Василівна
  20. Козій Оксана Григорівна
  21. Маланюк Ігор Васильович
  22. Матвіїв Ірина Степанівна
  23. Михайлів Дарія Йосипівна
  24. Прокопців Любомир Миронович
  25. Романович Галина Петрівна
  26. Соколик Марія Миколаївна
  27. Федорів Дмитро Васильович
  28. Хоминець Любов Миколаївна
  29. Матвіїв Ігор Федорович
  30. Яковин Василь Дмитрович

1978 рік 10-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 10-Б клас класний керівний Яловенко Марія Григорівна, 10-В клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андрейчук Степан Іванович
  2. Антонів Дарія Іванівна
  3. Артус Василь Дмитрович
  4. Баран Ірина Володимирівна
  5. Бойчук Василь Миколайович
  6. Бойчук Галина Петрівна
  7. Веляник Галина Дмитрівна
  8. Гудз Василь Михайлович
  9. Дерутат Марія Олексіївна
  10. Дутчак Ярослава Михайлівна
  11. Заяць Михайло Олексійович
  12. Іванишин Михайло Онисимович
  13. Івасишин Леся Дмитрівна
  14. Ільків Богдан Йосипович
  15. Ільків Марія Миколаївна
  16. Казмірук Інна Анатоліївна
  17. Клейнота Роман Михайлович
  18. Леник Михайло Іванович
  19. Лесіцький Михайло Миронович
  20. Липовецька Любов Іванівна
  21. Логаза Ярослава Ярославівна
  22. Лящун Богдан Дмитрович
  23. Лящун Марія Дмитрівна
  24. Марків Марина Ярославівна
  25. Носків Ольга Михайлівна
  26. Олексин Марія Миколаївна
  27. Олексишин Мирон Ярославович
  28. Остапів Василь Васильович
  29. Паньків Галина Богданівна
  30. Петрунів Віра Василівна
  31. Постоловська Дарія Йосипівна
  32. Романишак Орест Михайлович
  33. Савчук Ігор Васильович
  34. Стефанів Наталія Михайлівна
  35. Фафендик Мирослава Ярославівна
  36. Ферштей Роман Іванович
  37. Шеленко Галина Михайлівна
  38. Яловенко Володимир Олександрович
  39. Валило Євген Ярославович
  1. Баб̓як Олександра Степанівна
  2. Бажан Михайло Михайлович
  3. Бажан Ігор Іванович
  4. Бойчук Галина Йосипівна
  5. Гаврилишин Любов Михайлівна
  6. Гаврилишин Тарас Олексійович
  7. Гриців Марія Миколаївна
  8. Грушецький Юрій Іванович
  9. Демків Любов Іванович
  10. Дмитрик Ігор Олексійович
  11. Дирбавка Ігор Богданович
  12. Драйзайтель Богдан Володимирович
  13. Золотарчук Роман Ярославович
  14. Іванчук Тетяна Орестівна
  15. Клейнота Галина Степанівна
  16. Корнутій Марія Михайлівна
  17. Коберницька Леся Василівна
  18. Леник Марія Григорівна
  19. Золотарчук Любов Степанівна
  20. Левицька Галина Степанівна
  21. Луцишин Василь Михайлович
  22. Луцишин Василь Михайлович
  23. Лучишин Оксана Василівна
  24. Луцишин Ольга Олексіївна
  25. Мадярська Олександра Іванівна
  26. Максимів Любов Іванівна
  27. Микитин Наталія Олексіївна
  28. Олійник Галина Дмитрівна
  29. Онуфреїв Зеновій Микитович
  30. Симкович Ганна Миколаївна
  31. Паращук Ольга Богданівна
  32. Похила Марія Василівна
  33. Федорів Василь Ярославович
  34. Чубей Ігор Васильович
  35. Човган Ігор Дмитрович
  36. Гринів Галина Іванівна
  37. Янош Василь Іванович
10-В клас

  1. Веляник Галина Михайлівна
  2. Бурдин Наталія Миколаївна
  3. Горейко Микола Васильович
  4. Гнатушко Мирослав Миколайович
  5. Гах Галина Степанівна
  6. Данильців Михайло Михайлович
  7. Дмитрик Марія Богданівна
  8. Дзедзик Марія Михайлівна
  9. Горин Марія Василівна
  10. Карабин Любов Вкасилівна
  11. Калинюк Михайло Васильович
  12. Качур Василь Васильович
  13. Майданський Михайло Михайлович
  14. Магас Микола Романович
  15. Малюза Галина Михайлівна
  16. Мельникович Богдан Васильович
  17. Москаль Світлана Миколаївна
  18. Присяжнюк Галина Дмитрівна
  19. Прокопів Василь Михайлович
  20. Пунько Василь Сергійович
  21. Рошак Надія Василівна
  22. Савчин Володимир Васильович
  23. Савчин Василь Петрович
  24. Смук Галина Богданівна
  25. Прокопів Галина Василівна
  26. Прокопів Марія Василівна
  27. Прокопців Богдан Іванович
  28. Кулинич Богдан Іванович
  29. Яковишин Марія Андріївна
  30. Яковишин Марія Василівна
  31. Фатиляк Ігор Миронович
  32. Худяк Михайло Михайлович
  33. Ляцковська Ганна Олексіївна
  34. Савчин Богдан Степанович
  35. Ковтун Василь Васильович

1979 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бабак Галина Дмитрівна
  2. Баб’як Олег Васильович
  3. Борис Галина Іванівна
  4. Боровська Марія Федорівна
  5. Бурачок Любов Михайлівна
  6. Возняк Світлана Миколаївна
  7. Гайтус Мирослава Дмитрівна
  8. Галущак Любов Василівна
  9. Гринів Василь Дмитрович
  10. Гринишин Григорій Дмитрович
  11. Гринишин Ольга Іванівна
  12. Грицик Володимир Лук’янович
  13. Демків Михайло Дмитрович
  14. Дем’яник Катерина Євстахівна
  15. Дмитрів Галина Гаврилівна
  16. Долішня Марта Миколаївна
  17. Кв’ятковська Наталія Євгенівна
  18. Креховецька Наталія Зіновіївна
  19. Кубацька Галина Василівна
  20. Леськів Володимир Михайлович
  21. Лущак Любов Василівна
  22. Михайлів Любов Василівна
  23. Паньків Любов Богданівна
  24. Приходько Олександр Борисович
  25. Рогович Єлизавета Михайлівна
  26. Ромахней Надія Ярославівна
  27. Сав’як Марта Василівна
  28. Стефанишин Зеновій Степанович
  29. Ткачешак Любов Олексіївна
  30. Федорів Надія Михайлівна
  31. Халак Ігор Михайлович
  32. Худяк Оксана Василівна
  33. Шевчук Ігор Васильович
  1. Атаманчук Ігор Васильович
  2. Вовк Надія Василівна
  3. Гринишин Оксана Дмитрівна
  4. Гринів Оксана Михайлівна
  5. Гладун Василь Григорович
  6. Дрибчак Марія Василівна
  7. Загайкевич Марія Михайлівна
  8. Івасишин Галина Олексіївна
  9. Карабин Ігор Васильович
  10. Костишин Леся Ярославівна
  11. Куцик Петро Степанович
  12. Лагойда Леся Іллівна
  13. Марків Надія Степанівна
  14. Микитин Олександра Дмитрівна
  15. Михнич Галина Михайлівна
  16. Николаїв Лариса Михайлівна
  17. Шевців Марія Іванівна
  18. Олексин Богдан Васильович
  19. Павлів Ігор Михайлович
  20. Панчишин Василь Петрович
  21. Побідинська Мирослава Ярославівна
  22. Сворак Марія Йосипівна
  23. Сливінська Олександра Іванівна
  24. Стефанишин Галина Ярославівна
  25. Стефанишин Іван Петрович
  26. Стефанишин Петро Петрович
  27. Сурмачевський Юрій Юрійович
  28. Турів Євген Петрович
  29. Шліхутка Марія Михайлівна
  30. Шліхутка Любомир Володимирович
10-В клас
  1. Богок Світлана Василівна
  2. Бойчук Богдан Мирославович
  3. Бойчук Олександра Василівна
  4. Борис Ольга Дмитрівна
  5. Блясецький Микола Васильович
  6. Веретка Галина Мирославівна
  7. Вовчук Галина Іванівна
  8. Гупан Василь Степанович
  9. Горбовий Ярослав Васильович
  10. Івасишин Галина Василівна
  11. Куляк Галина Миколаївна
  12. Клейнота Ольга Миколаївна
  13. Кадлуб Марія Ярославівна
  14. Логаза Богдан Михайлович
  15. Лящун Ярослава Юрківна
  16. Мельниченко Ірина Дмитрівна
  17. Малик Роман Іванович
  18. Олексюк Ігор Михайлович
  19. Прокопців Сергій Миколайович
  20. Проців Світлана Федорівна
  21. Печіна Світлана Борисівна
  22. Ромак Василь Петрович
  23. Семак Василь Романович
  24. Соколик Олександра Миколаївна
  25. Стефінко Йосип Васильвич
  26. Сворак Ірина Ярославівна
  27. Сворак Мирон васильович
  28. Семаньків Роман Ярославович
  29. Федорів Петро Дмитрович
  30. Хоминець Галина михайлівна
  31. Шевців Роман Іванович
  32. Щерб’як Михайло Миколайович
  33. Герега Ольга Василівна
  34. Гучко Зеновія Володимирівна
  35. Шкорута Оксана Федорівна

1980 рік 10-А клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богдан Юліанович, 10-В клас класний керівник

10-А клас 10-Б клас
  1. Баб’як Ігор Васильович
  2. Бажан Михайло Дмитрович
  3. Беца Наталія Федорівна
  4. Білан Світлана Павлівна
  5. Бургадт Надія Іванівна
  6. Василів Володимир Дмитрович
  7. Винничук Ярема Богданович
  8. Веретко Володимир Мирославович
  9. Гнатюк Петро Євстахович
  10. Гречаник Ігор Васильович
  11. Євчук Людмила Тарасівна
  12. Іванишин Галина Василівна
  13. Каргальський Мирон Дмитрович
  14. Карп’юк Світлана Миколаївна
  15. Кв’ятковський Іван Євгнович
  16. Кузьменко Андрій Любомирович
  17. Ластовецька Іванна Володимирівна
  18. Леник Оксана Іванівна
  19. Логаза Іванна Романівна
  20. Логаза Ігор Іванович
  21. Лазорко Ігор Іванович
  22. Лящун Оксана Миколаївна
  23. Микула Володимир Богданович
  24. Паращук Юрій Богданович
  25. Пец Людмила Миколаївна
  26. Паливода Іван Федорович
  27. Пилипів Тарас Володимирович
  28. Прокіпчук Наталія Іванівна
  29. Семанюк Оксана Михайлівна
  30. Скрипник Любов Михайлівна
  31. Сусяк Галина Василівна
  32. Фафендик Орися Богданівна
  33. Ферштей Володимир Іванович
  34. Хоменець Галина Григорівна
  35. Чопик Любов Василівна
  36. Шкабрій Михайло Богданович
  1. Антонюк Орися Василівна
  2. Баб’як Петро Петрович
  3. Борис Галина Володимирівна
  4. Гандера Микола Григорович
  5. Герега Марія Іванівна
  6. Горохівська Марія Пилипівна
  7. Гринів Наталія Володимирівна
  8. Гудима Ярослав Володимирович
  9. Демків Тетяна Ярославівна
  10. Довган Любов Юріївна
  11. Дутчак Ольга Михайлівна
  12. Іванишин Ірина Іванівна
  13. Івасів Василь Васильович
  14. Ільків Марія Йосипівна
  15. Калакура Богдан Миколайович
  16. Костишин Богдан Степанович
  17. Красінський Ігор Степанович
  18. Манів Марія Іванівна
  19. Марків Ярема Ярославович
  20. Мішалова Галина Сергіївна
  21. Олійник Марія Ярославівна
  22. Остапів Галина Володимирівна
  23. Осудар Любомир Григорович
  24. Паньків Ігор Дмитрович
  25. Печін Сергій Борисович
  26. Сворак Надія Михайлівна
  27. Семаньків Володимир Ярославович
  28. Сіщук Василь Петрович
  29. Склепова Олеся Василівна
  30. Скрипник Надія Богданівна
  31. Стефанишин Богдан Ярославович
  32. Ціжовський Зеновій Степанович
  33. Черниш Ігор Іванович
  34. Шевців Ярослава Іванівна
  35. Шеленко Любомир Узидорович
10-В клас
  1. Артус Володимир Михайлович
  2. Бабак Михайло Михайлович
  3. Бабак Олександра Василівна
  4. Бурачок Василь Дмитрович
  5. Бурачок Світлана Михайлівна
  6. Гаврилишин Мирослав Васильович
  7. Гелеван Володимир Васильович
  8. Гриш Ганна Дмитрівна
  9. Данилів Ярослав Васильович
  10. Динисікевич Марія Петрівна
  11. Дмитрик Володимир Олексійович
  12. Дмитрик Любомир Михайлович
  13. Доцяк Степан Миколайович
  14. Зайчиківський Григорій Михайлович
  15. Ковтун Марія Василівна
  16. Костюк Романія Ярославівна
  17. Кравець Марія Ярослаівна
  18. Луцишин Василь Михайлович
  19. Михайлів Марія Йосипівна
  20. Новіцький Володимир Олексійович
  21. Павликівська Надія Іванівна
  22. Петришин Оксана Михайлівна
  23. Прокопів Ганна Василівна
  24. Розколій Валентина Федорівна
  25. Савчин Надія Михайлівна
  26. Савчин Олександра Степанівна
  27. Саковський Віктор Станіславович
  28. Саковська Світлана Станіславівна
  29. Семаньків Юрій Васильович
  30. Тарасова Галина Олександрівна
  31. Федорів Володимир Васильвич
  32. Яковин Ярослав Васильович

1981 рік 10-А класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андрусишин Марія Василівна
  2. Артус Галина Михайлівна
  3. Баб’як Галина Богданівна
  4. Веляник Оксана Василівна
  5. Гелеван Володимир Миколайович
  6. Гноянко Ярослав Миколайович
  7. Гринів Юрій Михайлович
  8. Гришко Марія Василівна
  9. Гришко Світлана Петрівна
  10. Грушецький Роман Іванович
  11. Долішній Василь Ярославович
  12. Дмитрів Василь Васильович
  13. Золотарчук Марія Володимирівна
  14. Івасишин Любов Дмитрівна
  15. Криховецька Любов Дмитрівна
  16. Марків Наталія Миколаївна
  17. Паньків Олександра Іванівна
  18. Прийма Андрій Степанович
  19. Николаїв Любов василівна
  20. Микицей Любов Володимирівна
  21. Мосорюк Василь Васильвич
  22. Савчук Марія Миколаївна
  23. Тачинський Богдан Євгенович
  24. Ткачик Іван Григорович
  25. Фафендик Володимир Ярославович
  26. Федорів Наталія Ярославівна
  27. Федорів Олександра Степанівна
  28. Христук Галина Іванівна
  1. Баб’як Наталія Дмитрівна
  2. Басько Світлана Миколаївна
  3. Боднар Василь Юркович
  4. Бігун Любов Прокопівна
  5. Веляник Галина Йосипівна
  6. Веляник марія Ярославівна
  7. Гавриш Людмила Богданівна
  8. Герула Любомир Федорович
  9. Гринишин Василь Михайлович
  10. Гавадза Галина Дмитрівна
  11. Іванюлик Володимир Васильвич
  12. Ковалик Наталія Іванівна
  13. Куцик Любомира Олександрівна
  14. Корнієнко Володимир Васильович
  15. Мельник Мирон Миколайович
  16. Онуфреїв Ігор Степанович
  17. Остапів Олександра Ярославівна
  18. Пинило Михайло Іванович
  19. Пушик Ігор Васильович
  20. Рибак Юрій Васильвич
  21. Прокопів Володимир Васильович
  22. Савчак Світлана Дмитрівна
  23. Слівінська Дарія Михайлівна
  24. Строкош Володимир Михайлович
  25. Трофіменко Володимир Олександрович
  26. Фицик Василь Іванович
  27. Чуйко Марія Іванівна
  28. Шкорута Оксана Миколаївна
  29. Штогрин Надія Миколаївна
  30. Шеленко Володимир Михайлович
  31. Щербанюк Марія Богданівна

1982 рік 10-А клас класний керівник Стебельська Дарія Іванівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-В клас класний керівник Дзедзей Володимир Григорович

10-А клас 10-Б клас
  1. Білан Оксана Павлівна
  2. Бойчук Любов Йосипівна
  3. Бойчук Оксана Ігорівна
  4. Борищак Михайло Гнатович
  5. Ватащук Микола Миколайович
  6. Веляник Василь Йосипович
  7. Веляник Любов Іванівна
  8. Винничук Світлана Дмирівна
  9. Вовк Юрій Васильович
  10. Гаврилюк Марія Василівна
  11. Горохівська Ольга Тимківна
  12. Григорів Михайло Михайлович
  13. Грицак Роман Михайлович
  14. Заяць Олександра Олексіївна
  15. Кадлуб Галина Іванівна
  16. Калитка Олександра Степанівна
  17. Карабин Олег Васильвич
  18. Козак Василь Іванович
  19. Манів Галина Іванівна
  20. Мар’яш Світлана Володимирівна
  21. Носків Оксана Василівна
  22. Остап’юк Віра Миколаївна
  23. Олексишин Тарас Ярославович
  24. Остап’юк Оксана Миколаївна
  25. Осудар Зеновій Григорович
  26. Прокіпчук Ігор Іванович
  27. Склепова Світлана Ярославівна
  28. Сисак Орислава Петрівна
  29. Стефанків Наталія Володимирівна
  30. Федорів Марія Степанівна
  31. Сусяк Марія Дмитрівна
  32. Шкорута Ярослава Володимирівна
  1. Буртник Світлана Михайлівна
  2. Башурин Михайло Олексійович
  3. Бойчук Галина Дмитрівна
  4. Бобик Галина Михайлівна
  5. Валькун Оксана Степанівна
  6. Винничук Світлана Василівна
  7. Гавриш Галина Василівна
  8. Гашинська Галина Василівна
  9. Гринів Олександра Іванівна
  10. Гречанюк Володимир Зеновійович
  11. Герега Оксана Іванівна
  12. Гудз Галина Михайлівна
  13. Гудима Дмитро Миколайович
  14. Годлевський Андрій Юрійович
  15. Довганюк Любомир Іванович
  16. Клейнота Ярослава Ярославівна
  17. Красевич Михайло Юрійович
  18. Мельниченко Марта Дмитрівна
  19. Паращук Орест Іванович
  20. Перепічка Олег Богданович
  21. Різак Наталія Романівна
  22. Савчук Наталія Ігорівна
  23. Саприка Ярослава Дмитрівна
  24. Сусяк Ярослава Дмитрівна
  25. Солонична Галина Степанівна
  26. Стефанюк Орися Миколаївна
  27. Ткачук Світлана Дмитрівна
  28. Хребтовська Галина Ярославівна
  29. Фицик Наталія Іванівна
  30. Шкорута Іван Васильович
  31. Шкорута Олександра Федорівна
  32. Юрків Ярослав Юрійович
10-В клас
  1. Андреєв Андрій Сергійович
  2. Андріящук Світлана Миколаївна
  3. Бабак Василь Васильович
  4. Бабак Василь Дмитрович
  5. Бабак Василь Михайлович
  6. Борис Олександра Іванівна
  7. Борис Світлана Ярославівна
  8. Боровський Павло Федорович
  9. Веляник Наталія Миколаївнан
  10. Гах Богдан Степанович
  11. Горбова Марія Василівна
  12. Горейко Марія Михайлівна
  13. Демків Василь Васильович
  14. Демків Володимир Іванович
  15. Динисікевич Оксана Петрівна
  16. Дмитрик Світлана Григорівна
  17. Долішня Світлана Ярослаівна
  18. Козій Марія Григорівна
  19. Кравець Наталія Ярославівна
  20. Кушнеренко Зоя Олександрівна
  21. Лущак Марія Василівна
  22. Малюза Дмитро Дмитрович
  23. Мищак Наталія Іванівна
  24. Петрунів Людмила Миколаївна
  25. Похила Ярослава Василівна
  26. Романович Надія Петрівна
  27. Скрипин Надія Михайлівна
  28. Стуй Ганна Миколаївна
  29. Федорів Богдан Ярославович
  30. Шпільчак Марія Василівна
  31. Ящук Любомир Степанович

