В 1930р. Угорницька школа мала 6 класів. Три містилися в Угорниках, а решта – в Микитинцях.
У 1933році грамоти угорниківських дітей навчало 6 вчителів, з них 5 поляків.
У 1936році школа стала семикласною. В другій половині 30-х років І.Бабій за допомогою війтів сіл Угорник та Микитинець отримав дозвіл на зведення нового приміщення школи. Проте цим планам не судилося здійснитися. Через брак коштів будову так і не розпочали. Тоді обидві громади викупили заїжджий двір Муковського та зробили там капітальний ремонт. У цій споруді розмістилося 4 класи. Навчання в оновленому приміщенні розпочалося у 1937році, а через 2 роки відкрили ще 2 класи. Дізнатись більше
Наші випускники
1969 рік 10-А класний керівник Гнатишин Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна
10-A клас | 10-Б клас |
|
|
1970 рік 10 клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна
|
|
|
1971 рік 10-А клас класний керівник РибальченкоМихайло Степанович, 10-В клас класний керівник Яловенко Марія Григорівна
10-А клас | 10-Б клас | 10-В клас |
|
|
|
1972 рік
|
|
|
1973 рік 10-А клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богданна Юліанівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна
|
|
|
1974 рік 10-А клас класний керівник Чорная Ірина Семенівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В класний керівник Шкорута В.І.
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1975 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович
|
|
|
1976 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Овчар Євдокія Василівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1977 рік 10-А клас класний керівник Середюк Ярослава Марківна, 10-Б клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Г клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | 10-Г клас |
|
|
1978 рік 10-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 10-Б клас класний керівний Яловенко Марія Григорівна, 10-В клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас
|
1979 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1980 рік 10-А клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богдан Юліанович, 10-В клас класний керівник
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1981 рік 10-А класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1982 рік 10-А клас класний керівник Стебельська Дарія Іванівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-В клас класний керівник Дзедзей Володимир Григорович
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1983 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1984 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1985 рік 10-А класний керівник Яловенко Марія Григорівна , 10-Б класний керівник Сергушенкова Алла Петрівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1986 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Аронець Олександр Васильович
10-А клас | 10- Б клас |
|
|
1987 рік 10-А клас класний керівник Калинюк Михайло Васильович, 10-Б клас класний керівник Романюк Валентина Павлівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1988 рік 10 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
10 клас |
|
1989 рік 10 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
10 клас |
|
1991 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна,11-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна
11-А клас | 11-Б клас |
|
|
1992 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна
11 клас |
|
1993 рік 11-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 11-Б клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
11-А клас | 11-Б клас |
|
|
1994 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
11 клас |
|
1995 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
11 клас |
|
1996 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
11 клас |
|
1997 рік 11 клас класний керівник Пилипюк Галина Іванівна
11 клас |
|
1998 рік 11 клас класний керівник Іванюлик Оксана Петрівна
11 клас |
|
1999 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна
11 клас |
|
2000 рік 11 клас класний керівник Марковецька Олександра Орестівна
11 клас |
|
2001 рік 11 клас класний керівник Ференц Надія Іванівна
11 клас |
|
2002 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
11 клас |
|
2003 рік 11 клас Сворак Світлана Олексіївна
11 клас |
|
2004 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна, 11-Б клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
11-А клас | 11-Б клас |
|
|
2005 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