1983 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович

10-А клас 10-Б клас
  1. Аннюк Йосип Йосипович
  2. Бажан Ганна Михайлівна
  3. Богун Роман Михайлович
  4. Борис Тарас Ярославович
  5. Бойчук Ігор Мирославович
  6. Бурачок Галина Дмитрівна
  7. Грона Володимир Степанович
  8. Демків Володимир Якович
  9. Івасишин Оксана Ігорівна
  10. Івасишин Наталія Степанівна
  11. Коберницький Василь Васильович
  12. Кокурудз Ольга Миколаївна
  13. Кульчак Надія Іванівна
  14. Куцик Марія Миколаївна
  15. Кривенька Марія Василівна
  16. Коновалюк Марія Тарасівна
  17. Леник Галина Григорівна
  18. Мазурак Ольга Іванівна
  19. Максимів Петро Степанович
  20. Осудар Любов Ярославівна
  21. Приходько Наталія Борисівна
  22. Похила Ігор Миколайович
  23. Петрунів Марія Миколаївна
  24. Сворак Олександра Йосипівна
  25. Стефанишин Ігор Михайлович
  26. Смук Оксана Іванівна
  27. Саковська Ярослава Станіславівна
  28. Сусяк Володимир Миронович
  29. Склеповий Василь Васильович
  30. Строкош Володимир Дмитрович
  31. Титик Наталія Дмитрівна
  32. Федорак Геннадій Романович
  33. Фицик Акуліна Іванівна
  34. Чубатинська Марія Григорівна
  35. Юрцунів Наталія Богданівна
  36. Яремійчук Наталія Романівна
  37. Шевців Петро Іванович
  1. Атаманюк Наталія Василівна
  2. Боднар Галина Богданівна
  3. Веляник Надія Ярославівна
  4. Гавриш Петро Васильович
  5. Гавриляк Микола Степанович
  6. Гринишин Любов Дмитрівна
  7. Грицьків Петро Іванович
  8. Данилів Ігор Миколайович
  9. Демя̓ник Марія Євстахієвна
  10. Карабин Любов Василівна
  11. Карпців Петро Васильович
  12. Кв̓ятковська Марія Євгенівна
  13. Кливець Марія Дмитрівна
  14. Костів Роман Володимирович
  15. Костюк Любов Зеновіївна
  16. Костишин Галина Ярославівна
  17. Ластовецький Ярослав Володимирович
  18. Максимишин Ігор Іванович
  19. Мар̓яш Ігор Володимирович
  20. Мельниченко Роман Євгенович
  21. Микитин Світлана Іванівна
  22. Михальчук Світлана Михайлівна
  23. Мохнацький Олег Михайлович
  24. Мохнацька Тетяна Іванівна
  25. Николаїв Дарія Михайлівна
  26. Николаїв Ольга Михайлівна
  27. Новіцька Галина Василівна
  28. Онуфреїв Роман Степанович
  29. Паньків Надія Дмитрівна
  30. Паращук Василь Іванович
  31. Пинило Ярослав Іванович
  32. Петранюк Галина Павлівна
  33. Самборська Світлана Володимирівна
  34. Стефанишин Світлана Степанівна
  35. Стефанишин Ігор Богданович
  36. Фафендик Іван Богданович
  37. Хоминець Надія Михайлівна
  38. Юрків Галина Йосипівна

1984 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андріящук Галина Іванівна
  2. Бойчук Надія Миколаївна
  3. Бобик Оксана Василівна
  4. Бобрицька Галина Михайлівна
  5. Гаврилюк Романа Михайлівна
  6. Григорів Оксана Михайлівна
  7. Гриценяк Василь Петрович
  8. Гудима Леся Володимирівна
  9. Гучко Надія Володимирівна
  10. Гах Оксана Михайлівна
  11. Данилів Ярема Михайлович
  12. Задорожній Юрій Миколайович
  13. Івасишин Роман Іванович
  14. Кадлуб Ярослав Йосипович
  15. Клейнота Василь Богданович
  16. Ковалик Ольга Іванівна
  17. Кожушок Ірина Андріївна
  18. Кіндрат Петро Іванович
  19. Марчук Олександра Володимирівна
  20. Мельникович Надія Василівна
  21. Олексин Надія Миколаївна
  22. Поленюк Оксана Миколаївна
  23. Прокопів Ірина Василівна
  24. Пугач Іоланда Михайлівна
  25. Петришин Марія Михайлівна
  26. Ревко Зеновій Йосипович
  27. Семанів Ірина Василівна
  28. Сливінський Роман Юркович
  29. Смук Марія Іванівна
  30. Ткачук Оксана Петрівна
  31. Трофименко Олександра Олександрівна
  32. Чепуренко Лідія Миколаївна
  33. Шандалович Ігор Миронович
  34. Шутяк Ростислав Костянтинович
  1. Бабій Роман Михайлович
  2. Бабак Михайло Михайлович
  3. Блага Світлана Ярославівна
  4. Вербовський Володимир Богданович
  5. Гавриш Ірина Михайлівна
  6. Гончар Світлана Мирославівна
  7. Григорів Надія Іванівна
  8. Григорів Любов Іванівна
  9. Гришко Галина Дмитрівна
  10. Грицик Марія Луківна
  11. Довган Володимир Степанович
  12. Довган Роман Ярославович
  13. Дячишин Галина Василівна
  14. Здерко Ігор Богданович
  15. Івасів Петро Васильвич
  16. Костишин Юрій Степанович
  17. Криховецький Володимир Богданович
  18. Криховецька Ірина Богданівна
  19. Куцик Ольга Миколаївна
  20. Маслава Тетяна Сергіївна
  21. Мельник Людмила Петрівна
  22. Осудар Микола Володимирович
  23. Пушик Ольга Василівна
  24. Рокитнюк Любов Михайлівна
  25. Станіславчук Галина Миколаївна
  26. Стуй Віра Миколаївна
  27. Ткачівська Світлана Іванівна
  28. Федорів Юрій Іванович
  29. Федорів Галина Миколаївна
  30. Хоменець Марія Григорівна

1985 рік 10-А класний керівник Яловенко Марія Григорівна , 10-Б класний керівник Сергушенкова Алла Петрівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бойко Оксана Василівна
  2. Бойчук Олег Богданович
  3. Вовк Ярослава Степанівна
  4. Вовчук Віктор Петрович
  5. Гречаник Олександра Василівна
  6. Генза Ольга Богданівна
  7. Дутчак Роман Миколайович
  8. Дутчак Галина Михайлівна
  9. Довган Олександра Іванівна
  10. Дудяк Наталія Петрівна
  11. Кічак Ярослав Ярославович
  12. Клейнота Іван Ярославович
  13. Кулян Мирослав Романович
  14. Лесіцька Олександра Мирославівна
  15. Манів Ольга Іванівна
  16. Марків Тарас Олексійович
  17. Микитин Григорій Миколайович
  18. Покронка Галина Богданівна
  19. Прокопів Олена Богданівна
  20. Сарабин Оксана Орестівна
  21. Томин Ярослава Василівна
  22. Хоменець Світлана Михайлівна
  23. Шкабрій Ольга Богданівна
  24. Шліхутка Ігор Васильович
  25. Чопик Марія Михайлівна
  26. Мельниченко Оксана Євгенівна
  27. Юрцуняк Василь Миколайович
  28. Івасів Микола Іванович
  29. Крайник Ярослава Михайлівна
  30. Склеповий Любомир Юрієвич
  1. Андреєв Володимир Сергійович
  2. Андрусишин Галина Ярославівна
  3. Бугра Павло Михайлович
  4. Бурачок Іван Дмитрович
  5. Бурачок Ігор Васильович
  6. Бурачок Наталія Василівна
  7. Варгас Світлана Василівна
  8. Веляник Оксана Миронівна
  9. Гаврилишин Руслана Михайлівна
  10. Гамуляк Орест Михайлович
  11. Галущак Марія Дмитрівна
  12. Гелеван Світлана Василівна
  13. Гринів Павло Петрович
  14. Демків Ярослав Якович
  15. Домшин Галина Юріївна
  16. Івасишин Юрій Степанович
  17. Каганський Володимир Миронович
  18. Кв’ятковська Дарія Євгенівна
  19. Клевець Наталія Миколаївна
  20. Кучер Ігор Михайлович
  21. Корнієнко Олександра Василівна
  22. Микицей Олена Володимирівна
  23. Михайлів Ігор Йосипович
  24. Паньків Тетяна Павлівна
  25. Панчишин Ігор Петрович
  26. Саприка Тамара Дмитрівна
  27. Сливінський Ігор Ілліч
  28. Ткачівська Ісат Іванівна
  29. Ткачук Ігор Васильович
  30. Федорів Володимир Іванович
  31. Хом’як Ігор Трофимович
  32. Шліхутка Олександра Миколаївна
  33. Шліхутка Микола Тарасович
  34. Шукало Валерій Сергійович

1986 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Аронець Олександр Васильович

10-А клас 10- Б клас
  1. Аннюк Світлана Йосипівна
  2. Бабяк Михайло Дмитрович
  3. Бабяк Роман Богданович
  4. Гавриш Богдан Васильович
  5. Гречаник Іванна Зіновіївна
  6. Гринишин Оксана Іванівна
  7. Гулій Любов Ярославівна
  8. Гуменюк Любов Ярославівна
  9. Заник Віра Михайлівна
  10. Іванюк Віталій Михайлович
  11. Карабин Наталія Петрівна
  12. Кузьмин Лілія Михайлівна
  13. Лабич Жанна Степанівна
  14. Магнелі Ірина Афанасіївна
  15. Магнелі Олена Афанасіївна
  16. Медведович Ярослава Ігорівна
  17. Остапюк Ігор Любомирович
  18. Панчишин Ярослав Васильович
  19. Прокопців Ярема Мирославович
  20. Савіцька Галина Станіславівна
  21. Савчин Богдана Василівна
  22. Стасюк Тарас Богданович
  23. Титик Мирослав Дмитрович
  24. Федорів Олександра Василівна
  25. Хоменець Наталія Миколаївна
  26. Шукало Степан Сергійович
  27. Яковишин Тарас Федорович
  28. Янішевський Ігор Петрович
  29. Яремійчук Марія Романівна
  30. Шкабрій Віталій Львович
  1. Бабяк Роман Степанович
  2. Бойчук Марія Андріївна
  3. Глум Ярослав Теодорович
  4. Голимбевська Ольга Василівна
  5. Голобин Галина Ярославівна
  6. Гринів Валерій Яремович
  7. Гречаник Роман Володимирович
  8. Дмитрик Галина Дмитрівна
  9. Івасюк Галина Ярославівна
  10. Івасишин Євген Михайлович
  11. Іванюлик Степан Васильович
  12. Кливець Любов Дмитрівна
  13. Лящун Оксана Йосипівна
  14. Мельниченко Любов Євгенівна
  15. Михайлів Світлана Дмитрівна
  16. Облещук Романія Михайлівна
  17. Перестюк іван Устинович
  18. Петрунів Оксана Миронівна
  19. Побідинська Ірина Ярославівна
  20. Присяжнюк Володимир Миронович
  21. Савчук Юрій Ігорович
  22. Сідор Тетяна Тарасівна
  23. Стадник Ольга Федорівна
  24. Ткачук Василь Михайлович
  25. Федорів Галина Дмитрівна
  26. Федорів Анна Ярославівна
  27. Чабан Марія Миколаївна
  28. Хомяк Роман Миколайович
  29. Шеремета Оксана Володимирівна
  30. Шевага Марія Василівна
  31. Юрцуняк Іванна Василівна
  32. Смольний Роман Дмитрович
  33. Яковишин Віталій Миколайович

1987 рік 10-А клас класний керівник Калинюк Михайло Васильович, 10-Б клас класний керівник Романюк Валентина Павлівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бакай Олександр Дмитрович
  2. Боровська Ганна Федорівна
  3. Буртник Марта Михайлівна
  4. Веляник Ольга Миронівна
  5. Дзівінський Роман Михайлович
  6. Духович Оксана Богданівна
  7. Дячишин Натлія Ярослаівна
  8. Зорій Юрій Михайлович
  9. Іванишин Світлана Василівна
  10. Іванюк Іванна Михайлівна
  11. Івасів Лілія Михайлівна
  12. Івасів Олег Іванович
  13. Карабин Наталія Степанівна
  14. Клейнота Наталія Ярославівна
  15. Ковалишин Надія Петрівна
  16. Красевич Роман Юрієвич
  17. Криховецька Тетяна Петрівна
  18. Кушик Людмила Богданівна
  19. Ляйтер Оксана Михайлівна
  20. Масляк Олександр Роанович
  21. Матвіїв Петро Михайлович
  22. Медведович Михайло Ігорович
  23. Микирчук Наталія Михайлівна
  24. Пироговська Галина Іванівна
  25. Рубашевська Оксана Іванівна
  26. Савків Любов Петрівна
  27. Таборський Руслан Мирославович
  28. Хміль Світлана Богданівна
  29. Шевців Олександра Василівна
  30. Яковишин Світлана Романівна
  31. Яртим Михайло Омелянович
  1. Андріящук Оксана Михайлівна
  2. Баран Світлана Богданівна
  3. Боберська Марія василівна
  4. Бойчук Богдана Миронівна
  5. Брус Ігор Васильович
  6. Бугра Микола Богданович
  7. Веляник Василина Михайлівна
  8. Веляник Оксана Ярославівна
  9. Веляник Ольга Богданівна
  10. Гаврилишин Любов Орестівна
  11. Двілюк Мирослава Романівна
  12. Двилюк Надія Степанівна
  13. Катериняк Олександра Богданівна
  14. Кузів Микола Миколайович
  15. Логаза Ольга Романівна
  16. Лящун Марія Миколаївна
  17. Микитин Ірина Іванівна
  18. Ненич Надія Михайлівна
  19. Оберенковська Уляна Дмитрівна
  20. Пивоварчук Віталій Іванович
  21. Рудий Ігор Богданович
  22. Склепова Галина Мирославівна
  23. Смольна Ганна Дмитрівна
  24. Томин Олександра Богданівна
  25. Федорів Оксана Степанівна
  26. Ферштей Галина Володимирівна
  27. Халак Тетяна Ярославівна
  28. Черній Світлана Богданівна
  29. Чопик Наталія Богданівна

 

 

1988 рік 10 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

10 клас
  1. Баб’як Наталія Ярославівна
  2. Більська Руслана Богданівна
  3. Бугра Тарас Богданович
  4. Буряк Олег Костянтинович
  5. Веляник Ірина Ярославівна
  6. Веляник Ярослав Миронович
  7. Вовчук Марія Ярославівна
  8. Гришко Наталія Іванівна
  9. Данилів Оксана Михайлівна
  10. Демків Роман Дмитрович
  11. Доцишин Марія Степанівна
  12. Драйзайтель Мирослава Володимирівна
  13. Івасишин Володимир Іванович
  14. Клейнота Галина Ярославівна
  15. Кожуховська Марія Іванівна
  16. Комуніцька Галина Михайлівна
  17. Коновалюк Наталія Ярославівна
  18. Коростіль Роман Ярославович
  19. Кріль Галина Миколаївна
  20. Куцик Ірина Миколаївна
  21. Логаза Ярослава Василівна
  22. Марків Оксана Василівна
  23. Мельник Наталія Романівна
  24. Пішко Олександра Володимирівна
  25. Перекліта Ігор Іванович
  26. Римаренко Світлана Богданівна
  27. Рущак Надія Володимирівна
  28. Сабецький Олег Володимирович
  29. Савіцький Олег Станіславович
  30. Семенюк Олександра Василівна
  31. Сергенюк Марія Іванівна
  32. Телух Іван Павлович
  33. Теодорович Світлана Іванівна
  34. Харін Георгій Миколайович
  35. Шеленко Олександра Ізидорівна
  36. Щербанюк Оксана Миронівна

1989 рік 10 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

10 клас
  1. Андрусів Наталія Володимирівна
  2. Бажалук Світлана Михайлівна
  3. Веляник Василь Миронович
  4. Возняк Галина Василівна
  5. Глум Тарас Теодорович
  6. Гринишин Марія Іванівна
  7. Гультай Олександра Мирославівна
  8. Дикун Віталій Васильович
  9. Довган Надія Степанівна
  10. Дячишин Юрій Йосипович
  11. Іванюлик Роман Ігорович
  12. Лучко Орест Петрович
  13. Козенко Лариса Іванівна
  14. Костишин Оксана Стеанівна
  15. Куцик Інна Володимирівна
  16. Медвідь Тетяна Пилипівна
  17. Облещук Любов Михайлівна
  18. Оленчук Тарас Миколайович
  19. Осудар Олександра Василівна
  20. Осудар Наталія Григорівна
  21. Сергенюк Іван Іванович
  22. Сливінська Наталія Юріївна
  23. Палюга Наталія Дмитрівна
  24. Турів Вікторія Петрівна
  25. Ферштей Олег Володимирович
  26. Цюрпіта Володимир Ігорович
  27. Шандалвич Юрій Миронович

1991 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна,11-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна

11-А клас 11-Б клас
  1. Баб’як Михайло Ярославович
  2. Боднар Руслан Васильович
  3. Боднар Степан Степанович
  4. Василів Леся Михайлівна
  5. Зубик Віталія Василівна
  6. Івасишин Олександр Михайлович
  7. Ковалишин Олеся Володимирівна
  8. Луканюк Роман Михайлович
  9. Максимів Ольга Іванівна
  10. Олексюк Роксолана Михайлівна
  11. Рубашевський Петро Іванович
  12. Скульська Роксолана Володимирівна
  13. Слободян Ірина Федорівна
  14. Стефанків Людмила Василівна
  15. Федорців Леся Василівна
  16. Худик Віктор Васильович
  17. Шкварчук Галина Володимирівна
  18. Шліхутка Василь Михайлович
  19. Шліхутка Юрій Михайлович
  20. Яцишин Оксана Михайлівна
  1. Андрусів Леся Володимирівна
  2. Бабій Наталія Богданівна
  3. Боженко Андрій Анатолійович
  4. Будурович Оксана Миколаївна
  5. Гаврилишин Руслана Орестівна
  6. Гавриш Юрій Володимирович
  7. Гришко Любов Дмитрівна
  8. Демків Любов Яківна
  9. Жиговська Зоряна Володимирівна
  10. Заліська Галина Петрівна
  11. Здерко Роман Богданович
  12. Іванів Роман Володимирович
  13. Кадлуб Іванна Ярославівна
  14. Клейнота Тарас Іванович
  15. Кликайло Василь Іванович
  16. Костів Надія Володимирівна
  17. Кубрак Дмитро Федорович
  18. Мандзюк Михайло Михайлович
  19. Ревко Леся Йосипівна
  20. Сіщук Наталія Михайлівна
  21. Томин Марія Несторівна
  22. Шпіляревич Роман Ігорович

1992 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна

11 клас
  1. Бойчук Анатолій Богданович
  2. Бритвак Оксана Ярославівна
  3. Вовчук Галина Петрівна
  4. Войсович Роксолана Михайлівна
  5. Василишин Марія Степанівна
  6. Гаврилюк Богдан Михайлович
  7. Гавриш Петро Орестович
  8. Горганюк Віра Василівна
  9. Довган Надія Михайлівна
  10. Дудяк Світлана Петрівна
  11. Дутчак Мирослава Богданівна
  12. Ільків Любов Михайлівна
  13. Коростіль Наталія Ярославівна
  14. Коцаба Оксана Романівна
  15. Линовицька Світлана Борисівна
  16. Мазурак Ольга Василівна
  17. Оленчук Ірина Миколаївна
  18. Онуфріїв Роман Михайлович
  19. Пироговська Олександра Іванівна
  20. Рабаєва Надія Хануківна
  21. Саварин Оксана Володимирівна
  22. Савчук Оксана Романівна
  23. Соловська Олександра Ярославівна
  24. Стецюк Ольга Ігорівна
  25. Хоминець Наталія Володимирівна
  26. Чабан Мирослава Миколаївна
  27. Шліхутка Ігор Петрович
  28. Юрків Світлана Ігорівна
  29. Яворська Лідія Володимирівна
  30. Ярошик Мирослав Миронович

 

1993 рік 11-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 11-Б клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна

11-А клас 11-Б клас
  1. Белегай Петро Володимирович.
  2. Боднар Любомир Володимирович
  3. Дейнека Оксана Василівна
  4. Довган Ігор Михайлович
  5. Дем’яник Тетяна Євстахівна
  6. Козін Наталія Миколаївна
  7. Іванів Галина Василівна
  8. Климентівська Ірина Михайлівна
  9. Криховецька Лілія Ярославівна
  10. Красевич Галина Василівна
  11. Кузьмин Надія Михайлівна
  12. Куницька Олександра Михайлівна
  13. Мельник Ігор Романович
  14. Павлів Оксана Теодозіївна
  15. Павлів Марія Іванівна
  16. Паращук Ірина Василівна
  17. Римчук Марія Миколаївна
  18. Рущак Оксана Володимирівна
  19. Сливоцька Наталія Михайлівна
  20. Типчук Руслан Михайлович
  21. Чорненький Віталій Богданович
  1. Артус Ірина Михайлівна
  2. Білобровка Світлана Степанівна
  3. Біляк Надія Петрівна
  4. Бритвак Іванна Ярославівна
  5. Василевич Наталія Романівна
  6. Возняк Наталія Василівна
  7. Гебура Леся Михайлівна
  8. Герула Наталія Іванівна
  9. Кіндрат Михайло Володимирович
  10. Мохняк Оксана Ярославівна
  11. Паук Леся Миколаївна
  12. Перекліта Світлана Іванівна
  13. Семеняк Вікторія Володимирівна
  14. Стрілецька Ольга Миколаївна
  15. Шпіляревич Галина Ігорівна
  16. Щербій Іван Петрович

1994 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна

11 клас
  1. Боберська Галина Василівна
  2. Боберська Наталія Іванівна
  3. Брус Дмитро Васильович
  4. Варгас Оксана Іванівна
  5. Войсович Леся Михайлівна
  6. Гаврилишин Наталія Романівна
  7. Гавриш Оксана Михайлівна
  8. Гринів Галина Юріївна
  9. Ерстенюк Наталія Ярославівна
  10. Ільків Ірина Миколаївна
  11. Калакура Надія Володимирівна
  12. Калинюк Ігор Васильович
  13. Козловський Олег Орестович
  14. Комуніцька Лілія Михайлівна
  15. Кулінець Іван Валерійович
  16. Новосельський Володимир Петрович
  17. Осадців Петро Іванович
  18. Осудар Богдан Ярославович
  19. Петренко Наталія Данилівна
  20. Пельц Оксана Миронівна
  21. Пона Михайло Миколайович
  22. Хлабата Іванна Іванівна

1995 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

11 клас
  1. Апалькова Ірина Олексіївна
  2. Багайлюк Іванна Ярославівна
  3. Бабій Надія Богданівна
  4. Боберський Володимир Іванович
  5. Гринів Світлана Яремівна
  6. Двулят Наталія Яремівна
  7. Дем’янчук Ірина Ярославівна
  8. Замулінська Галя Михайлівна
  9. Ковалишин Надія Володимирівна
  10. Когутяк Наталія Василівна
  11. Кравчук Віталій Анатолійович
  12. Куцик Євген Володимирович
  13. Луцький Мирослав Іванович
  14. Маланюк Олександра Богданівна
  15. Облещук Анна Михайлівна
  16. Павловська Галя Степанівна
  17. Палюга Богдан Ярославович
  18. Плитус Ігор Ярославович
  19. Пона Надія Миколаївна
  20. Поп’юк Лілія Михайлівна
  21. Пріміч Леся Богданівна
  22. Римчук Надія Михайлівна
  23. Самборський Роман Васильович
  24. Сас Сергій Богданович
  25. Сіщук Світлана Михайлівна
  26. Човган Надія Антонівна
  27. Шевчук Тетяна Михайлівна
  28. Шевчук Любомир Васильович
  29. Шкорута Роман Орестович
  30. Яворська Віра Володимирівна

1996 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

11 клас
  1. Вербовська Наталія Богданівна
  2. Войтків Ігор Михайлович
  3. Гунчак Галина Василівна
  4. Данкевич Софія Ярославівна
  5. Данцевич Уляна Василівна
  6. Дейчаківська Наталія Василівна
  7. Довган Дмитро Михайлович
  8. Довган Еллен Ярославівна
  9. Задорожна Оксана Миколаївна
  10. Зубик Микола Васильович
  11. Козарук Олеся Василівна
  12. Кожуховська Іванна Іванівна
  13. Куницька Наталія Михайлівна
  14. Лахнюк Володимир Олегович
  15. Луканюк Наталія Михайлівна
  16. Максимів Володимир Михайлович
  17. Мельник Оксана Володимирівна
  18. Найда Олег Васильович
  19. Носків Наталія Яремівна
  20. Пазюк Ростислав Ярославович
  21. Самборський Василь Васильович
  22. Семенів Люба Василівна
  23. Сворак Надія Богданівна
  24. Ціжовська Надія Орестівна
  25. Циганюк Роман Михайлович
  26. Цяпало Віталій Романович
  27. Ярошик Світлана Ігорівна

1997 рік 11 клас класний керівник Пилипюк Галина Іванівна

11 клас
  1. Бабій Надія Володимирівна
  2. Баб’як Марія Михайлівна
  3. Вельч Ольга Богданівна
  4. Волос Ольга Ярославівна
  5. Гуйтин Наталія Володимирівна
  6. Жиговська Марія Володимирівна
  7. Зінько Юрій Михайлович
  8. Кацишин Любов Михайлівна
  9. Копач Іван Михайлович
  10. Курилів Христина Зіновіївна
  11. Луцька Ольга Йосипівна
  12. Лущак Любов Миколаївна
  13. Мазурак Петро Васильович.
  14. Немировська Людмила Ігорівна
  15. Острижнюк Ігор Миронович
  16. Проців Роман Ярославович
  17. Середюк Оксана Тихонівна
  18. Сливінська Надія Богданівна
  19. Стрілецька Мар’яна Миколаївна
  20. Судик Христина Володимиріна
  21. Федик Тетяна Ярославівна
  22. Чубей Оксана Миколаївна
  23. Шестак Уляна Богданівна
  24. Шимин Оксана Петрівна
  25. Шліхутка Оксана Петрівна
  26. Юрцунів Ольга Валеріївна

1998 рік 11 клас класний керівник Іванюлик Оксана Петрівна

11 клас
  1. Андрусів Людмила Михайлівна
  2. Біляк Віктор Петрович
  3. Бучковська Леся Лук’янівна
  4. Войтків Олег Михайлович
  5. Волос Петро Ярославович
  6. Вороняк Оксана Миколаївна
  7. Гаврилович Оксана Ярославівна
  8. Гавриш Леся Василівна
  9. Гавриш Роман Орестович
  10. Гринишин Леся Романівна
  11. Зіняк Михайло Васильович
  12. Кадайська Наталія Ярославівна
  13. Кликайло Ігор Іванович
  14. Кобітович Інна Володимирівна
  15. Ковбасюк Лілія Богданівна
  16. Коцаба Тетяна Романівна
  17. Криховецький Іван Зеновійович
  18. Кропельницька Надія Ігорівна
  19. Макоткін Юрій Анатолійович
  20. Николаїв Петро Михайлович
  21. Олексюк Ірина Зеновіївна
  22. Павлюк Наталія Михайлівна
  23. Продан Володимир Михайлович
  24. Рощук Наталія Іванівна
  25. Сворак Наталія Василівна
  26. Солонина Марія Василівна
  27. Стахів Наталія Іванівна
  28. Стратійчук Ольга Олександрівна
  29. Федорців Роман Іванович
  30. Харчевна Уляна Вікторівна
  31. Шліхутка Роман Михайлович

1999 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна

11 клас
  1. Баб’як Олександра Богданівна
  2. Витвицький Михайло Богданович
  3. Гринів Іванна Романівна
  4. Іванічок Олег Миколайович
  5. Зінько Володимир Богданович
  6. Козар Юрій Іванович
  7. Коновалюк Іванна Ярославівна
  8. Кожуховська Наталія Іванівна
  9. Креховецький Ігор Богданович
  10. Луканюк Оксана Степанівна
  11. Луцька Марія Йосипівна
  12. Луцька Наталія Іванівна
  13. Марковецька Ольга Володимирівна
  14. Онуфреїв Христина Ярославівна
  15. Паращук Юрій Яремович
  16. Палюга Михайло Ярославович
  17. Поп’юк Олег Михайлович
  18. Сухецький Богдан Михайлович
  19. Тарновська Лілія Володимирівна
  20. Тітовський Олександр Миколайович
  21. Фальчук Тетяна Михайлівна
  22. Федик Ірина Ярославівна
  23. Шкорута Тетяна Любомирівна

2000 рік 11 клас класний керівник Марковецька Олександра Орестівна

11 клас
  1. Бабій Вікторія Василівна
  2. Баб’як Оксана Михайлівна
  3. Біла Ірина Ігорівна
  4. Гавриляк Оксана Василівна
  5. Галушко Володимир Михайлович
  6. Гнатушко Любов Мирославівна
  7. Гуйтин Мар’яна Володимирівна
  8. Дженджеруха Лілія Зеновіївна
  9. Дейчаківський Руслан Петрович
  10. Дмитрик Світлана Михайлівна
  11. Зайцев Олег Володимирович
  12. Козак Людмила Василівна
  13. Криховецька Оксана Зеновіївна
  14. Курилів Леся Зеновіївна
  15. Лаврів Любов Василівна
  16. Максимів Роман Богданович
  17. Метенько Леся Степанівна
  18. Назарчук Ірина Іванівна
  19. Панівник Антоніна Степанівна
  20. Пилипів Ірина Тарасівна
  21. Пилип’юк Юрій Олегович
  22. Проців Ірина Ярославівна
  23. Репета Олександр Олегович
  24. Різничук Галина Романівна
  25. Самборська Тетяна Василівна
  26. Стефанишин Андрій Мирославович
  27. Федорів Оксана Петрівна
  28. Федоришин Андрій Богданович
  29. Федоришин Оксана Богданівна
  30. Шкромида Любов Василівна

2001 рік 11 клас класний керівник Ференц Надія Іванівна

11 клас
  1. Андрусів Юлія Михайлівна
  2. Андрейчук Ірина Степанівна
  3. Войтович Андрій Михайлович
  4. Галета Григорій Володимирович
  5. Горбачевська Надія Михайлівна
  6. Іванюлик Тетяна Михайлівна
  7. Калитка Мар’яна Любомирівна
  8. Карман Тарас Михайлович
  9. Кіцмей Іван Антонович
  10. Кожуховський Андрій Іванович
  11. Квасняк Тетяна Ігорівна
  12. Клим Михайло Миколайович
  13. Луцька Любов Йосипівна
  14. Макоткін Сергій Анатолієвич
  15. Метенько Анна Степанівна
  16. Остапів Леся Михайлівна
  17. Ракута Світлана Ярославівна
  18. Римчук Лідія Миколаївна
  19. Феденько Ігор Богданович
  20. Чернобай Наталія Олексіївна
  21. Чубатий Ігор Дмитрович
  22. Яковишин Микола Олегович

2002 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

11 клас
  1. Андрейчук Володимир Володимирович
  2. Андрусів Всеволод Іванович
  3. Андрусів Василь Степанович
  4. Аннишин Михайло Миколайович
  5. Безручко Руслан Юрійович
  6. Білобровко Володимир Степанович
  7. Вібла Віталія Ярославівна
  8. Гупан Іван Романович
  9. Івасюк Володимир Володимирович
  10. Кіндрат Олена Дмитрівна
  11. Кліщ Сергій Михайлович
  12. Костів Тетяна Іванівна
  13. Костриба Андрій Васильович
  14. Кубрак Тарас Борисович
  15. Липчук Ігор Михайлович
  16. Легач Іванна Іванівна
  17. Марків Надія Михайлівна
  18. Мельник Кароліна Йосипівна
  19. Моголівський Зеновій Володимирович
  20. Павлюк Василь Васильович
  21. Паращук Надія Василівна
  22. Петришак Іванна Григорівна
  23. Прокопів Ольга Володимирівна
  24. Прокопців Вікторія Сергіївна
  25. Рапалюк Василь Володимирович
  26. Савчук Тарас Ігорович
  27. Середюк Назар Тихонович
  28. Соколовський Олександр Романович
  29. Станішевська Наталія Ярославівна
  30. Щербій Володимир Петрович

2003 рік 11 клас Сворак Світлана Олексіївна

11 клас
  1. Андрусів Вікторія Іванівна
  2. Банах Ярослав Володимирович
  3. Боєчко Іван Михайлович
  4. Бойченюк Ігор Васильович
  5. Борищак Юрій Ярославович
  6. Веляник Ірина Ігорівна
  7. Ворохіб Петро Дмитрович
  8. Гнатушко Тарас Ігрович
  9. Головчук Юлія Ігорівна
  10. Данцевич Анна Василівна
  11. Демко Наталія Ярославівна
  12. Підлісецька Христина Богданівна
  13. Савчин Марія Богданівна
  14. Семак Оксана Василівна
  15. Сікирина микола Михайлович
  16. Тарновецький Володимир Любомирович
  17. Ткачук Віктор Васильович
  18. Турів Андрій Мартинович

2004 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна, 11-Б клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна

11-А клас 11-Б клас
  1. Баб’як Ярослав Михайлович
  2. Білоган Тетяна Іванівна
  3. Вельч Андрій Богданович
  4. Волос Степан Ярославович
  5. Гаврилишин Олег Романович
  6. Гавриш Андрій Петрович
  7. Галета Олександр Володимирович
  8. Галета Тетяна Володимирівна
  9. Галюк Андрій Андрійович
  10. Гречаник Лілія Богданівна
  11. Гупан Христина Романівна
  12. Дячишин Віталій Ярославович
  13. Замулінський Михайло Михайлович
  14. Зорій Олена Романівна
  15. Климончук Михайло Ігорович
  16. Колковський Павло Ігорович
  17. Курочкін Олег Олександрович
  18. Лахнюк Ірина Олегівна
  19. Максимів Володимир Богданович
  20. Михайлюк Оксана Петрівна
  21. Моголівський Роман Володимирович
  22. Пинило Станіслав Михайлович
  23. Саманів Андрій Анатолійович
  24. Сворак Ольга Богданівна
  25. Семанюк Ірина Ярославівна
  26. Стасюк Андрій Омелянович
  27. Ткачик Уляна Іванівна
  28. Турчин Світлана Василівна
  29. Черній Назар Богданович
  1. Бажан Тарас Михайлович
  2. Банах Ольга Романівна
  3. Бендус Наталія Василівна
  4. Бурнат Володимир Йосифович
  5. Василевич Тарас Романович
  6. Вінтонів Петро Богданович
  7. Вник Раїса Іванівна
  8. Герега Назар Романович
  9. Демків Тарас Васильович
  10. Дзева Юлія Іванівна
  11. Залецька Оксана Іванівна
  12. Іваніцька Христина Ігорівна
  13. Качан Віталій Михайлович
  14. Коростіль Іванна Василівна
  15. Лаврів Віра Василівна
  16. Ляшенко Віталій Васильович
  17. Міняйло Марія Олександрівна
  18. Оберемковська Ярина Ярославівна
  19. Паращук Ірина Зеновіївна
  20. Паращук Олег Васильович
  21. Римчук Володимир Миколайович
  22. Савчин Мирослав Степанович
  23. Слободянюк Лідія Анатоліївна
  24. Смольняк Наталія Михайлівна
  25. Стукан Людмила Миколаївна
  26. Федорів Андрій Богданович
  27. Федорів Мар’яна Любомирівна

2005 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна

11 клас
  1. Баб’як Андрій Петрович
  2. Бендус Василь Васильович
  3. Боднар Христина Андріївна
  4. Бойчук Михайло Тарасович
  5. Волощук Олеся Степанівна
  6. Гіблинська Юлія Ігорівна
  7. Данилів Тетяна Василівна
  8. Демко Степан Ярославович
  9. Дудяк Марія Петрівна
  10. Карабин Василь Ігорович
  11. Карачун Ірина Андріївна
  12. Ківнюк Роман Васильович
  13. Кіліба Ганна Василівна
  14. Коваль Володимир Остапович
  15. Марків Мар’яна Михайлівна
  16. Микула Ігор Володимирович
  17. Міняйло Олександр Олександрович
  18. Олексюк Ярослава Ігорівна
  19. Осудар Ірина Іванівна
  20. Осудар Ірина Любомирівна
  21. Паліман Михайло Зіновійович
  22. Петришак Наталія Григорівна
  23. Підлісецька Наталія Богданівна
  24. Пилип’юк Валентина Мирославівна
  25. Росипко Іванна Михайлівна
  26. Рудавка Мирослава Ігорівна
  27. Строкош Ірина Василівна
  28. Угрин Оксана Михайлівна
  29. Фафендик Любомир Іванович
  30. Фицик Назарій Васильович
  31. Човган Ольга Антонівна
  32. Яковів Оксана Михайлівна

2006 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна

11 клас
  1. Гаврилюк Тарас Володимирович
  2. Гарасимик Тарас Олегович
  3. Довжанська Світлана Михайлівна
  4. Зорій Петро Романович
  5. Іванишин Андрій Богданович
  6. Калинюе Назар Васильович
  7. Марків Роман Михайлович
  8. Мельник Олеся Ігорівна
  9. Пельц Олег Богданович
  10. Ткачук Андрій Васильович

2007 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна

11 клас
  1. Ворохіб Назар Васильович
  2. Гречаник Тетяна Романівна
  3. Данилів Оксана Яремівна
  4. Демчук Іванна Володимирівна
  5. Іванюлик Василь Михайлович
  6. Кіндрат Віта Петрівна
  7. Коваленко Христина Валентинівна
  8. Кравець Дарія Петрівна
  9. Курочкін Андрій Олександрович
  10. Мартинович Василь Романович
  11. Микицей Дмитро Ярославович
  12. Олійник Галина Іванівна
  13. Паук Мар’яна Миколаївна
  14. Пилипів Юлія Тарасівна
  15. Пороскун Віктор Георгійович
  16. Рудавка Андрій Миколайович
  17. Савченко Микола Іванович
  18. Стадник Оксана Василівна
  19. Терлюк Вікторія Ігорівна
  20. Ферштей Ірина Володимирівна

2008 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна

11 клас
  1. Андрусів Христина Дмитрівна
  2. Білан Юрій Ярославович
  3. Вєдрова Наталія Сергіївна
  4. Гречаник Роман Ігорович
  5. Гурик Наталія Ігорівна
  6. Гурик Оксана Ігорівна
  7. Кедик Тарас Андрійович
  8. Кожуховська Христина Іванівна
  9. Кузьмін Лілія Ігорівна
  10. Луцький Андрій Йосипович
  11. Могила Мар’яна Володимирівна
  12. Осудар Ірина Любомирівна
  13. Пилип’юк Мирослава Мирославівна
  14. Пороскун Ірина Георгіївна
  15. Хом’як Олеся Ігорівна
  16. Царук Микола Володимирович

2009 рік 11 клас класний керівник Зінько Надія Степанівна

11 клас
  1. Вінтоняк Назар Володимирович
  2. Ворощук Мар’яна Андріївна
  3. Голобин Юрій Миколайович
  4. Гречаник Марина Ігорівна
  5. Дмитрів Степан Степанович
  6. Жирик Юрій Дмитрович
  7. Клочанюк Ігор Любомирович
  8. Підкамінецький Андрій Васильович
  9. Третяк Олександр Володимирович

2010 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

11 клас
  1. Андрейчук Любов Олександрівна
  2. Андрусів Віктор Дмитрович
  3. Балагура Христина Іванівна
  4. Дем’янчук Христина Михайлівна
  5. Дзюбак Ілона Ігорівна
  6. Іванюк Юлія Мирославівна
  7. Івахів Ольга Богданівна
  8. Ковальчук Христина Ярославівна
  9. Клим Володимир Миколайович
  10. Луців Юлія Василівна
  11. Липчук Мирослав Михайлович
  12. Пивоварчук Юрій Віталійович
  13. Стефанюк Надія Володимирівна
  14. Турів Іван Володимирович
  15. Шкурат Дмитро Михайлович
  16. Созанський Юрій Сергійович

2012 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна

11 клас
  1. Бабій Юлія Андріївна
  2. Багай Мар’яна Володимирівна
  3. Батареєв Ігор Анатолійович
  4. Дмитрів Станіслав Степанович
  5. Зінько Володимир Васильович
  6. Іванюлик Тарас Володимирович
  7. Красняк Наталія Миколаївна
  8. Кузів Дарія Степанівна
  9. Ліщук Тетяна Василівна
  10. Микитин Маріанна Миколаївна
  11. Мурафа Людмила Михайлівна
  12. Олійник Михайло Петрович
  13. Стасів Роман Геннадійович
  14. Стефанюк Роман Володимирович
  15. Стефанюк Тетяна Романівна
  16. Перлюк Ярослав Ігорович
  17. Третяк Євген Володимирович
  18. Турчин Мар’яна Василівна
  19. Хом’як Петро Ігорович
  20. Шпіляревич Любов Зиновіївна

2013 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна

11 клас
  1. Беренда Мар’яна Володимирівна
  2. Герула Василь Михайлович
  3. Ковальчук Софія Романівна
  4. Ленчук Мар’яна Ігорівна
  5. Малишев Едвард Васильович
  6. Росипко Олег Миколайович
  7. Сабецька Лілія Олегівна
  8. Ткачук Руслан Васильович
  9. Чуйко Святослав Віталійович