11 клас |
|
2006 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
2007 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна
11 клас |
|
2008 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
11 клас |
|
2009 рік 11 клас класний керівник Зінько Надія Степанівна
2010 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
11 клас |
|
2012 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
11 клас |
|
2013 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
2014 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна
2015 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
11 клас |
|
2016 рік 11 клас класний керівник Андрушевська Руслана Петрівна
11 клас |
1. Атаманчук Зоряна Василівна
|
2017 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
- Андрусяк Ірина Василівна
- Баб’як Анастасія Романівна
- Беренда Богдан Володимирович
- Гнатів Христина Володимирівна
- Гуцул Юлія Василівна
- Даниляк Володимир Андрійович
- Дем’янюк Володимир Сергійович
- Жирій Ірина Володимирівна
- Зінько Михайло Васильович
- Клочанюк Дмитро Васильович
- Крайник Христина Богданівна
- Ліпчаківський Михайло Миронович
- Лущак Олег Михайлович
- Матиящук Ірина Андріївна
- Семанів Володимир Зеновійович
- Царук Анна Володимирівна
2019 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
- Борис Надія Тарасівна
- Гарасимик Роман Олегович
- Гладка Анна Василівна
- Довган Христина Михайлівна
- Жовнір-Соколовська Фрейя Германівна
- Каглійчук Христина Володимирівна
- Митник Андрій Степанович
- Новосельська Софія Володимирівна
- Олексюк Ігор Миколайович
- Острижнюк Марія Василівна
- Сорочин Олег Русланович
- Ткачук Юлія Романівна
2020 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
2021 рік 11 клас класний керівник Чопик Наталія Миронівна
- Андреєв Владислав Миколайович
- Балицький Богдан Михайлович
- Бойчук Тарас Володимирович
- Винник Надія Ігорівна
- Винничук Дмитро Ігорович
- Кабан Валерій Олегович
- Кіданчук Валерія Євгеніївна
- Мануляк Ігор Михайлович
- Москальова Анастасія Романівна
- Оленич Вадим Олегович
- Павловіч Олег Джіджійович
- Романишак Максим Тарасович
2022 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
1. Антоненко Дарина Дмитрівна
2. Бардецький Марко Володимирович
3. Бернацький Євгеній Олегович
4. Борисенко Володимир Едуардович
5. Гльондер Руслана Анатоліївна
6. Грігорян Андранік Мовсесович
7. Данилишин Михайло Русланович
8. Довган Софія Ігорівна
9. Задорожний Віталій Степанович
10. Залеська Софія Олегівна
11. Заліська Анна Ярославівна
12. Іванчук Мар`яна Юріївна
13. Іванюк Ксенія Богданівна
14. Івасів Юлія Петрівна
15. Костюк Анастасія Іванівна
16. Кузишин Вікторія Вікторівна
17. Кузьмин Владислав Ярославович
18. Лавренчук Антон Олександрович
19. Овчар Вікторія Степанівна
20. Омельчук Данило Сергійович
21. Палюга Надія Михайлівна
22. Плекан Вікторія Олегівна
23. Свачій Роман Ігорович
24. Стадник Євгеній Іванович
25. Ткаченко Єгор Сергійович
26. Троскот Роман Артемович
27. Циганок Віра Павлівна
28. Циганюк Іван Романович
29. Шеленко Марина Михайлівна
30. Яворська Анастасія Юріївна
31. Яцук Анна Володимирівна
32. Яцюк Владислав Володимирович
2023 рік 11 клас класний керівник Балицька Надія Богданівна
- Балицька Вікторія Михайлівна
- Вацик Уляна Романівна
- Величко Сергій Володимирович
- Вітковський Євгеній Анатолійович
- Войтович Юлія Андріївна
- Гладун Любов-Людмила Андріївна
- Дикун Олександр Віталійович
- Дячишин Тетяна Михайлівна
- Іванічок Станіслав Юрійович
- Кузів Катерина Тарасівна
- Марійчин Валентин Олексійович
- Мохняк Анна Василівна
- Нестерак Христина Романівна
- Оленич Володимир Олегович
- Остапчук Тетяна Іванівна
- Росипко Юлія Миколаївна
- Саліхова Діана Ісовна
- Сем`яник Богдан Іванович
- Станкевич Анастасія Миколаївна
- Ткач Софія Русланівна
- Челяк Максим Віталійович
- Яковин Соломія Олегівна
Наші випускники
1969 рік 10-А класний керівник Гнатишин Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна
10-A клас | 10-Б клас |
|
|
1970 рік 10 клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна
|
|
|
1971 рік 10-А клас класний керівник РибальченкоМихайло Степанович, 10-В клас класний керівник Яловенко Марія Григорівна
10-А клас | 10-Б клас | 10-В клас |
|
|
|
1972 рік
|
|
|
1973 рік 10-А клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богданна Юліанівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна
|
|
|
1974 рік 10-А клас класний керівник Чорная Ірина Семенівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В класний керівник Шкорута В.І.