2014 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна

11 клас
  1. Боднар Юлія Русланівна
  2. Бойчук Уляна Степанівна
  3. Васатюк Ігор Сергійович
  4. Голобин Юлія Миколаївна
  5. Данилів Катерина Яремівна
  6. Довган Василь Михайлович
  7. Карась Тарас Любомирович
  8. Кузьмин Назар Ярославович
  9. Обшира Роман Петрович
  10. Олексюк Василь Миколайович
  11. Стадник Максим Іванович
  12. Яковин Юлія Андріївна

2015 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна

11 клас
  1. Бабінська Катерина Ігорівна
  2. Боднар Тетяна Русланівна
  3. Бойчук Мар’яна Володимирівна
  4. Головчинський Назар Іванович
  5. Криховецький Віталій Васильович
  6. Кузів Юрій Степанович
  7. Логаза Володимир Васильович
  8. Ляцковський Тарас Васильович
  9. Марків Анна Тарасівна
  10. Марків Марія Тарасівна
  11. Микитин Ярина Григорівна
  12. Пельц Павло Олегович

2016 рік 11 клас класний керівник Андрушевська Руслана Петрівна

11 клас
1. Атаманчук Зоряна Василівна

  1. Викирчук Вікторія Вікторівна
  2. Гречаник Вікторія Романівна
  3. Гуцул Олег Васильович
  4. Довган Степан Володимирович
  5. Єналь Вікторія Олегівна
  6. Клочанюк Святослав Васильович
  7. Кучма Лілія Павлівна
  8. Лесюк Богдан Ярославович
  9. Микула Юлія Ігорівна
  10. Сайнюк Вікторія Юріївна
  11. Сіра Катерина Анатоліївна
  12. Хмуляк Вікторія Русланівна
  13. Черевата Лілія Василівна
  14. Чулан Надія Василівна

2017 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

  1. Андрусяк Ірина Василівна
  2. Баб’як Анастасія Романівна
  3. Беренда Богдан Володимирович
  4. Гнатів Христина Володимирівна
  5. Гуцул Юлія Василівна
  6. Даниляк Володимир Андрійович
  7. Дем’янюк Володимир Сергійович
  8. Жирій Ірина Володимирівна
  9. Зінько Михайло Васильович
  10. Клочанюк Дмитро Васильович
  11. Крайник Христина Богданівна
  12. Ліпчаківський Михайло Миронович
  13. Лущак Олег Михайлович
  14. Матиящук Ірина Андріївна
  15. Семанів Володимир Зеновійович
  16. Царук Анна Володимирівна

Керівниками школи були

микитин
макогон
нікітенко
семеняк
береговський
кочан
дощак
мицканюк
яцевич
калинюк
шевчук
третяк
петрунів

Шкільні педагоги

андрейко і
андріїв т
аронець л
аронець
баранецька а
безтільна а
бігус л
боднарчук д
бойчук м
бойчук
бурак м
василик в
Василишин с
винявський я
войсович г
врублевський р
ганішевська м
герасимик
гілка
глум н
готра р
гречаник г
грицай і
гулин в
гуцуляк
данчишин т
дасевич в
демчишин о
дехтяр о
євчук н
жукова г
іванюлик о
івасишин
калугін
когуч н
козоріз в
корилюк я
курочкіна м
лилик с
марковецька
мединський і
михайлів
ненич
нечай о
новицька т
новосельська н
олексин я
олексієнко
олексюк
павлик
пазюк н
паращук г
паращук м
пилипюк г
прімак н
прокіпчук
рибальченко м
романюк в
рубашевська
руда с
русиняк п
савчин н
семанюк
середюк с
сідор о
слюзар м
совін і
стебельська д
типчук м
третяк а
ференц н
фученко н
чорна с
чуловський б
шпинта т
шутяк т
яблонь і
яблонь л
яковишин
яловенко м

Наші випускники

1969 рік 10-А класний керівник Гнатишин Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна

10-A клас 10-Б клас
  1. Бурачок Микола Миколайлович
  2. Бурачок Володимир Олексійович
  3. Гавадза Роман Васильович
  4. Гаврилишин Мирон Іванович
  5. Гаврилишин Оксана Василівна
  6. Гриців Дмитро Григорович
  7. Дрючин Юрій Олександрович
  8. Двулят Ярема Романович
  9. Дутчак Богдан Васильович
  10. Жиговський Володимир Антонович
  11. Івашко Ігор Михайлович
  12. Заячківська Наталія Володимирівна
  13. Козак Богдан Іванович
  14. Кливець Василь Миколайович
  15. Клейнота Іван Іванович
  16. Костишин Надія Михайлівна
  17. Калитка Оксана Олексіївна
  18. Леськів Ігор Михайлович
  19. Малюза Марія Михайлівна
  20. Максимів Люба Дмитрівна
  21. Маціборко Василь Дмитрович
  22. Марків Марія Ільківна
  23. Николаїв Богдан Васильович
  24. Остапович Ольга Дмитрівна
  25. Панчишин Ярема Дмитрович
  26. Ромахней Олександра Ярославівна
  27. Стефанишин Тарас Михайлович
  28. Сіщук Михайло Петрович
  29. Шліхутка Михайло Васильович
  30. Шкорута Любомир Васильович
  31. Яковин Марія Василівна
  32. Кливець Василь Миколайович

 

  1. Андрусяк Марія Дмитрівна
  2. Бабак Богдан Дмитрович
  3. Баб’як Богдан Дмитрович
  4. Бажан Дмитро Васильович
  5. Бажан Степан Юрійович
  6. Білий Ігор Васильович
  7. Веляник Віра Василівна
  8. Веляник Дарія Михайлівна
  9. Веляник Люба Дмитрівна
  10. Гавриш Орест Петрович
  11. Гашинський Степан Іванович
  12. Гудз Ірина Миколаївна
  13. Демедюк Ольга Омелянівна
  14. Доцишин Ольга Станіславівна
  15. Кононович Роман Іванович
  16. Криховецький Мирослав Миколайович
  17. Мажак Ганна Павлівна
  18. Марків Петро Васильович
  19. Винничук Ярослав Богданович
  20. Назарчук Надія Іванівна
  21. Носків Ірина Олексіївна
  22. Проців Віра Василівна
  23. Семаньків Марія Василівна
  24. Сімкайло Микола Михайлович
  25. Склепова Віра Михайлівна
  26. Стефінко Ольга Василівна
  27. Хоминець Галина Василівна
  28. Цап’юк Оксана Петрівна

 

 

 


1970 рік 10 клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна

  1. Андріїв Ольга Петрівна
  2. Бабак Ольга Василівна
  3. Гаврилишин Василь Миколайович
  4. Гавриш Роман Дмитрович
  5. Гнатушко Надія Іванівна
  6. Демедюк Василь Омельянович
  7. Драганчук Любов Олександрівна
  8. Долішня Дарія Павлівна
  9. Дехтяр Михайло Григорович
  10. Кушнір Параска Миколаївна
  11. Мельник Марія Олексіївна
  12. Малюза Ярослав Михайлович
  13. Осудар Богдан Григорович
  14. Остапів Василь Васильвич
  15. Рошак Марія Михайлівна
  16. Паук Микола Степанович
  17. Савчин Марія Миколаївна
  18. Савчин Марія Петрівна
  19. Судук Марія Іванівна
  20. Стефурак Ірина Іванівна
  21. Ношин Дмитро Романович
  22. Томин Ольга Павлівна
  23. Федорів Володимир Васильович
  24. Криховецький Богдан Іванович
  25. Яковин Марія Дмитрівна
  1. Богун Олександра Михайлівна
  2. Бубнів Ярослав Васильович
  3. Варжель Надія Ульянівна
  4. Величко Василь Ількович
  5. Гавриш Галина Василівна
  6. Гавриш Богдан Олексійович
  7. Гринів Петро Іванович
  8. Денисюк Володимир Петрович
  9. Жичко Ганна Миколаївна
  10. Калитка Михайло Григорович
  11. Кваснюк Галина Богданівна
  12. Когутяк Орися Іванівна
  13. Курилів Дарія Юріївна
  14. Лобань Наталія Григорівна
  15. Лучко Любов Іванівна
  16. Микитюк Ігор Дмитрович
  17. Медвідь Анатолій Євстафійович
  18. Мельник Петро Олексійович
  19. Осудар Любов Михайлівна
  20. Роля Марія Захарівна
  21. Семанюк Любов Володимирівна
  22. Тимків Зеновій Васильвич
  23. Федорів Оксана Дмитрівна
  24. Федорів Василь Микитович
  25. Ярошик Мирон Степанович
  1. Артус Богдан Йосипович
  2. Бойчук Мирон Ярославович
  3. Бойчук Ярослава Дмитрівна
  4. Борис Марія Ярославівна
  5. Борис Михайло Володимирович
  6. Борис Ярослава Іванівна
  7. Веляник Ірина Василівна
  8. Винничук Галина Володимирівна
  9. Винничук Ярослава Дмитрівна
  10. Вихор Мирослава Миколаївна
  11. Гаврилишин Ірина Василівна
  12. Гладун Галина Дмитрівна
  13. Гринишин Марія Дмитрівна
  14. Дутчак Галина Василівна
  15. Кадлуб Ярослав Іванович
  16. Катрінець Марія Миколаївна
  17. Клейнота Ольга Дмитрівна
  18. Клейнота Богдан Миколайович
  19. Крутий Роман Ярославович
  20. Овчар Марія Василівна
  21. Олійник Ярослав Дмитрович
  22. Остапів Віра Володимирівна
  23. Остапюк Галина Миколаївна
  24. Пельц Богдан Миколайович
  25. Петрунів Мирон Васильович
  26. Пилипів Ярослав Васильович
  27. Сворак Євген Миколайович
  28. Семаньків Богдан Миколайович
  29. Шевців Богдан Іванович
  30. Ленів Богдан Васильович

1971 рік 10-А клас класний керівник РибальченкоМихайло Степанович, 10-В клас класний керівник Яловенко Марія Григорівна

10-А клас 10-Б клас 10-В клас
  1. Криховецький Ярослав Іванович
  2. Валило Віра Іванівна
  3. Винничук Ольга Володимирівна
  4. Веляник Ярослава Дмитрівна
  5. Гнатюк Галина Михайлівна
  6. Гах Василь Іванович
  7. Гречаник Дарія Дмитрівна
  8. Гречаник Тетяна Михайлівна
  9. Глухий Богдан Миколайович
  10. Довган Марія Миколаївна
  11. Дячишин Богдан Михайлович
  12. Заліський Ярослав Михайлович
  13. Кадлуб Ольга Іванівна
  14. Калитка Марія Михайлівна
  15. Клейнота Ярослав Васильович
  16. Король Олександр Миколайович
  17. Лендель Люба Іванівна
  18. Маланюк Богдан Миколайович
  19. Максимів Богдан Іванович
  20. Павлів Іван Мирославович
  21. Пилипів Володимир Миколайович
  22. Проців Ярослав Йосипович
  23. Скрипник Любов Богданівна
  24. Сворак Марія Дмитрівна
  25. Стефанишин Марія Миколаївна
  26. Томишин Галина Михайлівна
  27. Ільків Євген Іванович
  28. Чопик Богдан Йосипович
  29. Олексин Ольга Дмитрівна
  30. Юрцуняк Віра Ярославівна
  31. Овчар Ярослав Дмитрович
  1. Бабяк Михайло Степанович
  2. Бойчук Марія Йосипівна
  3. Бурачок Надія Михайлівна
  4. Бурачок Олексій Олексійович
  5. Винявський Роман Ярославович
  6. Гавриш Михайло Дмитрович
  7. Гелеван Марія Миколаївна
  8. Дейчаківський Петро Васильович
  9. Демків Орися Дмитрівна
  10. Долішній Василь Васильович
  11. Івасишин Роман Михайлович
  12. Максимів Марія Василівна
  13. Максимів Марія Миколаївна
  14. Маланюк Михайло Ількович
  15. Марків Марія Іванівна
  16. Матіїшин Василь Михайлович
  17. Олексин Любов Василівна
  18. Олексишин Лариса Ярославівна
  19. Олексишин Роман Ярославович
  20. Паращук Василь Іванович
  21. Савчук Оксана Василівна
  22. Смолянчук Ярослав Михайлович
  23. Степуняк Галина Петрівна
  24. Худяк Марія Олексіївна
  25. Шевчук Михайло Олексійович
  26. Шліхутка Галина Іванівна
  27. Овчар Лариса Леонідіївна
  1. Гавриляк Василь Іванович
  2. Гашинський Тюдор Миколайович
  3. Гнатишин Ганна Федорівна
  4. Гнатушко Марія Петрівна
  5. Гуцуляк Олександра Степанівна
  6. Грейда Степан Петрович
  7. Давибіда Марія Федорівна
  8. Данилюк Ярослав Петрович
  9. Дерейчук Анатолій Миколайович
  10. Дехтяр Галина Йосипівна
  11. Дехтяр Орися Василівна
  12. Дубина Марія Михайлівна
  13. Карпінець Марія Іванівна
  14. Курилишин Василь Михайлович
  15. Кривенький Петро Дмитрович
  16. Максимів Марія Богданівна
  17. Мислюк Богдан Олександрович
  18. Межеріцька Світлана Петрівна
  19. Остапюк Ганна Михайлівна
  20. Остапович Василь Васильович
  21. Паук Марія Василівна
  22. Перхулин Василь Іванович
  23. Стасюк Ганна Петрівна
  24. Стецюк Надія Іванівна
  25. Хомицька Олександра Йосипівна
  26. Шемрай Ольга Олексіївна
  27. Щербяк Ірина Федорівна

1972 рік

  1. Білокінь Василь Павлович
  2. Гаврилюк Володимир Петрович
  3. Гаврилюк Галина Володимирівна
  4. Гринишин Надія Іванівна
  5. Гнатюк Дарія Євстахіївна
  6. Заліський Микола Михайлович
  7. Івасишин Дарія Степанівна
  8. Ільків Богдан Миколайович
  9. Ільків Василь Ярославович
  10. Калитка Ігор Петрович
  11. Кучерак Єлена Іванівна
  12. Николаїв Орися Михайлівна
  13. Овчар Галина Михайлівна
  14. Пазюк Дарія Семенівна
  15. Пельц Володимир Михайлович
  16. Пилипів Роман Васильович
  17. Ровенко Іван Іванович
  18. Романишак Ярослава Миколаївна
  19. Стефанишин Любов Ярославівна
  20. Семанюк Ярослав Олексійович
  21. Федоришин Орися Дмитрівна
  22. Федорів Іван Дмитрович
  23. Хоменець Марія Василівна
  24. Чопик Ярослав Михайлович
  25. Шевців Марія Іванівна
  26. Шпіляревич Оксана Ярославівна
  27. Щуцький Михайло Іванович
  28. Яловенко Галина Олександрівна
  29. Ярошик Любомир Степанович
  1. Андрусів Богдан Іванович
  2. Андрусишин Любов Олексіївна
  3. Гладун Марія Григорівна
  4. Гелеван Ярослава Василівна
  5. Гриців Марія Юрківна
  6. Грекул Марія Петрівна
  7. Гунчак Ігор Михайлович
  8. Головатий Іван Іванович
  9. Довган Дарія Дмитрівна
  10. Клейнота Марія Степанівна
  11. Коростіль Марія Дмитрівна
  12. Костишин Галина Степанівна
  13. Куляк Ярослава Романівна
  14. Іванчук Валерій Орестович
  15. Микицей Михайло Миколайович
  16. Палюдшишин Марія Іванівна
  17. Прокопів Оксана Дмитрівна
  18. Паращук Ярослав Іванович
  19. Ромахней Стефанія Ярославівна
  20. Луцишин Одарка Миколаївна
  21. Лучишин Ольга Миколаївна
  22. Федорів Богдан Михайлович
  23. Федорів Василь Васильович
  24. Чуйко Зіновій Іванович
  25. Семаньків Любомир Дмитрович
  26. Стрільців Любов Олексіївна
  27. Шкорута Людмила Василівна
  28. Якимів Ярослава Василівна
  29. Чопик Ярослава Ярославівна
  30. Сворак Василь Дмитрович
  1. Долішній Григорій Петрович
  2. Худяк Василь Іванович
  3. Король Вячеслав Володимирович
  4. Доцяк Наталія Василівна
  5. Рибак Марія Степанівна
  6. Балан Марія Михайлівна
  7. Салій Христина Ярославівна
  8. Савчин Марія Михайлівна
  9. Савчин Оксана Петрівна
  10. Джус Галина Миколаївна
  11. Головенко Галина Василівна
  12. Андрушко Надія Михайлівна
  13. Савчин Марія Петрівна
  14. Савчин Василь Миколайович
  15. Горейко Ярослав Миколайович
  16. Іванишин Олександра Іванівна
  17. Огородник Ірина Миколаївна
  18. Чуприна Ярослав Степанович
  19. Рибак Галина Степанівна
  20. Басько Марія Дмитрівна
  21. Гнатушко Оксана Михайлівна
  22. Фатоляк Ярослав Петрович

1973 рік 10-А клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богданна Юліанівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна

  1. Артус Галина Володимирівна
  2. Баран Марія Михайлівна
  3. Бабан Оксана Михайлівна
  4. Мадярська Лілія Іванівна
  5. Багрій Ольга Іванівна
  6. Бойко Дмитро Іванович
  7. Бойчук Галина Дмитрівна
  8. Беренда Марія Миколаївна
  9. Борис Богдан Іванович
  10. Борис Марія Дмитрівна
  11. Василів Мирон Дмитрович
  12. Винничук Галина Дмитрівна
  13. Веляник Оксана Ярославівна
  14. Герега Марія Василівна
  15. Демків Ярослава Дмитрівна
  16. Доцишин Микола Степанович
  17. Дячишин Марія Василівна
  18. Костів Василь Степанович
  19. Клевець Марія Миколаївна
  20. Креховецька Галина Олегівна
  21. Ношин Василь Васильович
  22. Новіцька Марія Олександрівна
  23. Остапюк Одарка Михайлівна
  24. Петровська Надія Йосипівна
  25. Свумен Ярослав Дмитрович
  26. Сворак Марія Миколаївна
  27. Соловська Марія Василівна
  28. Тарасов Василь Олексійович
  29. Федорів Марія Миколаївна
  30. Федорів Михайло Михайлович
  31. Хоминець Марія Михайлівна
  32. Чайковський Іван Михайлович
  33. Шпільчак Ярослав Васильович
  34. Яковин Микола Миколайович
  35. Худяк Ольга Миколаївна
  36. Коновалюк Василь Тарасович
  37. Гаврилишин Роман Тарасович
  38. Рошак Дмитро Олексійович
  1. Артус Ярема Мирославович
  2. Артус Наталя Йосипівна
  3. Атаманчук Ірина Миколаївна
  4. Атаманчук Марія Миколаївна
  5. Баран Ярослав Дмитрович
  6. Бойчук Роман Михайлович
  7. Бойчук Ольга Олексіївна
  8. Бабяк Зеновій Михайлович
  9. Білокінь Микола Павлович
  10. Гречаник Оксана Володимирівна
  11. Гашинський Роман Васильович
  12. Демків Марія Ігорівна
  13. Досин Володимир Андрійович
  14. Данилишин Богдан Іванович
  15. Довган Ярослав Олексійович
  16. Дерен Василь Петрович
  17. Іванишин Ольга Юріївна
  18. Заник Любов Михайлівна
  19. Курилишин Богдан Михайлович
  20. Костюк Ольга Зіновіївна
  21. Криховецька Марія Дмитрівна
  22. Лаврів Ігор Петрович
  23. Лучко Ірина Іванівна
  24. Микитин Ярема Васильович
  25. Максимів Дарія Василівна
  26. Маланюк Дарія Степанівна
  27. Маланюк Ольга Ільківна
  28. Мельник Йосип Олексійович
  29. Осудар Ірина Іванівна
  30. Паньків Любов Іванівна
  31. Феношин Ярослав Дмитрович
  32. Плаксіна Любов Олексіївна
  33. Шкорута Михайло Дмитрович
  34. Семків Ігор Іванович
  35. Семанюк Василь Васильович
  36. Федоришин Ігор Петрович
  37. Шліхутка Марія Іванівна
  38. Шліхутка Надія Василівна
  39. Гебура Ігор Дмитрович
  1. Бойко Ольга Василівна
  2. Винничук Євген Володимирович
  3. Веляник Ярослав Васильович
  4. Гуцуляк Надія Романівна
  5. Голодюк Орися Павлівна
  6. Говера Любов Михайлівна
  7. Гнесь Григорій Ярославович
  8. Дутчак Ярослав Васильович
  9. Клейнота Ярослав Михайлович
  10. Костриба Богдан Володимирович
  11. Коростіль Марія Миколаївна
  12. Матвіїв Надія Степанівна
  13. Мельникович Оксана Василівна
  14. Пендюра Надія Іванівна
  15. Прокопців Марія Василівна
  16. Саведчук Марія Адамівна
  17. Савлюк Софія Іванівна
  18. Стефанків Ярослав Михайлович
  19. Синишин Тетяна Михайлівна
  20. Осудар Оксана Михайлівна
  21. Овчар Ярослава Дмитрівна
  22. Худяк Єфросинія Іванівна
  23. Шак Любов Миколаївна
  24. Яковишин Оксана Василівна

1974 рік 10-А клас класний керівник Чорная Ірина Семенівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В класний керівник Шкорута В.І.

10-А клас 10-Б клас
  1. Савянин Петро Миколайович
  2. Бойко Борис Васильович
  3. Борис Оксана Василівна
  4. Гвоздецька Ганна Василівна
  5. Гебура Олеся Дмитрівна
  6. Гречаник Любов Юріївна
  7. Гноянко Дарія Миколаївна
  8. Гринишин Роман Васильович
  9. Гринишин Світлана Олексіївна
  10. Гунчак Марія Дмитрівна
  11. Двилюк Марія Степанівна
  12. Демків Василь Васильович
  13. Дерен Роман Петрович
  14. Іванюлик Оксана Михайлівна
  15. Івасишин Орися Дмитрівна
  16. Маціборко Любов Дмитрівна
  17. Микитин Зеновій Іванович
  18. Креховецький Ігор Васильович
  19. Креховецька Орися Іванівна
  20. Куценко Михайло Олексійович
  21. Олексин Петро Семенович
  22. Осудар Іван Дмитрович
  23. Паращук Михайло Дмитрович
  24. Плаксіна Анна Олексіївна
  25. Савчук Марія Іванівна
  26. Самборська Ольга Володимирівна
  27. Смич Любов Володимирівна
  28. Стефанишин Марія Степанівна
  29. Томишин Дарія Дмитрівна
  30. Томишин Окана Дмитрівна
  31. Тріщ Михайло Іванович
  32. Фафендик Оксана Олексіївна
  33. Федорів Марія Іванівна
  34. Федоришин Наталка Степанівна
  35. Шевців Марія Степанівна
  36. Шевчук Тарас Васильович
  1. Басько Галина Дмитрівна
  2. Гелеван Ярослав Миколайович
  3. Гелеван Марія Миколаївна
  4. Герега Роман Васильович
  5. Гунчак Данило Іванович
  6. Галушак Олександра Михайлівна
  7. Гнатушко Василь Петрович
  8. Гультаїшин Галина Петрівна
  9. Демків Ярослава Василівна
  10. Долішня Ганна Михайлівна
  11. Дубина Ганна Дмитрівна
  12. Івасишин Мирослав Дмитрович
  13. Карабин Орест Васильович
  14. Кіндрат Віктор Іванович
  15. Ковтун Марія Миколаївна
  16. Малюза Галина Михайлівна
  17. Микирчук Василь Михайлович
  18. Михайлів Марія Василівна
  19. Лущак Микола Васильович
  20. Луцишин Марія Олексіївна
  21. Павликівська Марія Іванівна
  22. Похила Любомира Миколаївна
  23. Прокопців Марія Петрівна
  24. Рибак Степан Васильович
  25. Савчин Марія Федорівна
  26. Соколик Василь Миколайович
  27. Стасюк Марія Петрівна
  28. Строкош Василь Петрович
  29. Салій Василь Ярославович
  30. Ткачешак Марія Олексіївна
  31. Яковин Мирослав Васильович
  32. Вітенко Нанна Василівна
  33. Полянок Марія Дмитрівна
10-В клас
  1. Бойчук Мирон Ярославович
  2. Борис Марія Дмитрівна
  3. Бойчук Василь Васильович
  4. Веляник Ігор Дмитрович
  5. Вовчук Вадим Михайлович
  6. Винничук Юрій Дмитрович
  7. Веляник Марія Миколаївна
  8. Ільків Мирон Йосипович
  9. Клейнота Галина Миколаївна
  10. Козак Марія Іванівна
  11. Ковальов Василь Іванович
  12. Клейнота Марія Йосипівна
  13. Лещун Ярослав Миколайович
  14. Лазорко Ольга Іванівна
  15. Лисак Мирон Іванович
  16. Мохняк Богдан Йосипович
  17. Олексин Богдан Дмитрович
  18. Постоловська Марія Миколаївна
  19. Проців Мирослав Йосипович
  20. Пилипішок Ярослав Ярославович
  21. Похила Тарас Михайлович
  22. Репій Ярема Ярославович
  23. Скрипник Петро Михайлович
  24. Склепова Марія Миколаївна
  25. Сусяк Ольга Дмитрівна
  26. Семаньків Галина Михайлівна
  27. Склепова Мирослава Василівна
  28. Хоменець Галина Михайлівна
  29. Чопик Оксана Василівна
  30. Яремійчук Марія Степанівна
  31. Козак Василь Юрійович
  32. Винничук Наталія Василівна
  33. Юрків Ольга Іванівна
  34. Бабак Василь Дмитрович
  35. Гелеван Ярослав Олексійович
  36. Калитка Василь Миколайович
  37. Стасюк Марія Петрівна

 

1975 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович

  1. Артус Віра Василівна
  2. Артус Галина Дмитрівна
  3. Боберський Володимир Дмитрович
  4. Бойчук Ольга Дмитрівна
  5. Борис Роман Михайлович
  6. Валило Марія Ярославівна
  7. Веляник Мирон Михайлович
  8. Веляник Ярослав Ярославович
  9. Веляник Марія Гнатівна
  10. Герінгер Ольга Яківна
  11. Головата Марія Іванівна
  12. Гульчевська Галина Михайлівна
  13. Головата Марія Михайлівна
  14. Данилів Марія Михайлівна
  15. Золотарчук Уляна Василівна
  16. Іваницький Василь Дмитрович
  17. Івасишин Марія Михайлівна
  18. Клейнота Ольга Михайлівна
  19. Логаза Марія Василівна
  20. Клейнота Марія Михайлівна
  21. Малик Василь Іванович
  22. Мельниченко Ольга Миколаївна
  23. Остапюк Марія Миколаївна
  24. Пазюк Ярослав Семенович
  25. Петровський Василь Йосипович
  26. Стефінко Марія Василівна
  27. Стефанків Марія Василівна
  28. Стефанишин Любов Михайлівна
  29. Федоришин Марія Дмитрівна
  30. Хоминець Василь Миколайович
  31. Хоминець Мирон Іванович
  32. Чопик Ярослава Василівна
  33. Шліхутка Ярослав Васильович
  34. Шпіляревич Надія Ярославівна
  35. Карпінський Ігор Васильович
  36. Семанюк Марія Дмитрівна
  1. Бабак Марія Василівна
  2. Бурачок Ганна Йосипівна
  3. Бережницька Лілія Антонівна
  4. Гаврилишин Марія Миколаївна
  5. Гриньків Марія Василівна
  6. Данилів Любов Василівна
  7. Дмитрик Ярослава Богданівна
  8. Ковтун Мирослав Васильович
  9. Курилишин Марія Михайлівна
  10. Кухарська Галина Василівна
  11. Лучишин Ольга Михайлівна
  12. Магас Надія Петрівна
  13. Матвіїв Софія Василівна
  14. Матвіїв Галина Федорівна
  15. Півончук Василь Михайлович
  16. Попадюк Ольга Василівна
  17. Петранюк Орися Павлівна
  18. Пилипів Марія Василівна
  19. Рипан Ганна Василівна
  20. Савчин Надія іванівна
  21. Семак Галина Миколаївна
  22. Смольняк Ганна Олексіївна
  23. Семчук Магдалина Дмитрівна
  24. Стрільців Ганна Степанівна
  25. Слюсарчук Іван Володимирович
  26. Іванишин Марія Миколаївна
  27. Федорів Василь Дмитрович
  28. Федорів Михайло Михайлович
  29. Федорів Ярослав Васильович
  30. Щербяк Марія Михайлівна
  31. Щербанюк Ярослав Васильович
  32. Шарафеєв Ярослав Володимирович
  33. Чайківська Ольга Михайлівна
  34. Іванюк Михайло Петрович
  35. Яковишин Марія Василівна
  36. Строкош Василь Дмитрович
  1. Бабяк Богдан Петрович
  2. Бабяк Михайло Іванович
  3. Гаврилко Марія Михайлівна
  4. Гаврилишин Галина Василівна
  5. Гебура Наталія Дмитрівна
  6. Гебура Марія Василівна
  7. Гринишин Ігор Іванович
  8. Железняк Тетяна Леонідівна
  9. Заруба Мирослава Василівна
  10. Калакура Ігор Миколайович
  11. Кваснюк Ярема Богданович
  12. Криховецький Зеновій Іванович
  13. Лагойда Марія Іллінічна
  14. Криховецький Микола Дмитрович
  15. Леник Любов Іванівна
  16. Марків Оксана Ярославівна
  17. Микицей Ярослав Дмитрович
  18. Михайлів Олександра Володимирівна
  19. Николаїв Орест Васильович
  20. Олексишин Галина Ярославівна
  21. Олексишин Дарія Дмитрівна
  22. Онуфріїв Зеновій Михайлович
  23. Репета Олег Остапович
  24. Павлів Василь Петрович
  25. Попик Галина Володимирівна
  26. Савчук Ганна Іванівна
  27. Саранович Ганна Степанівна
  28. Семанишин Михайло Дмитрович
  29. Семанюк Ярослав Іванович
  30. Семанюк Дарія Василівна
  31. Стефанів Галина Михайлівна
  32. Стефанишин Марія Іванівна
  33. Фафендик Ганна Олексіївна
  34. Хомяк Олександра Миколаївна
  35. Шліхутка Михайло Васильович
  36. Шкорута Марія Василівна
  37. Шкорута Любомир Дмитрович
  38. Яковишин Володимир Миколайович

1976 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Овчар Євдокія Василівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андрусів Ярослава Василівна
  2. Бурачок Михайло Михайлович
  3. Веляник Михайло Михайлович
  4. Веляник Марта Ярославівна
  5. Гриців Володимир Вікторович
  6. Гришко Надія Василівна
  7. Гринів Марія Михайлівна
  8. Гах Галина Іванівна
  9. Гандера Василь Григорович
  10. Гудима Мирон Михайлович
  11. Довган Михайло Георгієвич
  12. Гаврилишин Богдан Дмитрович
  13. Іванишин Любомир Васильович
  14. Івасишин Галина Дмитрівна
  15. Золотарчук Петро Ярославович
  16. Клейнота Галина Олексіївна
  17. Калитка Галина Ярославівна
  18. Малюза Любов Михайлівна
  19. Назарчук Іван Іванович
  20. Новіцька Галина Олексіївна
  21. Остапів Надія Тихонівна
  22. Остапович Іван Васильович
  23. Облещук Іван Олексійович
  24. Павлів Оксана Миронівна
  25. Павлів Михайло Михайлович
  26. Луцишин Галина Михайлівна
  27. Луцишин Оксана Михайлівна
  28. Леськів Ольга Михайлівна
  29. Поленюк Галина Миколаївна
  30. Саранович Ольга Степанівна
  31. Сливінська Галина Іванівна
  32. Сєдляк Василь Миколайович
  33. Стефанишин Василь Михайлович
  34. Федук Оксана Василівна
  35. Яковин Анатолій Миколайович
  36. Ульванський Ярослав Богданович
  1. Атаманюк Марія Василівна
  2. Борищак Ярослав Гнатович
  3. Борис Василь Ярославович
  4. Веляник Марія Йосипівна
  5. Винничук Марія Дмитрівна
  6. Винничук Галина Ярославівна
  7. Гринів Василь Іванович
  8. Гавадза Марія Василівна
  9. Дзибик Галина Ярославівна
  10. Золотарчук Галина Степанівна
  11. Івасів Орест Михайлович
  12. Івасюк Володимир Васильович
  13. Кадлуб Богдан Ярославович
  14. Капій Ольга Євгенівна
  15. Калитка Галина Олексіївна
  16. Лендель Катерина Іванівна
  17. Логаза Богдан Ярославович
  18. Марків Михайло Олексійович
  19. Микицей Ганна Миколаївна
  20. Микитин Дарія Дмитрівна
  21. Логаза Ярослав Богданович
  22. Осудар Ігор Іванович
  23. Овчар Марія Василівна
  24. Олійник Ярослава Ярославівна
  25. Павелюк Надія Володимирівна
  26. Прокоп Богдан Петрович
  27. Паращук Наталія Дмитрівна
  28. Пилипів Мирон Петрович
  29. Проців Зеновій Васильович
  30. Сав̓̓як Мирослава Василівна
  31. Сороката Надія Олександрівна
  32. Стефанишин Василь Михайлович
  33. Сворак Галина Володимирівна
  34. Судук Галина Василівна
  35. Сворак Галина Василівна
  36. Федорів Василь Іванович
  37. Федчук Богдан Миколайович
  38. Качанський Василь Миронович

1977 рік 10-А клас класний керівник Середюк Ярослава Марківна, 10-Б клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Г клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бойко Володимир Васильович
  2. Безручко Галина Іванівна
  3. Величко Марія Ільківна
  4. Величко Надія Ільківна
  5. Величко Ігор Ярославович
  6. Гавриш Люба Ярославівна
  7. Гринів Марія Василівна
  8. Дарвай Ігор Іванович
  9. Демків Марія Дмитрівна
  10. Демків Богдан Васильович
  11. Іванюлик Михайло Михайлович
  12. Івасишин Зеновій Ігорович
  13. Калитка Любомир Григорович
  14. Карагальський Ігор Дмитрович
  15. Криховецький Василь Іванович
  16. Креховецька Надія Гнатівна
  17. Креховецький Роман Гнатович
  18. Костюк Орися Зіновіївна
  19. Кубрак Ярослав Федорович
  20. Лагойда Ярема Ількович
  21. Марковецька Олександра Орестівна
  22. Марків Галина Ільківна
  23. Николаїв Ганна Михайлівна
  24. Олексишин Михайло Дмитрович
  25. Паращук Михайло Микитович
  26. Паньків Ольга Іванівна
  27. Семанюк Ігор Іванович
  28. Стефанишин Наталія Ярославівна
  29. Тріщ Зеновій Іванович
  30. Федорів Михайло Васильович
  31. Федорак Олександр Романович
  32. Цвєтков Анатолій Анатолійович
  33. Шліхутка Іван Володимирович
  1. Баб̓як Василь Іванович
  2. Баб̓як Михайло Степанович
  3. Багайлюк Михайло Миколайович
  4. Гладун Василь Іванович
  5. Гринів Наталія Іванівна
  6. Гунчак Василь Дмитрович
  7. Гурмак Василь Петрович
  8. Демків Оксана Дмитрівна
  9. Дибач Надія Василівна
  10. Дудій Наталія Іванівна
  11. Заліська Ольга Михайлівна
  12. Іванишин Галина Іванівна
  13. Костишин Василь Степанович
  14. Леник Іван Григорович
  15. Маланюк Оксана Михайлівна
  16. Марків Василь Іванович
  17. Микитин Люба Петрівна
  18. Муращук Євгенія Станіславівна
  19. Олексин Володимир Семенович
  20. Олексюк Надія Михайлівна
  21. Олійник Дарія Дмитрівна
  22. Онуфреїв Дарія Василівна
  23. Прокопів Наталія Дмитрівна
  24. Савчук Тарас Миколайович
  25. Сливінська Ганна Михайлівна
  26. Судук Ігор Володимирович
  27. Федорів Петро Володимирович
  28. Федоришин Богдан Петрович
  29. Шкорута Любомир Миколайович
  30. Штогрин Галина Миколаївна
  31. Яковишин Орест Миколайович
10-В клас 10-Г клас
  1. Арламовська Ольга Миколаївна
  2. Артус Василь Васильович
  3. Бойчук Ольга Миколаївна
  4. Бойчук Ярослава Теодорівна
  5. Борис Василь Іванович
  6. Бургарт Оксана Іванівна
  7. Веляник Віра Ярославівна
  8. Веляник Надія Василівна
  9. Веляник Роман Дмитрович
  10. Винничук Ярослав Васильович
  11. Валило Оксана Михайлівна
  12. Герінгер Марія Яківна
  13. Дутчак Богдан Миколайович
  14. Долішня Люба Михайлівна
  15. Крута Ольга Ярославівна
  16. Логаза Галина Дмитрівна
  17. Логаза Галина Йосипівна
  18. Мохняк Мирон Йосипович
  19. Остап̓юк Наталія Миколаївна
  20. Сворак Ігор Васильович
  21. Склепова Галина Володимирівна
  22. Склепова Ярослава Михайлівна
  23. Солонишин Володимир Михайлович
  24. Остапів Василь Ярославович
  25. Хребтовська Галина Богданівна
  26. Хребтовський Мирон Миколайович
  27. Щуцька Галина Іванівна
  28. Яковин Василь Васильович
  29. Пилипів Марія Василівна
  1. Бабак Любов Василівна
  2. Борис Любов Іванівна
  3. Бурачок Ганна Василівна
  4. Бендус Марія Василівна
  5. Гавриш Надія Василівна
  6. Андрушко Наталія Василівна
  7. Галущак Марія Василівна
  8. Грейда Марія Петрівна
  9. Гунчак Богдан Іванович
  10. Дмитрик Любов Василівна
  11. Іваницька Марія Миколаївна
  12. Золотарчук Василь Михайлович
  13. Карабин Володимир Васильович
  14. Ковалишин Василь Петрович
  15. Ковалишин Ярослава Романівна
  16. Кругляк Любов Миколаївна
  17. Кічак Марія Петрівна
  18. Кіяшко Михайло Васильович
  19. Коцюбак Галина Василівна
  20. Козій Оксана Григорівна
  21. Маланюк Ігор Васильович
  22. Матвіїв Ірина Степанівна
  23. Михайлів Дарія Йосипівна
  24. Прокопців Любомир Миронович
  25. Романович Галина Петрівна
  26. Соколик Марія Миколаївна
  27. Федорів Дмитро Васильович
  28. Хоминець Любов Миколаївна
  29. Матвіїв Ігор Федорович
  30. Яковин Василь Дмитрович

1978 рік 10-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 10-Б клас класний керівний Яловенко Марія Григорівна, 10-В клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андрейчук Степан Іванович
  2. Антонів Дарія Іванівна
  3. Артус Василь Дмитрович
  4. Баран Ірина Володимирівна
  5. Бойчук Василь Миколайович
  6. Бойчук Галина Петрівна
  7. Веляник Галина Дмитрівна
  8. Гудз Василь Михайлович
  9. Дерутат Марія Олексіївна
  10. Дутчак Ярослава Михайлівна
  11. Заяць Михайло Олексійович
  12. Іванишин Михайло Онисимович
  13. Івасишин Леся Дмитрівна
  14. Ільків Богдан Йосипович
  15. Ільків Марія Миколаївна
  16. Казмірук Інна Анатоліївна
  17. Клейнота Роман Михайлович
  18. Леник Михайло Іванович
  19. Лесіцький Михайло Миронович
  20. Липовецька Любов Іванівна
  21. Логаза Ярослава Ярославівна
  22. Лящун Богдан Дмитрович
  23. Лящун Марія Дмитрівна
  24. Марків Марина Ярославівна
  25. Носків Ольга Михайлівна
  26. Олексин Марія Миколаївна
  27. Олексишин Мирон Ярославович
  28. Остапів Василь Васильович
  29. Паньків Галина Богданівна
  30. Петрунів Віра Василівна
  31. Постоловська Дарія Йосипівна
  32. Романишак Орест Михайлович
  33. Савчук Ігор Васильович
  34. Стефанів Наталія Михайлівна
  35. Фафендик Мирослава Ярославівна
  36. Ферштей Роман Іванович
  37. Шеленко Галина Михайлівна
  38. Яловенко Володимир Олександрович
  39. Валило Євген Ярославович
  1. Баб̓як Олександра Степанівна
  2. Бажан Михайло Михайлович
  3. Бажан Ігор Іванович
  4. Бойчук Галина Йосипівна
  5. Гаврилишин Любов Михайлівна
  6. Гаврилишин Тарас Олексійович
  7. Гриців Марія Миколаївна
  8. Грушецький Юрій Іванович
  9. Демків Любов Іванович
  10. Дмитрик Ігор Олексійович
  11. Дирбавка Ігор Богданович
  12. Драйзайтель Богдан Володимирович
  13. Золотарчук Роман Ярославович
  14. Іванчук Тетяна Орестівна
  15. Клейнота Галина Степанівна
  16. Корнутій Марія Михайлівна
  17. Коберницька Леся Василівна
  18. Леник Марія Григорівна
  19. Золотарчук Любов Степанівна
  20. Левицька Галина Степанівна
  21. Луцишин Василь Михайлович
  22. Луцишин Василь Михайлович
  23. Лучишин Оксана Василівна
  24. Луцишин Ольга Олексіївна
  25. Мадярська Олександра Іванівна
  26. Максимів Любов Іванівна
  27. Микитин Наталія Олексіївна
  28. Олійник Галина Дмитрівна
  29. Онуфреїв Зеновій Микитович
  30. Симкович Ганна Миколаївна
  31. Паращук Ольга Богданівна
  32. Похила Марія Василівна
  33. Федорів Василь Ярославович
  34. Чубей Ігор Васильович
  35. Човган Ігор Дмитрович
  36. Гринів Галина Іванівна
  37. Янош Василь Іванович
10-В клас