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1975 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович
|
|
|
1976 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Овчар Євдокія Василівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1977 рік 10-А клас класний керівник Середюк Ярослава Марківна, 10-Б клас класний керівник Безтільна Антоніна Володимирівна, 10-В клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Г клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | 10-Г клас |
|
|
1978 рік 10-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 10-Б клас класний керівний Яловенко Марія Григорівна, 10-В клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас
|
1979 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Євчук Нестор Миколайович, 10-В клас класний керівник Шутяк Тетяна Денисівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1980 рік 10-А клас класний керівник Бобалик Богдана Онуфріївна, 10-Б клас класний керівник Мартинюк Богдан Юліанович, 10-В клас класний керівник
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1981 рік 10-А класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1982 рік 10-А клас класний керівник Стебельська Дарія Іванівна, 10-Б клас класний керівник Рибальченко Михайло Степанович, 10-В клас класний керівник Дзедзей Володимир Григорович
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
10-В клас | |
|
1983 рік 10-А клас класний керівник Олексієнко Оксана Олексіївна, 10-Б клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1984 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1985 рік 10-А класний керівник Яловенко Марія Григорівна , 10-Б класний керівник Сергушенкова Алла Петрівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1986 рік 10-А клас класний керівник Слюзар Марія Василівна, 10-Б клас класний керівник Аронець Олександр Васильович
10-А клас | 10- Б клас |
|
|
1987 рік 10-А клас класний керівник Калинюк Михайло Васильович, 10-Б клас класний керівник Романюк Валентина Павлівна
10-А клас | 10-Б клас |
|
|
1988 рік 10 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
10 клас |
|
1989 рік 10 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
10 клас |
|
1991 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна,11-Б клас класний керівник Прокіпчук Ольга Василівна
11-А клас | 11-Б клас |
|
|
1992 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна
11 клас |
|
1993 рік 11-А клас класний керівник Чуловський Богдан Володимирович, 11-Б клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
11-А клас | 11-Б клас |
|
|
1994 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
11 клас |
|
1995 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
11 клас |
|
1996 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
11 клас |
|
1997 рік 11 клас класний керівник Пилипюк Галина Іванівна
11 клас |
|
1998 рік 11 клас класний керівник Іванюлик Оксана Петрівна
11 клас |
|
1999 рік 11 клас класний керівник Глум Наталія Юріївна
11 клас |
|
2000 рік 11 клас класний керівник Марковецька Олександра Орестівна
11 клас |
|
2001 рік 11 клас класний керівник Ференц Надія Іванівна
11 клас |
|
2002 рік 11 клас класний керівник Бурак Марія Михайлівна
11 клас |
|
2003 рік 11 клас Сворак Світлана Олексіївна
11 клас |
|
2004 рік 11-А клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна, 11-Б клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
11-А клас | 11-Б клас |
|
|
2005 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
11 клас |
|
2006 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
2007 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна
11 клас |
|