  1. Веляник Галина Михайлівна
  2. Бурдин Наталія Миколаївна
  3. Горейко Микола Васильович
  4. Гнатушко Мирослав Миколайович
  5. Гах Галина Степанівна
  6. Данильців Михайло Михайлович
  7. Дмитрик Марія Богданівна
  8. Дзедзик Марія Михайлівна
  9. Горин Марія Василівна
  10. Карабин Любов Вкасилівна
  11. Калинюк Михайло Васильович
  12. Качур Василь Васильович
  13. Майданський Михайло Михайлович
  14. Магас Микола Романович
  15. Малюза Галина Михайлівна
  16. Мельникович Богдан Васильович
  17. Москаль Світлана Миколаївна
  18. Присяжнюк Галина Дмитрівна
  19. Прокопів Василь Михайлович
  20. Пунько Василь Сергійович
  21. Рошак Надія Василівна
  22. Савчин Володимир Васильович
  23. Савчин Василь Петрович
  24. Смук Галина Богданівна
  25. Прокопів Галина Василівна
  26. Прокопів Марія Василівна
  27. Прокопців Богдан Іванович
  28. Кулинич Богдан Іванович
  29. Яковишин Марія Андріївна
  30. Яковишин Марія Василівна
  31. Фатиляк Ігор Миронович
  32. Худяк Михайло Михайлович
  33. Ляцковська Ганна Олексіївна
  34. Савчин Богдан Степанович
  35. Ковтун Василь Васильович

1979 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бабак Галина Дмитрівна
  2. Баб’як Олег Васильович
  3. Борис Галина Іванівна
  4. Боровська Марія Федорівна
  5. Бурачок Любов Михайлівна
  6. Возняк Світлана Миколаївна
  7. Гайтус Мирослава Дмитрівна
  8. Галущак Любов Василівна
  9. Гринів Василь Дмитрович
  10. Гринишин Григорій Дмитрович
  11. Гринишин Ольга Іванівна
  12. Грицик Володимир Лук’янович
  13. Демків Михайло Дмитрович
  14. Дем’яник Катерина Євстахівна
  15. Дмитрів Галина Гаврилівна
  16. Долішня Марта Миколаївна
  17. Кв’ятковська Наталія Євгенівна
  18. Креховецька Наталія Зіновіївна
  19. Кубацька Галина Василівна
  20. Леськів Володимир Михайлович
  21. Лущак Любов Василівна
  22. Михайлів Любов Василівна
  23. Паньків Любов Богданівна
  24. Приходько Олександр Борисович
  25. Рогович Єлизавета Михайлівна
  26. Ромахней Надія Ярославівна
  27. Сав’як Марта Василівна
  28. Стефанишин Зеновій Степанович
  29. Ткачешак Любов Олексіївна
  30. Федорів Надія Михайлівна
  31. Халак Ігор Михайлович
  32. Худяк Оксана Василівна
  33. Шевчук Ігор Васильович
  1. Атаманчук Ігор Васильович
  2. Вовк Надія Василівна
  3. Гринишин Оксана Дмитрівна
  4. Гринів Оксана Михайлівна
  5. Гладун Василь Григорович
  6. Дрибчак Марія Василівна
  7. Загайкевич Марія Михайлівна
  8. Івасишин Галина Олексіївна
  9. Карабин Ігор Васильович
  10. Костишин Леся Ярославівна
  11. Куцик Петро Степанович
  12. Лагойда Леся Іллівна
  13. Марків Надія Степанівна
  14. Микитин Олександра Дмитрівна
  15. Михнич Галина Михайлівна
  16. Николаїв Лариса Михайлівна
  17. Шевців Марія Іванівна
  18. Олексин Богдан Васильович
  19. Павлів Ігор Михайлович
  20. Панчишин Василь Петрович
  21. Побідинська Мирослава Ярославівна
  22. Сворак Марія Йосипівна
  23. Сливінська Олександра Іванівна
  24. Стефанишин Галина Ярославівна
  25. Стефанишин Іван Петрович
  26. Стефанишин Петро Петрович
  27. Сурмачевський Юрій Юрійович
  28. Турів Євген Петрович
  29. Шліхутка Марія Михайлівна
  30. Шліхутка Любомир Володимирович
10-В клас
  1. Богок Світлана Василівна
  2. Бойчук Богдан Мирославович
  3. Бойчук Олександра Василівна
  4. Борис Ольга Дмитрівна
  5. Блясецький Микола Васильович
  6. Веретка Галина Мирославівна
  7. Вовчук Галина Іванівна
  8. Гупан Василь Степанович
  9. Горбовий Ярослав Васильович
  10. Івасишин Галина Василівна
  11. Куляк Галина Миколаївна
  12. Клейнота Ольга Миколаївна
  13. Кадлуб Марія Ярославівна
  14. Логаза Богдан Михайлович
  15. Лящун Ярослава Юрківна
  16. Мельниченко Ірина Дмитрівна
  17. Малик Роман Іванович
  18. Олексюк Ігор Михайлович
  19. Прокопців Сергій Миколайович
  20. Проців Світлана Федорівна
  21. Печіна Світлана Борисівна
  22. Ромак Василь Петрович
  23. Семак Василь Романович
  24. Соколик Олександра Миколаївна
  25. Стефінко Йосип Васильвич
  26. Сворак Ірина Ярославівна
  27. Сворак Мирон васильович
  28. Семаньків Роман Ярославович
  29. Федорів Петро Дмитрович
  30. Хоминець Галина михайлівна
  31. Шевців Роман Іванович
  32. Щерб’як Михайло Миколайович
  33. Герега Ольга Василівна
  34. Гучко Зеновія Володимирівна
  35. Шкорута Оксана Федорівна

1980 рік 10-А клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богдан Юліанович, 10-В клас класний керівник

10-А клас 10-Б клас
  1. Баб’як Ігор Васильович
  2. Бажан Михайло Дмитрович
  3. Беца Наталія Федорівна
  4. Білан Світлана Павлівна
  5. Бургадт Надія Іванівна
  6. Василів Володимир Дмитрович
  7. Винничук Ярема Богданович
  8. Веретко Володимир Мирославович
  9. Гнатюк Петро Євстахович
  10. Гречаник Ігор Васильович
  11. Євчук Людмила Тарасівна
  12. Іванишин Галина Василівна
  13. Каргальський Мирон Дмитрович
  14. Карп’юк Світлана Миколаївна
  15. Кв’ятковський Іван Євгнович
  16. Кузьменко Андрій Любомирович
  17. Ластовецька Іванна Володимирівна
  18. Леник Оксана Іванівна
  19. Логаза Іванна Романівна
  20. Логаза Ігор Іванович
  21. Лазорко Ігор Іванович
  22. Лящун Оксана Миколаївна
  23. Микула Володимир Богданович
  24. Паращук Юрій Богданович
  25. Пец Людмила Миколаївна
  26. Паливода Іван Федорович
  27. Пилипів Тарас Володимирович
  28. Прокіпчук Наталія Іванівна
  29. Семанюк Оксана Михайлівна
  30. Скрипник Любов Михайлівна
  31. Сусяк Галина Василівна
  32. Фафендик Орися Богданівна
  33. Ферштей Володимир Іванович
  34. Хоменець Галина Григорівна
  35. Чопик Любов Василівна
  36. Шкабрій Михайло Богданович
  1. Антонюк Орися Василівна
  2. Баб’як Петро Петрович
  3. Борис Галина Володимирівна
  4. Гандера Микола Григорович
  5. Герега Марія Іванівна
  6. Горохівська Марія Пилипівна
  7. Гринів Наталія Володимирівна
  8. Гудима Ярослав Володимирович
  9. Демків Тетяна Ярославівна
  10. Довган Любов Юріївна
  11. Дутчак Ольга Михайлівна
  12. Іванишин Ірина Іванівна
  13. Івасів Василь Васильович
  14. Ільків Марія Йосипівна
  15. Калакура Богдан Миколайович
  16. Костишин Богдан Степанович
  17. Красінський Ігор Степанович
  18. Манів Марія Іванівна
  19. Марків Ярема Ярославович
  20. Мішалова Галина Сергіївна
  21. Олійник Марія Ярославівна
  22. Остапів Галина Володимирівна
  23. Осудар Любомир Григорович
  24. Паньків Ігор Дмитрович
  25. Печін Сергій Борисович
  26. Сворак Надія Михайлівна
  27. Семаньків Володимир Ярославович
  28. Сіщук Василь Петрович
  29. Склепова Олеся Василівна
  30. Скрипник Надія Богданівна
  31. Стефанишин Богдан Ярославович
  32. Ціжовський Зеновій Степанович
  33. Черниш Ігор Іванович
  34. Шевців Ярослава Іванівна
  35. Шеленко Любомир Узидорович
10-В клас
  1. Артус Володимир Михайлович
  2. Бабак Михайло Михайлович
  3. Бабак Олександра Василівна
  4. Бурачок Василь Дмитрович
  5. Бурачок Світлана Михайлівна
  6. Гаврилишин Мирослав Васильович
  7. Гелеван Володимир Васильович
  8. Гриш Ганна Дмитрівна
  9. Данилів Ярослав Васильович
  10. Динисікевич Марія Петрівна
  11. Дмитрик Володимир Олексійович
  12. Дмитрик Любомир Михайлович
  13. Доцяк Степан Миколайович
  14. Зайчиківський Григорій Михайлович
  15. Ковтун Марія Василівна
  16. Костюк Романія Ярославівна
  17. Кравець Марія Ярослаівна
  18. Луцишин Василь Михайлович
  19. Михайлів Марія Йосипівна
  20. Новіцький Володимир Олексійович
  21. Павликівська Надія Іванівна
  22. Петришин Оксана Михайлівна
  23. Прокопів Ганна Василівна
  24. Розколій Валентина Федорівна
  25. Савчин Надія Михайлівна
  26. Савчин Олександра Степанівна
  27. Саковський Віктор Станіславович
  28. Саковська Світлана Станіславівна
  29. Семаньків Юрій Васильович
  30. Тарасова Галина Олександрівна
  31. Федорів Володимир Васильвич
  32. Яковин Ярослав Васильович

1981 рік 10-А класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андрусишин Марія Василівна
  2. Артус Галина Михайлівна
  3. Баб’як Галина Богданівна
  4. Веляник Оксана Василівна
  5. Гелеван Володимир Миколайович
  6. Гноянко Ярослав Миколайович
  7. Гринів Юрій Михайлович
  8. Гришко Марія Василівна
  9. Гришко Світлана Петрівна
  10. Грушецький Роман Іванович
  11. Долішній Василь Ярославович
  12. Дмитрів Василь Васильович
  13. Золотарчук Марія Володимирівна
  14. Івасишин Любов Дмитрівна
  15. Криховецька Любов Дмитрівна
  16. Марків Наталія Миколаївна
  17. Паньків Олександра Іванівна
  18. Прийма Андрій Степанович
  19. Николаїв Любов василівна
  20. Микицей Любов Володимирівна
  21. Мосорюк Василь Васильвич
  22. Савчук Марія Миколаївна
  23. Тачинський Богдан Євгенович
  24. Ткачик Іван Григорович
  25. Фафендик Володимир Ярославович
  26. Федорів Наталія Ярославівна
  27. Федорів Олександра Степанівна
  28. Христук Галина Іванівна
  1. Баб’як Наталія Дмитрівна
  2. Басько Світлана Миколаївна
  3. Боднар Василь Юркович
  4. Бігун Любов Прокопівна
  5. Веляник Галина Йосипівна
  6. Веляник марія Ярославівна
  7. Гавриш Людмила Богданівна
  8. Герула Любомир Федорович
  9. Гринишин Василь Михайлович
  10. Гавадза Галина Дмитрівна
  11. Іванюлик Володимир Васильвич
  12. Ковалик Наталія Іванівна
  13. Куцик Любомира Олександрівна
  14. Корнієнко Володимир Васильович
  15. Мельник Мирон Миколайович
  16. Онуфреїв Ігор Степанович
  17. Остапів Олександра Ярославівна
  18. Пинило Михайло Іванович
  19. Пушик Ігор Васильович
  20. Рибак Юрій Васильвич
  21. Прокопів Володимир Васильович
  22. Савчак Світлана Дмитрівна
  23. Слівінська Дарія Михайлівна
  24. Строкош Володимир Михайлович
  25. Трофіменко Володимир Олександрович
  26. Фицик Василь Іванович
  27. Чуйко Марія Іванівна
  28. Шкорута Оксана Миколаївна
  29. Штогрин Надія Миколаївна
  30. Шеленко Володимир Михайлович
  31. Щербанюк Марія Богданівна

1982 рік 10-А клас класний керівник Стебельська Дарія Іванівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-В клас класний керівник Дзедзей Володимир Григорович

10-А клас 10-Б клас
  1. Білан Оксана Павлівна
  2. Бойчук Любов Йосипівна
  3. Бойчук Оксана Ігорівна
  4. Борищак Михайло Гнатович
  5. Ватащук Микола Миколайович
  6. Веляник Василь Йосипович
  7. Веляник Любов Іванівна
  8. Винничук Світлана Дмирівна
  9. Вовк Юрій Васильович
  10. Гаврилюк Марія Василівна
  11. Горохівська Ольга Тимківна
  12. Григорів Михайло Михайлович
  13. Грицак Роман Михайлович
  14. Заяць Олександра Олексіївна
  15. Кадлуб Галина Іванівна
  16. Калитка Олександра Степанівна
  17. Карабин Олег Васильвич
  18. Козак Василь Іванович
  19. Манів Галина Іванівна
  20. Мар’яш Світлана Володимирівна
  21. Носків Оксана Василівна
  22. Остап’юк Віра Миколаївна
  23. Олексишин Тарас Ярославович
  24. Остап’юк Оксана Миколаївна
  25. Осудар Зеновій Григорович
  26. Прокіпчук Ігор Іванович
  27. Склепова Світлана Ярославівна
  28. Сисак Орислава Петрівна
  29. Стефанків Наталія Володимирівна
  30. Федорів Марія Степанівна
  31. Сусяк Марія Дмитрівна
  32. Шкорута Ярослава Володимирівна
  1. Буртник Світлана Михайлівна
  2. Башурин Михайло Олексійович
  3. Бойчук Галина Дмитрівна
  4. Бобик Галина Михайлівна
  5. Валькун Оксана Степанівна
  6. Винничук Світлана Василівна
  7. Гавриш Галина Василівна
  8. Гашинська Галина Василівна
  9. Гринів Олександра Іванівна
  10. Гречанюк Володимир Зеновійович
  11. Герега Оксана Іванівна
  12. Гудз Галина Михайлівна
  13. Гудима Дмитро Миколайович
  14. Годлевський Андрій Юрійович
  15. Довганюк Любомир Іванович
  16. Клейнота Ярослава Ярославівна
  17. Красевич Михайло Юрійович
  18. Мельниченко Марта Дмитрівна
  19. Паращук Орест Іванович
  20. Перепічка Олег Богданович
  21. Різак Наталія Романівна
  22. Савчук Наталія Ігорівна
  23. Саприка Ярослава Дмитрівна
  24. Сусяк Ярослава Дмитрівна
  25. Солонична Галина Степанівна
  26. Стефанюк Орися Миколаївна
  27. Ткачук Світлана Дмитрівна
  28. Хребтовська Галина Ярославівна
  29. Фицик Наталія Іванівна
  30. Шкорута Іван Васильович
  31. Шкорута Олександра Федорівна
  32. Юрків Ярослав Юрійович
10-В клас
  1. Андреєв Андрій Сергійович
  2. Андріящук Світлана Миколаївна
  3. Бабак Василь Васильович
  4. Бабак Василь Дмитрович
  5. Бабак Василь Михайлович
  6. Борис Олександра Іванівна
  7. Борис Світлана Ярославівна
  8. Боровський Павло Федорович
  9. Веляник Наталія Миколаївнан
  10. Гах Богдан Степанович
  11. Горбова Марія Василівна
  12. Горейко Марія Михайлівна
  13. Демків Василь Васильович
  14. Демків Володимир Іванович
  15. Динисікевич Оксана Петрівна
  16. Дмитрик Світлана Григорівна
  17. Долішня Світлана Ярослаівна
  18. Козій Марія Григорівна
  19. Кравець Наталія Ярославівна
  20. Кушнеренко Зоя Олександрівна
  21. Лущак Марія Василівна
  22. Малюза Дмитро Дмитрович
  23. Мищак Наталія Іванівна
  24. Петрунів Людмила Миколаївна
  25. Похила Ярослава Василівна
  26. Романович Надія Петрівна
  27. Скрипин Надія Михайлівна
  28. Стуй Ганна Миколаївна
  29. Федорів Богдан Ярославович
  30. Шпільчак Марія Василівна
  31. Ящук Любомир Степанович

1983 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович

10-А клас 10-Б клас
  1. Аннюк Йосип Йосипович
  2. Бажан Ганна Михайлівна
  3. Богун Роман Михайлович
  4. Борис Тарас Ярославович
  5. Бойчук Ігор Мирославович
  6. Бурачок Галина Дмитрівна
  7. Грона Володимир Степанович
  8. Демків Володимир Якович
  9. Івасишин Оксана Ігорівна
  10. Івасишин Наталія Степанівна
  11. Коберницький Василь Васильович
  12. Кокурудз Ольга Миколаївна
  13. Кульчак Надія Іванівна
  14. Куцик Марія Миколаївна
  15. Кривенька Марія Василівна
  16. Коновалюк Марія Тарасівна
  17. Леник Галина Григорівна
  18. Мазурак Ольга Іванівна
  19. Максимів Петро Степанович
  20. Осудар Любов Ярославівна
  21. Приходько Наталія Борисівна
  22. Похила Ігор Миколайович
  23. Петрунів Марія Миколаївна
  24. Сворак Олександра Йосипівна
  25. Стефанишин Ігор Михайлович
  26. Смук Оксана Іванівна
  27. Саковська Ярослава Станіславівна
  28. Сусяк Володимир Миронович
  29. Склеповий Василь Васильович
  30. Строкош Володимир Дмитрович
  31. Титик Наталія Дмитрівна
  32. Федорак Геннадій Романович
  33. Фицик Акуліна Іванівна
  34. Чубатинська Марія Григорівна
  35. Юрцунів Наталія Богданівна
  36. Яремійчук Наталія Романівна
  37. Шевців Петро Іванович
  1. Атаманюк Наталія Василівна
  2. Боднар Галина Богданівна
  3. Веляник Надія Ярославівна
  4. Гавриш Петро Васильович
  5. Гавриляк Микола Степанович
  6. Гринишин Любов Дмитрівна
  7. Грицьків Петро Іванович
  8. Данилів Ігор Миколайович
  9. Демя̓ник Марія Євстахієвна
  10. Карабин Любов Василівна
  11. Карпців Петро Васильович
  12. Кв̓ятковська Марія Євгенівна
  13. Кливець Марія Дмитрівна
  14. Костів Роман Володимирович
  15. Костюк Любов Зеновіївна
  16. Костишин Галина Ярославівна
  17. Ластовецький Ярослав Володимирович
  18. Максимишин Ігор Іванович
  19. Мар̓яш Ігор Володимирович
  20. Мельниченко Роман Євгенович
  21. Микитин Світлана Іванівна
  22. Михальчук Світлана Михайлівна
  23. Мохнацький Олег Михайлович
  24. Мохнацька Тетяна Іванівна
  25. Николаїв Дарія Михайлівна
  26. Николаїв Ольга Михайлівна
  27. Новіцька Галина Василівна
  28. Онуфреїв Роман Степанович
  29. Паньків Надія Дмитрівна
  30. Паращук Василь Іванович
  31. Пинило Ярослав Іванович
  32. Петранюк Галина Павлівна
  33. Самборська Світлана Володимирівна
  34. Стефанишин Світлана Степанівна
  35. Стефанишин Ігор Богданович
  36. Фафендик Іван Богданович
  37. Хоминець Надія Михайлівна
  38. Юрків Галина Йосипівна

1984 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Андріящук Галина Іванівна
  2. Бойчук Надія Миколаївна
  3. Бобик Оксана Василівна
  4. Бобрицька Галина Михайлівна
  5. Гаврилюк Романа Михайлівна
  6. Григорів Оксана Михайлівна
  7. Гриценяк Василь Петрович
  8. Гудима Леся Володимирівна
  9. Гучко Надія Володимирівна
  10. Гах Оксана Михайлівна
  11. Данилів Ярема Михайлович
  12. Задорожній Юрій Миколайович
  13. Івасишин Роман Іванович
  14. Кадлуб Ярослав Йосипович
  15. Клейнота Василь Богданович
  16. Ковалик Ольга Іванівна
  17. Кожушок Ірина Андріївна
  18. Кіндрат Петро Іванович
  19. Марчук Олександра Володимирівна
  20. Мельникович Надія Василівна
  21. Олексин Надія Миколаївна
  22. Поленюк Оксана Миколаївна
  23. Прокопів Ірина Василівна
  24. Пугач Іоланда Михайлівна
  25. Петришин Марія Михайлівна
  26. Ревко Зеновій Йосипович
  27. Семанів Ірина Василівна
  28. Сливінський Роман Юркович
  29. Смук Марія Іванівна
  30. Ткачук Оксана Петрівна
  31. Трофименко Олександра Олександрівна
  32. Чепуренко Лідія Миколаївна
  33. Шандалович Ігор Миронович
  34. Шутяк Ростислав Костянтинович
  1. Бабій Роман Михайлович
  2. Бабак Михайло Михайлович
  3. Блага Світлана Ярославівна
  4. Вербовський Володимир Богданович
  5. Гавриш Ірина Михайлівна
  6. Гончар Світлана Мирославівна
  7. Григорів Надія Іванівна
  8. Григорів Любов Іванівна
  9. Гришко Галина Дмитрівна
  10. Грицик Марія Луківна
  11. Довган Володимир Степанович
  12. Довган Роман Ярославович
  13. Дячишин Галина Василівна
  14. Здерко Ігор Богданович
  15. Івасів Петро Васильвич
  16. Костишин Юрій Степанович
  17. Криховецький Володимир Богданович
  18. Криховецька Ірина Богданівна
  19. Куцик Ольга Миколаївна
  20. Маслава Тетяна Сергіївна
  21. Мельник Людмила Петрівна
  22. Осудар Микола Володимирович
  23. Пушик Ольга Василівна
  24. Рокитнюк Любов Михайлівна
  25. Станіславчук Галина Миколаївна
  26. Стуй Віра Миколаївна
  27. Ткачівська Світлана Іванівна
  28. Федорів Юрій Іванович
  29. Федорів Галина Миколаївна
  30. Хоменець Марія Григорівна

1985 рік 10-А класний керівник Яловенко Марія Григорівна , 10-Б класний керівник Сергушенкова Алла Петрівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бойко Оксана Василівна
  2. Бойчук Олег Богданович
  3. Вовк Ярослава Степанівна
  4. Вовчук Віктор Петрович
  5. Гречаник Олександра Василівна
  6. Генза Ольга Богданівна
  7. Дутчак Роман Миколайович
  8. Дутчак Галина Михайлівна
  9. Довган Олександра Іванівна
  10. Дудяк Наталія Петрівна
  11. Кічак Ярослав Ярославович
  12. Клейнота Іван Ярославович
  13. Кулян Мирослав Романович
  14. Лесіцька Олександра Мирославівна
  15. Манів Ольга Іванівна
  16. Марків Тарас Олексійович
  17. Микитин Григорій Миколайович
  18. Покронка Галина Богданівна
  19. Прокопів Олена Богданівна
  20. Сарабин Оксана Орестівна
  21. Томин Ярослава Василівна
  22. Хоменець Світлана Михайлівна
  23. Шкабрій Ольга Богданівна
  24. Шліхутка Ігор Васильович
  25. Чопик Марія Михайлівна
  26. Мельниченко Оксана Євгенівна
  27. Юрцуняк Василь Миколайович
  28. Івасів Микола Іванович
  29. Крайник Ярослава Михайлівна
  30. Склеповий Любомир Юрієвич
  1. Андреєв Володимир Сергійович
  2. Андрусишин Галина Ярославівна
  3. Бугра Павло Михайлович
  4. Бурачок Іван Дмитрович
  5. Бурачок Ігор Васильович
  6. Бурачок Наталія Василівна
  7. Варгас Світлана Василівна
  8. Веляник Оксана Миронівна
  9. Гаврилишин Руслана Михайлівна
  10. Гамуляк Орест Михайлович
  11. Галущак Марія Дмитрівна
  12. Гелеван Світлана Василівна
  13. Гринів Павло Петрович
  14. Демків Ярослав Якович
  15. Домшин Галина Юріївна
  16. Івасишин Юрій Степанович
  17. Каганський Володимир Миронович
  18. Кв’ятковська Дарія Євгенівна
  19. Клевець Наталія Миколаївна
  20. Кучер Ігор Михайлович
  21. Корнієнко Олександра Василівна
  22. Микицей Олена Володимирівна
  23. Михайлів Ігор Йосипович
  24. Паньків Тетяна Павлівна
  25. Панчишин Ігор Петрович
  26. Саприка Тамара Дмитрівна
  27. Сливінський Ігор Ілліч
  28. Ткачівська Ісат Іванівна
  29. Ткачук Ігор Васильович
  30. Федорів Володимир Іванович
  31. Хом’як Ігор Трофимович
  32. Шліхутка Олександра Миколаївна
  33. Шліхутка Микола Тарасович
  34. Шукало Валерій Сергійович

1986 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Аронець Олександр Васильович

10-А клас 10- Б клас
  1. Аннюк Світлана Йосипівна
  2. Бабяк Михайло Дмитрович
  3. Бабяк Роман Богданович
  4. Гавриш Богдан Васильович
  5. Гречаник Іванна Зіновіївна
  6. Гринишин Оксана Іванівна
  7. Гулій Любов Ярославівна
  8. Гуменюк Любов Ярославівна
  9. Заник Віра Михайлівна
  10. Іванюк Віталій Михайлович
  11. Карабин Наталія Петрівна
  12. Кузьмин Лілія Михайлівна
  13. Лабич Жанна Степанівна
  14. Магнелі Ірина Афанасіївна
  15. Магнелі Олена Афанасіївна
  16. Медведович Ярослава Ігорівна
  17. Остапюк Ігор Любомирович
  18. Панчишин Ярослав Васильович
  19. Прокопців Ярема Мирославович
  20. Савіцька Галина Станіславівна
  21. Савчин Богдана Василівна
  22. Стасюк Тарас Богданович
  23. Титик Мирослав Дмитрович
  24. Федорів Олександра Василівна
  25. Хоменець Наталія Миколаївна
  26. Шукало Степан Сергійович
  27. Яковишин Тарас Федорович
  28. Янішевський Ігор Петрович
  29. Яремійчук Марія Романівна
  30. Шкабрій Віталій Львович
  1. Бабяк Роман Степанович
  2. Бойчук Марія Андріївна
  3. Глум Ярослав Теодорович
  4. Голимбевська Ольга Василівна
  5. Голобин Галина Ярославівна
  6. Гринів Валерій Яремович
  7. Гречаник Роман Володимирович
  8. Дмитрик Галина Дмитрівна
  9. Івасюк Галина Ярославівна
  10. Івасишин Євген Михайлович
  11. Іванюлик Степан Васильович
  12. Кливець Любов Дмитрівна
  13. Лящун Оксана Йосипівна
  14. Мельниченко Любов Євгенівна
  15. Михайлів Світлана Дмитрівна
  16. Облещук Романія Михайлівна
  17. Перестюк іван Устинович
  18. Петрунів Оксана Миронівна
  19. Побідинська Ірина Ярославівна
  20. Присяжнюк Володимир Миронович
  21. Савчук Юрій Ігорович
  22. Сідор Тетяна Тарасівна
  23. Стадник Ольга Федорівна
  24. Ткачук Василь Михайлович
  25. Федорів Галина Дмитрівна
  26. Федорів Анна Ярославівна
  27. Чабан Марія Миколаївна
  28. Хомяк Роман Миколайович
  29. Шеремета Оксана Володимирівна
  30. Шевага Марія Василівна
  31. Юрцуняк Іванна Василівна
  32. Смольний Роман Дмитрович
  33. Яковишин Віталій Миколайович

1987 рік 10-А клас класний керівник Калинюк Михайло Васильович, 10-Б клас класний керівник Романюк Валентина Павлівна

10-А клас 10-Б клас
  1. Бакай Олександр Дмитрович
  2. Боровська Ганна Федорівна
  3. Буртник Марта Михайлівна
  4. Веляник Ольга Миронівна
  5. Дзівінський Роман Михайлович
  6. Духович Оксана Богданівна
  7. Дячишин Натлія Ярослаівна
  8. Зорій Юрій Михайлович
  9. Іванишин Світлана Василівна
  10. Іванюк Іванна Михайлівна
  11. Івасів Лілія Михайлівна
  12. Івасів Олег Іванович
  13. Карабин Наталія Степанівна
  14. Клейнота Наталія Ярославівна
  15. Ковалишин Надія Петрівна
  16. Красевич Роман Юрієвич
  17. Криховецька Тетяна Петрівна
  18. Кушик Людмила Богданівна
  19. Ляйтер Оксана Михайлівна
  20. Масляк Олександр Роанович
  21. Матвіїв Петро Михайлович
  22. Медведович Михайло Ігорович
  23. Микирчук Наталія Михайлівна
  24. Пироговська Галина Іванівна
  25. Рубашевська Оксана Іванівна
  26. Савків Любов Петрівна
  27. Таборський Руслан Мирославович
  28. Хміль Світлана Богданівна
  29. Шевців Олександра Василівна
  30. Яковишин Світлана Романівна
  31. Яртим Михайло Омелянович
  1. Андріящук Оксана Михайлівна
  2. Баран Світлана Богданівна
  3. Боберська Марія василівна
  4. Бойчук Богдана Миронівна
  5. Брус Ігор Васильович
  6. Бугра Микола Богданович
  7. Веляник Василина Михайлівна
  8. Веляник Оксана Ярославівна
  9. Веляник Ольга Богданівна
  10. Гаврилишин Любов Орестівна
  11. Двілюк Мирослава Романівна
  12. Двилюк Надія Степанівна
  13. Катериняк Олександра Богданівна
  14. Кузів Микола Миколайович
  15. Логаза Ольга Романівна
  16. Лящун Марія Миколаївна
  17. Микитин Ірина Іванівна
  18. Ненич Надія Михайлівна
  19. Оберенковська Уляна Дмитрівна
  20. Пивоварчук Віталій Іванович
  21. Рудий Ігор Богданович
  22. Склепова Галина Мирославівна
  23. Смольна Ганна Дмитрівна
  24. Томин Олександра Богданівна
  25. Федорів Оксана Степанівна
  26. Ферштей Галина Володимирівна
  27. Халак Тетяна Ярославівна
  28. Черній Світлана Богданівна
  29. Чопик Наталія Богданівна

 

 

1988 рік 10 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

10 клас
  1. Баб’як Наталія Ярославівна
  2. Більська Руслана Богданівна
  3. Бугра Тарас Богданович
  4. Буряк Олег Костянтинович
  5. Веляник Ірина Ярославівна
  6. Веляник Ярослав Миронович
  7. Вовчук Марія Ярославівна
  8. Гришко Наталія Іванівна
  9. Данилів Оксана Михайлівна
  10. Демків Роман Дмитрович
  11. Доцишин Марія Степанівна
  12. Драйзайтель Мирослава Володимирівна
  13. Івасишин Володимир Іванович
  14. Клейнота Галина Ярославівна
  15. Кожуховська Марія Іванівна
  16. Комуніцька Галина Михайлівна
  17. Коновалюк Наталія Ярославівна
  18. Коростіль Роман Ярославович
  19. Кріль Галина Миколаївна
  20. Куцик Ірина Миколаївна
  21. Логаза Ярослава Василівна
  22. Марків Оксана Василівна
  23. Мельник Наталія Романівна
  24. Пішко Олександра Володимирівна
  25. Перекліта Ігор Іванович
  26. Римаренко Світлана Богданівна
  27. Рущак Надія Володимирівна
  28. Сабецький Олег Володимирович
  29. Савіцький Олег Станіславович
  30. Семенюк Олександра Василівна
  31. Сергенюк Марія Іванівна
  32. Телух Іван Павлович
  33. Теодорович Світлана Іванівна
  34. Харін Георгій Миколайович
  35. Шеленко Олександра Ізидорівна
  36. Щербанюк Оксана Миронівна

1989 рік 10 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

10 клас
  1. Андрусів Наталія Володимирівна
  2. Бажалук Світлана Михайлівна
  3. Веляник Василь Миронович
  4. Возняк Галина Василівна
  5. Глум Тарас Теодорович
  6. Гринишин Марія Іванівна
  7. Гультай Олександра Мирославівна
  8. Дикун Віталій Васильович
  9. Довган Надія Степанівна
  10. Дячишин Юрій Йосипович
  11. Іванюлик Роман Ігорович
  12. Лучко Орест Петрович
  13. Козенко Лариса Іванівна
  14. Костишин Оксана Стеанівна
  15. Куцик Інна Володимирівна
  16. Медвідь Тетяна Пилипівна
  17. Облещук Любов Михайлівна
  18. Оленчук Тарас Миколайович
  19. Осудар Олександра Василівна
  20. Осудар Наталія Григорівна
  21. Сергенюк Іван Іванович
  22. Сливінська Наталія Юріївна
  23. Палюга Наталія Дмитрівна
  24. Турів Вікторія Петрівна
  25. Ферштей Олег Володимирович
  26. Цюрпіта Володимир Ігорович
  27. Шандалвич Юрій Миронович

1991 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна,11-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна

11-А клас 11-Б клас
  1. Баб’як Михайло Ярославович
  2. Боднар Руслан Васильович
  3. Боднар Степан Степанович
  4. Василів Леся Михайлівна
  5. Зубик Віталія Василівна
  6. Івасишин Олександр Михайлович
  7. Ковалишин Олеся Володимирівна
  8. Луканюк Роман Михайлович
  9. Максимів Ольга Іванівна
  10. Олексюк Роксолана Михайлівна
  11. Рубашевський Петро Іванович
  12. Скульська Роксолана Володимирівна
  13. Слободян Ірина Федорівна
  14. Стефанків Людмила Василівна
  15. Федорців Леся Василівна
  16. Худик Віктор Васильович
  17. Шкварчук Галина Володимирівна
  18. Шліхутка Василь Михайлович
  19. Шліхутка Юрій Михайлович
  20. Яцишин Оксана Михайлівна
  1. Андрусів Леся Володимирівна
  2. Бабій Наталія Богданівна
  3. Боженко Андрій Анатолійович
  4. Будурович Оксана Миколаївна
  5. Гаврилишин Руслана Орестівна
  6. Гавриш Юрій Володимирович
  7. Гришко Любов Дмитрівна
  8. Демків Любов Яківна
  9. Жиговська Зоряна Володимирівна
  10. Заліська Галина Петрівна
  11. Здерко Роман Богданович
  12. Іванів Роман Володимирович
  13. Кадлуб Іванна Ярославівна
  14. Клейнота Тарас Іванович
  15. Кликайло Василь Іванович
  16. Костів Надія Володимирівна
  17. Кубрак Дмитро Федорович
  18. Мандзюк Михайло Михайлович
  19. Ревко Леся Йосипівна
  20. Сіщук Наталія Михайлівна
  21. Томин Марія Несторівна
  22. Шпіляревич Роман Ігорович

1992 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна

11 клас
  1. Бойчук Анатолій Богданович
  2. Бритвак Оксана Ярославівна
  3. Вовчук Галина Петрівна
  4. Войсович Роксолана Михайлівна
  5. Василишин Марія Степанівна
  6. Гаврилюк Богдан Михайлович
  7. Гавриш Петро Орестович
  8. Горганюк Віра Василівна
  9. Довган Надія Михайлівна
  10. Дудяк Світлана Петрівна
  11. Дутчак Мирослава Богданівна
  12. Ільків Любов Михайлівна
  13. Коростіль Наталія Ярославівна
  14. Коцаба Оксана Романівна
  15. Линовицька Світлана Борисівна
  16. Мазурак Ольга Василівна
  17. Оленчук Ірина Миколаївна
  18. Онуфріїв Роман Михайлович
  19. Пироговська Олександра Іванівна
  20. Рабаєва Надія Хануківна
  21. Саварин Оксана Володимирівна
  22. Савчук Оксана Романівна
  23. Соловська Олександра Ярославівна
  24. Стецюк Ольга Ігорівна
  25. Хоминець Наталія Володимирівна
  26. Чабан Мирослава Миколаївна
  27. Шліхутка Ігор Петрович
  28. Юрків Світлана Ігорівна
  29. Яворська Лідія Володимирівна
  30. Ярошик Мирослав Миронович

 

1993 рік 11-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 11-Б клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна

11-А клас 11-Б клас
  1. Белегай Петро Володимирович.
  2. Боднар Любомир Володимирович
  3. Дейнека Оксана Василівна
  4. Довган Ігор Михайлович
  5. Дем’яник Тетяна Євстахівна
  6. Козін Наталія Миколаївна
  7. Іванів Галина Василівна
  8. Климентівська Ірина Михайлівна
  9. Криховецька Лілія Ярославівна
  10. Красевич Галина Василівна
  11. Кузьмин Надія Михайлівна
  12. Куницька Олександра Михайлівна
  13. Мельник Ігор Романович
  14. Павлів Оксана Теодозіївна
  15. Павлів Марія Іванівна
  16. Паращук Ірина Василівна
  17. Римчук Марія Миколаївна
  18. Рущак Оксана Володимирівна
  19. Сливоцька Наталія Михайлівна
  20. Типчук Руслан Михайлович
  21. Чорненький Віталій Богданович
  1. Артус Ірина Михайлівна
  2. Білобровка Світлана Степанівна
  3. Біляк Надія Петрівна
  4. Бритвак Іванна Ярославівна
  5. Василевич Наталія Романівна
  6. Возняк Наталія Василівна
  7. Гебура Леся Михайлівна
  8. Герула Наталія Іванівна
  9. Кіндрат Михайло Володимирович
  10. Мохняк Оксана Ярославівна
  11. Паук Леся Миколаївна
  12. Перекліта Світлана Іванівна
  13. Семеняк Вікторія Володимирівна
  14. Стрілецька Ольга Миколаївна
  15. Шпіляревич Галина Ігорівна
  16. Щербій Іван Петрович

1994 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна

11 клас
  1. Боберська Галина Василівна
  2. Боберська Наталія Іванівна
  3. Брус Дмитро Васильович
  4. Варгас Оксана Іванівна
  5. Войсович Леся Михайлівна
  6. Гаврилишин Наталія Романівна
  7. Гавриш Оксана Михайлівна
  8. Гринів Галина Юріївна
  9. Ерстенюк Наталія Ярославівна
  10. Ільків Ірина Миколаївна
  11. Калакура Надія Володимирівна
  12. Калинюк Ігор Васильович
  13. Козловський Олег Орестович
  14. Комуніцька Лілія Михайлівна
  15. Кулінець Іван Валерійович
  16. Новосельський Володимир Петрович
  17. Осадців Петро Іванович
  18. Осудар Богдан Ярославович
  19. Петренко Наталія Данилівна
  20. Пельц Оксана Миронівна
  21. Пона Михайло Миколайович
  22. Хлабата Іванна Іванівна

1995 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

11 клас
  1. Апалькова Ірина Олексіївна
  2. Багайлюк Іванна Ярославівна
  3. Бабій Надія Богданівна
  4. Боберський Володимир Іванович
  5. Гринів Світлана Яремівна
  6. Двулят Наталія Яремівна
  7. Дем’янчук Ірина Ярославівна
  8. Замулінська Галя Михайлівна
  9. Ковалишин Надія Володимирівна
  10. Когутяк Наталія Василівна
  11. Кравчук Віталій Анатолійович
  12. Куцик Євген Володимирович
  13. Луцький Мирослав Іванович
  14. Маланюк Олександра Богданівна
  15. Облещук Анна Михайлівна
  16. Павловська Галя Степанівна
  17. Палюга Богдан Ярославович
  18. Плитус Ігор Ярославович
  19. Пона Надія Миколаївна
  20. Поп’юк Лілія Михайлівна
  21. Пріміч Леся Богданівна
  22. Римчук Надія Михайлівна
  23. Самборський Роман Васильович
  24. Сас Сергій Богданович
  25. Сіщук Світлана Михайлівна
  26. Човган Надія Антонівна
  27. Шевчук Тетяна Михайлівна
  28. Шевчук Любомир Васильович
  29. Шкорута Роман Орестович
  30. Яворська Віра Володимирівна