2008 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
11 клас |
|
2009 рік 11 клас класний керівник Зінько Надія Степанівна
2010 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
11 клас |
|
2012 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
11 клас |
|
2013 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
2014 рік 11 клас класний керівник Біла Марія Дмитрівна
2015 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
11 клас |
|
2016 рік 11 клас класний керівник Андрушевська Руслана Петрівна
11 клас |
1. Атаманчук Зоряна Василівна
|
2017 рік 11 клас класний керівник Сворак Світлана Олексіївна
- Андрусяк Ірина Василівна
- Баб’як Анастасія Романівна
- Беренда Богдан Володимирович
- Гнатів Христина Володимирівна
- Гуцул Юлія Василівна
- Даниляк Володимир Андрійович
- Дем’янюк Володимир Сергійович
- Жирій Ірина Володимирівна
- Зінько Михайло Васильович
- Клочанюк Дмитро Васильович
- Крайник Христина Богданівна
- Ліпчаківський Михайло Миронович
- Лущак Олег Михайлович
- Матиящук Ірина Андріївна
- Семанів Володимир Зеновійович
- Царук Анна Володимирівна
2019 рік 11 клас класний керівник Турчин Лілія Михайлівна
- Борис Надія Тарасівна
- Гарасимик Роман Олегович
- Гладка Анна Василівна
- Довган Христина Михайлівна
- Жовнір-Соколовська Фрейя Германівна
- Каглійчук Христина Володимирівна
- Митник Андрій Степанович
- Новосельська Софія Володимирівна
- Олексюк Ігор Миколайович
- Острижнюк Марія Василівна
- Сорочин Олег Русланович
- Ткачук Юлія Романівна
2020 рік 11 клас класний керівник Гресько Галина Богданівна
2021 рік 11 клас класний керівник Чопик Наталія Миронівна
- Андреєв Владислав Миколайович
- Балицький Богдан Михайлович
- Бойчук Тарас Володимирович
- Винник Надія Ігорівна
- Винничук Дмитро Ігорович
- Кабан Валерій Олегович
- Кіданчук Валерія Євгеніївна
- Мануляк Ігор Михайлович
- Москальова Анастасія Романівна
- Оленич Вадим Олегович
- Павловіч Олег Джіджійович
- Романишак Максим Тарасович
2022 рік 11 клас класний керівник Калинюк Ірина Ярославівна
1. Антоненко Дарина Дмитрівна
2. Бардецький Марко Володимирович
3. Бернацький Євгеній Олегович
4. Борисенко Володимир Едуардович
5. Гльондер Руслана Анатоліївна
6. Грігорян Андранік Мовсесович
7. Данилишин Михайло Русланович
8. Довган Софія Ігорівна
9. Задорожний Віталій Степанович
10. Залеська Софія Олегівна
11. Заліська Анна Ярославівна
12. Іванчук Мар`яна Юріївна
13. Іванюк Ксенія Богданівна
14. Івасів Юлія Петрівна
15. Костюк Анастасія Іванівна
16. Кузишин Вікторія Вікторівна
17. Кузьмин Владислав Ярославович
18. Лавренчук Антон Олександрович
19. Овчар Вікторія Степанівна
20. Омельчук Данило Сергійович
21. Палюга Надія Михайлівна
22. Плекан Вікторія Олегівна
23. Свачій Роман Ігорович
24. Стадник Євгеній Іванович
25. Ткаченко Єгор Сергійович
26. Троскот Роман Артемович
27. Циганок Віра Павлівна
28. Циганюк Іван Романович
29. Шеленко Марина Михайлівна
30. Яворська Анастасія Юріївна
31. Яцук Анна Володимирівна
32. Яцюк Владислав Володимирович
2023 рік 11 клас класний керівник Балицька Надія Богданівна
- Балицька Вікторія Михайлівна
- Вацик Уляна Романівна
- Величко Сергій Володимирович
- Вітковський Євгеній Анатолійович
- Войтович Юлія Андріївна
- Гладун Любов-Людмила Андріївна
- Дикун Олександр Віталійович
- Дячишин Тетяна Михайлівна
- Іванічок Станіслав Юрійович
- Кузів Катерина Тарасівна
- Марійчин Валентин Олексійович
- Мохняк Анна Василівна
- Нестерак Христина Романівна
- Оленич Володимир Олегович
- Остапчук Тетяна Іванівна
- Росипко Юлія Миколаївна
- Саліхова Діана Ісовна
- Сем`яник Богдан Іванович
- Станкевич Анастасія Миколаївна
- Ткач Софія Русланівна
- Челяк Максим Віталійович
- Яковин Соломія Олегівна