1996 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

11 клас
  1. Вербовська Наталія Богданівна
  2. Войтків Ігор Михайлович
  3. Гунчак Галина Василівна
  4. Данкевич Софія Ярославівна
  5. Данцевич Уляна Василівна
  6. Дейчаківська Наталія Василівна
  7. Довган Дмитро Михайлович
  8. Довган Еллен Ярославівна
  9. Задорожна Оксана Миколаївна
  10. Зубик Микола Васильович
  11. Козарук Олеся Василівна
  12. Кожуховська Іванна Іванівна
  13. Куницька Наталія Михайлівна
  14. Лахнюк Володимир Олегович
  15. Луканюк Наталія Михайлівна
  16. Максимів Володимир Михайлович
  17. Мельник Оксана Володимирівна
  18. Найда Олег Васильович
  19. Носків Наталія Яремівна
  20. Пазюк Ростислав Ярославович
  21. Самборський Василь Васильович
  22. Семенів Люба Василівна
  23. Сворак Надія Богданівна
  24. Ціжовська Надія Орестівна
  25. Циганюк Роман Михайлович
  26. Цяпало Віталій Романович
  27. Ярошик Світлана Ігорівна

1997 рік 11 клас класний керівник Пилипюк Галина Іванівна

11 клас
  1. Бабій Надія Володимирівна
  2. Баб’як Марія Михайлівна
  3. Вельч Ольга Богданівна
  4. Волос Ольга Ярославівна
  5. Гуйтин Наталія Володимирівна
  6. Жиговська Марія Володимирівна
  7. Зінько Юрій Михайлович
  8. Кацишин Любов Михайлівна
  9. Копач Іван Михайлович
  10. Курилів Христина Зіновіївна
  11. Луцька Ольга Йосипівна
  12. Лущак Любов Миколаївна
  13. Мазурак Петро Васильович.
  14. Немировська Людмила Ігорівна
  15. Острижнюк Ігор Миронович
  16. Проців Роман Ярославович
  17. Середюк Оксана Тихонівна
  18. Сливінська Надія Богданівна
  19. Стрілецька Мар’яна Миколаївна
  20. Судик Христина Володимиріна
  21. Федик Тетяна Ярославівна
  22. Чубей Оксана Миколаївна
  23. Шестак Уляна Богданівна
  24. Шимин Оксана Петрівна
  25. Шліхутка Оксана Петрівна
  26. Юрцунів Ольга Валеріївна

1998 рік 11 клас класний керівник Іванюлик Оксана Петрівна

11 клас
  1. Андрусів Людмила Михайлівна
  2. Біляк Віктор Петрович
  3. Бучковська Леся Лук’янівна
  4. Войтків Олег Михайлович
  5. Волос Петро Ярославович
  6. Вороняк Оксана Миколаївна
  7. Гаврилович Оксана Ярославівна
  8. Гавриш Леся Василівна
  9. Гавриш Роман Орестович
  10. Гринишин Леся Романівна
  11. Зіняк Михайло Васильович
  12. Кадайська Наталія Ярославівна
  13. Кликайло Ігор Іванович
  14. Кобітович Інна Володимирівна
  15. Ковбасюк Лілія Богданівна
  16. Коцаба Тетяна Романівна
  17. Криховецький Іван Зеновійович
  18. Кропельницька Надія Ігорівна
  19. Макоткін Юрій Анатолійович
  20. Николаїв Петро Михайлович
  21. Олексюк Ірина Зеновіївна
  22. Павлюк Наталія Михайлівна
  23. Продан Володимир Михайлович
  24. Рощук Наталія Іванівна
  25. Сворак Наталія Василівна
  26. Солонина Марія Василівна
  27. Стахів Наталія Іванівна
  28. Стратійчук Ольга Олександрівна
  29. Федорців Роман Іванович
  30. Харчевна Уляна Вікторівна
  31. Шліхутка Роман Михайлович

1999 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна

11 клас
  1. Баб’як Олександра Богданівна
  2. Витвицький Михайло Богданович
  3. Гринів Іванна Романівна
  4. Іванічок Олег Миколайович
  5. Зінько Володимир Богданович
  6. Козар Юрій Іванович
  7. Коновалюк Іванна Ярославівна
  8. Кожуховська Наталія Іванівна
  9. Креховецький Ігор Богданович
  10. Луканюк Оксана Степанівна
  11. Луцька Марія Йосипівна
  12. Луцька Наталія Іванівна
  13. Марковецька Ольга Володимирівна
  14. Онуфреїв Христина Ярославівна
  15. Паращук Юрій Яремович
  16. Палюга Михайло Ярославович
  17. Поп’юк Олег Михайлович
  18. Сухецький Богдан Михайлович
  19. Тарновська Лілія Володимирівна
  20. Тітовський Олександр Миколайович
  21. Фальчук Тетяна Михайлівна
  22. Федик Ірина Ярославівна
  23. Шкорута Тетяна Любомирівна

2000 рік 11 клас класний керівник Марковецька Олександра Орестівна

11 клас
  1. Бабій Вікторія Василівна
  2. Баб’як Оксана Михайлівна
  3. Біла Ірина Ігорівна
  4. Гавриляк Оксана Василівна
  5. Галушко Володимир Михайлович
  6. Гнатушко Любов Мирославівна
  7. Гуйтин Мар’яна Володимирівна
  8. Дженджеруха Лілія Зеновіївна
  9. Дейчаківський Руслан Петрович
  10. Дмитрик Світлана Михайлівна
  11. Зайцев Олег Володимирович
  12. Козак Людмила Василівна
  13. Криховецька Оксана Зеновіївна
  14. Курилів Леся Зеновіївна
  15. Лаврів Любов Василівна
  16. Максимів Роман Богданович
  17. Метенько Леся Степанівна
  18. Назарчук Ірина Іванівна
  19. Панівник Антоніна Степанівна
  20. Пилипів Ірина Тарасівна
  21. Пилип’юк Юрій Олегович
  22. Проців Ірина Ярославівна
  23. Репета Олександр Олегович
  24. Різничук Галина Романівна
  25. Самборська Тетяна Василівна
  26. Стефанишин Андрій Мирославович
  27. Федорів Оксана Петрівна
  28. Федоришин Андрій Богданович
  29. Федоришин Оксана Богданівна
  30. Шкромида Любов Василівна

2001 рік 11 клас класний керівник Ференц Надія Іванівна

11 клас
  1. Андрусів Юлія Михайлівна
  2. Андрейчук Ірина Степанівна
  3. Войтович Андрій Михайлович
  4. Галета Григорій Володимирович
  5. Горбачевська Надія Михайлівна
  6. Іванюлик Тетяна Михайлівна
  7. Калитка Мар’яна Любомирівна
  8. Карман Тарас Михайлович
  9. Кіцмей Іван Антонович
  10. Кожуховський Андрій Іванович
  11. Квасняк Тетяна Ігорівна
  12. Клим Михайло Миколайович
  13. Луцька Любов Йосипівна
  14. Макоткін Сергій Анатолієвич
  15. Метенько Анна Степанівна
  16. Остапів Леся Михайлівна
  17. Ракута Світлана Ярославівна
  18. Римчук Лідія Миколаївна
  19. Феденько Ігор Богданович
  20. Чернобай Наталія Олексіївна
  21. Чубатий Ігор Дмитрович
  22. Яковишин Микола Олегович

2002 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна

11 клас
  1. Андрейчук Володимир Володимирович
  2. Андрусів Всеволод Іванович
  3. Андрусів Василь Степанович
  4. Аннишин Михайло Миколайович
  5. Безручко Руслан Юрійович
  6. Білобровко Володимир Степанович
  7. Вібла Віталія Ярославівна
  8. Гупан Іван Романович
  9. Івасюк Володимир Володимирович
  10. Кіндрат Олена Дмитрівна
  11. Кліщ Сергій Михайлович
  12. Костів Тетяна Іванівна
  13. Костриба Андрій Васильович
  14. Кубрак Тарас Борисович
  15. Липчук Ігор Михайлович
  16. Легач Іванна Іванівна
  17. Марків Надія Михайлівна
  18. Мельник Кароліна Йосипівна
  19. Моголівський Зеновій Володимирович
  20. Павлюк Василь Васильович
  21. Паращук Надія Василівна
  22. Петришак Іванна Григорівна
  23. Прокопів Ольга Володимирівна
  24. Прокопців Вікторія Сергіївна
  25. Рапалюк Василь Володимирович
  26. Савчук Тарас Ігорович
  27. Середюк Назар Тихонович
  28. Соколовський Олександр Романович
  29. Станішевська Наталія Ярославівна
  30. Щербій Володимир Петрович

2003 рік 11 клас Сворак Світлана Олексіївна

11 клас
  1. Андрусів Вікторія Іванівна
  2. Банах Ярослав Володимирович
  3. Боєчко Іван Михайлович
  4. Бойченюк Ігор Васильович
  5. Борищак Юрій Ярославович
  6. Веляник Ірина Ігорівна
  7. Ворохіб Петро Дмитрович
  8. Гнатушко Тарас Ігрович
  9. Головчук Юлія Ігорівна
  10. Данцевич Анна Василівна
  11. Демко Наталія Ярославівна
  12. Підлісецька Христина Богданівна
  13. Савчин Марія Богданівна
  14. Семак Оксана Василівна
  15. Сікирина микола Михайлович
  16. Тарновецький Володимир Любомирович
  17. Ткачук Віктор Васильович
  18. Турів Андрій Мартинович

2004 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна, 11-Б клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна

11-А клас 11-Б клас
  1. Баб’як Ярослав Михайлович
  2. Білоган Тетяна Іванівна
  3. Вельч Андрій Богданович
  4. Волос Степан Ярославович
  5. Гаврилишин Олег Романович
  6. Гавриш Андрій Петрович
  7. Галета Олександр Володимирович
  8. Галета Тетяна Володимирівна
  9. Галюк Андрій Андрійович
  10. Гречаник Лілія Богданівна
  11. Гупан Христина Романівна
  12. Дячишин Віталій Ярославович
  13. Замулінський Михайло Михайлович
  14. Зорій Олена Романівна
  15. Климончук Михайло Ігорович
  16. Колковський Павло Ігорович
  17. Курочкін Олег Олександрович
  18. Лахнюк Ірина Олегівна
  19. Максимів Володимир Богданович
  20. Михайлюк Оксана Петрівна
  21. Моголівський Роман Володимирович
  22. Пинило Станіслав Михайлович
  23. Саманів Андрій Анатолійович
  24. Сворак Ольга Богданівна
  25. Семанюк Ірина Ярославівна
  26. Стасюк Андрій Омелянович
  27. Ткачик Уляна Іванівна
  28. Турчин Світлана Василівна
  29. Черній Назар Богданович
  1. Бажан Тарас Михайлович
  2. Банах Ольга Романівна
  3. Бендус Наталія Василівна
  4. Бурнат Володимир Йосифович
  5. Василевич Тарас Романович
  6. Вінтонів Петро Богданович
  7. Вник Раїса Іванівна
  8. Герега Назар Романович
  9. Демків Тарас Васильович
  10. Дзева Юлія Іванівна
  11. Залецька Оксана Іванівна
  12. Іваніцька Христина Ігорівна
  13. Качан Віталій Михайлович
  14. Коростіль Іванна Василівна
  15. Лаврів Віра Василівна
  16. Ляшенко Віталій Васильович
  17. Міняйло Марія Олександрівна
  18. Оберемковська Ярина Ярославівна
  19. Паращук Ірина Зеновіївна
  20. Паращук Олег Васильович
  21. Римчук Володимир Миколайович
  22. Савчин Мирослав Степанович
  23. Слободянюк Лідія Анатоліївна
  24. Смольняк Наталія Михайлівна
  25. Стукан Людмила Миколаївна
  26. Федорів Андрій Богданович
  27. Федорів Мар’яна Любомирівна

2005 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна

11 клас
  1. Баб’як Андрій Петрович
  2. Бендус Василь Васильович
  3. Боднар Христина Андріївна
  4. Бойчук Михайло Тарасович
  5. Волощук Олеся Степанівна
  6. Гіблинська Юлія Ігорівна
  7. Данилів Тетяна Василівна
  8. Демко Степан Ярославович
  9. Дудяк Марія Петрівна
  10. Карабин Василь Ігорович
  11. Карачун Ірина Андріївна
  12. Ківнюк Роман Васильович
  13. Кіліба Ганна Василівна
  14. Коваль Володимир Остапович
  15. Марків Мар’яна Михайлівна
  16. Микула Ігор Володимирович
  17. Міняйло Олександр Олександрович
  18. Олексюк Ярослава Ігорівна
  19. Осудар Ірина Іванівна
  20. Осудар Ірина Любомирівна
  21. Паліман Михайло Зіновійович
  22. Петришак Наталія Григорівна
  23. Підлісецька Наталія Богданівна
  24. Пилип’юк Валентина Мирославівна
  25. Росипко Іванна Михайлівна
  26. Рудавка Мирослава Ігорівна
  27. Строкош Ірина Василівна
  28. Угрин Оксана Михайлівна
  29. Фафендик Любомир Іванович
  30. Фицик Назарій Васильович
  31. Човган Ольга Антонівна
  32. Яковів Оксана Михайлівна

2006 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна

11 клас
  1. Гаврилюк Тарас Володимирович
  2. Гарасимик Тарас Олегович
  3. Довжанська Світлана Михайлівна
  4. Зорій Петро Романович
  5. Іванишин Андрій Богданович
  6. Калинюе Назар Васильович
  7. Марків Роман Михайлович
  8. Мельник Олеся Ігорівна
  9. Пельц Олег Богданович
  10. Ткачук Андрій Васильович

2007 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна

11 клас
  1. Ворохіб Назар Васильович
  2. Гречаник Тетяна Романівна
  3. Данилів Оксана Яремівна
  4. Демчук Іванна Володимирівна
  5. Іванюлик Василь Михайлович
  6. Кіндрат Віта Петрівна
  7. Коваленко Христина Валентинівна
  8. Кравець Дарія Петрівна
  9. Курочкін Андрій Олександрович
  10. Мартинович Василь Романович
  11. Микицей Дмитро Ярославович
  12. Олійник Галина Іванівна
  13. Паук Мар’яна Миколаївна
  14. Пилипів Юлія Тарасівна
  15. Пороскун Віктор Георгійович
  16. Рудавка Андрій Миколайович
  17. Савченко Микола Іванович
  18. Стадник Оксана Василівна
  19. Терлюк Вікторія Ігорівна
  20. Ферштей Ірина Володимирівна

2008 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна

11 клас
  1. Андрусів Христина Дмитрівна
  2. Білан Юрій Ярославович
  3. Вєдрова Наталія Сергіївна
  4. Гречаник Роман Ігорович
  5. Гурик Наталія Ігорівна
  6. Гурик Оксана Ігорівна
  7. Кедик Тарас Андрійович
  8. Кожуховська Христина Іванівна
  9. Кузьмін Лілія Ігорівна
  10. Луцький Андрій Йосипович
  11. Могила Мар’яна Володимирівна
  12. Осудар Ірина Любомирівна
  13. Пилип’юк Мирослава Мирославівна
  14. Пороскун Ірина Георгіївна
  15. Хом’як Олеся Ігорівна
  16. Царук Микола Володимирович

2009 рік 11 клас класний керівник Зінько Надія Степанівна

11 клас
  1. Вінтоняк Назар Володимирович
  2. Ворощук Мар’яна Андріївна
  3. Голобин Юрій Миколайович
  4. Гречаник Марина Ігорівна
  5. Дмитрів Степан Степанович
  6. Жирик Юрій Дмитрович
  7. Клочанюк Ігор Любомирович
  8. Підкамінецький Андрій Васильович
  9. Третяк Олександр Володимирович

2010 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

11 клас
  1. Андрейчук Любов Олександрівна
  2. Андрусів Віктор Дмитрович
  3. Балагура Христина Іванівна
  4. Дем’янчук Христина Михайлівна
  5. Дзюбак Ілона Ігорівна
  6. Іванюк Юлія Мирославівна
  7. Івахів Ольга Богданівна
  8. Ковальчук Христина Ярославівна
  9. Клим Володимир Миколайович
  10. Луців Юлія Василівна
  11. Липчук Мирослав Михайлович
  12. Пивоварчук Юрій Віталійович
  13. Стефанюк Надія Володимирівна
  14. Турів Іван Володимирович
  15. Шкурат Дмитро Михайлович
  16. Созанський Юрій Сергійович

2012 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна

11 клас
  1. Бабій Юлія Андріївна
  2. Багай Мар’яна Володимирівна
  3. Батареєв Ігор Анатолійович
  4. Дмитрів Станіслав Степанович
  5. Зінько Володимир Васильович
  6. Іванюлик Тарас Володимирович
  7. Красняк Наталія Миколаївна
  8. Кузів Дарія Степанівна
  9. Ліщук Тетяна Василівна
  10. Микитин Маріанна Миколаївна
  11. Мурафа Людмила Михайлівна
  12. Олійник Михайло Петрович
  13. Стасів Роман Геннадійович
  14. Стефанюк Роман Володимирович
  15. Стефанюк Тетяна Романівна
  16. Перлюк Ярослав Ігорович
  17. Третяк Євген Володимирович
  18. Турчин Мар’яна Василівна
  19. Хом’як Петро Ігорович
  20. Шпіляревич Любов Зиновіївна

2013 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна

11 клас
  1. Беренда Мар’яна Володимирівна
  2. Герула Василь Михайлович
  3. Ковальчук Софія Романівна
  4. Ленчук Мар’яна Ігорівна
  5. Малишев Едвард Васильович
  6. Росипко Олег Миколайович
  7. Сабецька Лілія Олегівна
  8. Ткачук Руслан Васильович
  9. Чуйко Святослав Віталійович

2014 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна

11 клас
  1. Боднар Юлія Русланівна
  2. Бойчук Уляна Степанівна
  3. Васатюк Ігор Сергійович
  4. Голобин Юлія Миколаївна
  5. Данилів Катерина Яремівна
  6. Довган Василь Михайлович
  7. Карась Тарас Любомирович
  8. Кузьмин Назар Ярославович
  9. Обшира Роман Петрович
  10. Олексюк Василь Миколайович
  11. Стадник Максим Іванович
  12. Яковин Юлія Андріївна

2015 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна

11 клас
  1. Бабінська Катерина Ігорівна
  2. Боднар Тетяна Русланівна
  3. Бойчук Мар’яна Володимирівна
  4. Головчинський Назар Іванович
  5. Криховецький Віталій Васильович
  6. Кузів Юрій Степанович
  7. Логаза Володимир Васильович
  8. Ляцковський Тарас Васильович
  9. Марків Анна Тарасівна
  10. Марків Марія Тарасівна
  11. Микитин Ярина Григорівна
  12. Пельц Павло Олегович

2016 рік 11 клас класний керівник Андрушевська Руслана Петрівна

11 клас
1. Атаманчук Зоряна Василівна

  1. Викирчук Вікторія Вікторівна
  2. Гречаник Вікторія Романівна
  3. Гуцул Олег Васильович
  4. Довган Степан Володимирович
  5. Єналь Вікторія Олегівна
  6. Клочанюк Святослав Васильович
  7. Кучма Лілія Павлівна
  8. Лесюк Богдан Ярославович
  9. Микула Юлія Ігорівна
  10. Сайнюк Вікторія Юріївна
  11. Сіра Катерина Анатоліївна
  12. Хмуляк Вікторія Русланівна
  13. Черевата Лілія Василівна
  14. Чулан Надія Василівна

2017 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна

  1. Андрусяк Ірина Василівна
  2. Баб’як Анастасія Романівна
  3. Беренда Богдан Володимирович
  4. Гнатів Христина Володимирівна
  5. Гуцул Юлія Василівна
  6. Даниляк Володимир Андрійович
  7. Дем’янюк Володимир Сергійович
  8. Жирій Ірина Володимирівна
  9. Зінько Михайло Васильович
  10. Клочанюк Дмитро Васильович
  11. Крайник Христина Богданівна
  12. Ліпчаківський Михайло Миронович
  13. Лущак Олег Михайлович
  14. Матиящук Ірина Андріївна
  15. Семанів Володимир Зеновійович
  16. Царук Анна Володимирівна

Видатні особистості