Наші досягнення

2010-2011

         Боднар Юлія,
       учениця 8 класу

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Сворак С.О.)

ІІ місце на Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика (вчитель Сворак С.О.)

ІІ місце на Міжнародному конкурсі ім. Т. Шевченка (вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

Пельц Павло,
учень 7 класу

ІІ місце у конкурсі “Різдво моєї душі” (вчителі Гресько Г.Б., Калинюк І.Я.)

 

 

 

 

 

 

Турчин Мар’яна,
учениця 10 класу,

 

 

ІІ місце у загальноміському конкурсі  “Іду з дитинства до Тараса” ( вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

Луканюк Олеся,
учениця 4 класу

 

 

ІІІ місце на загальноміській олімпіаді з української мови серед учнів початкових класів (вчитель Клід Г.М.)

 

 

 

 

Марків Анна,
учениця 7 класу

 

 

ІІ місце на міському етапі олімпіади з образотворчого мистецтва ( вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

2011-2012

Боднар Юлія,
учениця 9 класу

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Сворак С.О.);

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії ( вчитель Турчин Л.М.);

ІІ місце з загальноміському конкурсі “Слово про Великого Каменяра” (вчитель Сворак С.О.);

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика(вчитель Сворак С.О.) ;

ІІ місце у загальноміському конкурсі з світової літератури  “О, велич таланту!” (вчитель Біла М.Д.)

 

 

Кузьмин Назар,
учень 9 класу

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії ( вчитель Турчин Л.М.);

І місце у ІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання ( вчитель Тхорик І.М.);

І місце у ІІІ етапі  Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання( вчитель Тхорик І.М.) ;

ІІІ місце у ІУ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання( вчитель Тхорик І.М.) ;

 

 

 

Борис Надія,
учениця 4 класу

 

ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з математики серед учнів початкових класів (вчитель Чуйко В.Я.)

 

 

 

 

 

 

Новосельська Людмила,
учениця 11 класу

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “Слово про Великого Каменяра” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

 

 

Черевата Лілія,
учениця 7 класу

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі з світової літератури  “О, велич таланту!” (вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

 

 

Прімак Мар’яна,
учениця 5 класу

 

 

І місце у загальноміському конкурсі  “Різдво моєї душі” (вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

 

Головчинський Назар,
учень 8 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

Лесюк Богдан,
учень 7 класу

 

 

ІІІ місце у загальнооміському конкурсі малюнків ” Енергозбереження і середовище” ( вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

Атаманчук Зоряна,
учениця 7 класу

 

 

ІІІ місце у загальнооміському конкурсі малюнків ” Енергозбереження і середовище” ( вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

Бойчук Уляна,
учениця 9 класу

 

 

ІІІ місце у міському конкурсі  малюнків “Охорона праці очима дітей” ( вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

Красняк Наталія,
учениця 11 класу

 

 

І місце на загальноміському конкурсі мультимедійних презентацій ( вчитель Рубашевська О.І.)

 

 

 

 

 

2012-2013

Головчинський Назар,
учень 9 класу

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії ( вчитель Комановська О.І.);

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

 

Боднар Юлія,
учениця 10 класу

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури (вчитель Сворак С.О.);

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій                 ( вчитель Рубашевська О.І.);

ІІІ місце у Міжнародний конкурсі ім. Т. Шевченка ( вчитель Сворак С.О.);

І місце у загальноміському конкурсі “Я люблю тебе, моє місто Франкове”( вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

Кузимин Назар,
учень 10 класу

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вчитель Тхорик І.М.);

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіаді з інформаційних технологій (вчитель Рубашевська О.І.);

ІІ місце у загальноміському конкурсі  “Путівник споживача у сфері банківських послуг” (вчитель Рубашевська О.І.)

 

 

 

Олексюк Ігор,
учень 5 класу

 

 

ІІІ місце на міській олімпіаді з природознавства (вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

 

Прімак Мар’яна,
учениця 6 класу

 

ІІ місце у міському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у міському конкурсі “О, велич таланту!” (вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

 

Черевата Лілія,
учениця 8 класу

 

 

 

ІІ місце у міському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

Борис Надія,
учениця 5 класу

 

 

ІІІ місце у міському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

 

Новосельська Софія,
учениця 5 класу

 

 

І місце у міському конкурсі “О, велич таланту!” (вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

Марків Анна,
учениця 9 класу

 

 

ІІ місце у міській олімпіаді з образотворчого мистецтва (вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

Марків Марія,
учениця 9 класу

 

 

ІІ місце у міській олімпіаді з образотворчого мистецтва (вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

Яковин Юлія,
учениця 10 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “Я люблю тебе, моє місто Франкове”( вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

2013-2014

Головчинський Назар,
учень 10 класу

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Комановська О.І.);

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Турчин Л.М.);

ІІІ місце на міському етапі олімпіади з християнської етики (вчитель Андрушевська Р.П.);

ІІ місце  на загальноміському літературно-мистецькому конкурсі “Іду з дитинства до Тараса” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

Ляцковський Тарас,
учень 10 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вчитель Тхорик І.М.)

 

 

 

 

Крайник Христина,
учениця 8 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

Боднар Юлія,
учениця 11 класу

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика ( вчитель Сворак С.О.);

 

 

 

 

Боднар Тетяна,
учениця 10 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії ( вчитель Турчин Л.М.);

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “О, велич таланту!” ( вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

Кузьмин Назар,
учень 11 класу

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

 

 

 

 

 

 

Бойчук Уляна,
учениця 11 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

 

 

 

 

 

Кузів Юрій,
учень 10 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

 

 

 

 

 

Олексюк Ігор,
учень 6 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміській олімпіаді з природознавства ( вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

 

 

Черевата Зоряна,
учениця 5 класу

 

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика ( вчитель Гресько Г.Б.);

І місце у загальноміському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

 

Черевата Лілія,
учениця 9 класу

 

ІІІ місце на міському етапі олімпіади з християнської етики (вчитель Андрушевська Р.П.);

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “Я люблю тебе, моє місто Франкове” ( вчитель Гресько Г.Б.);

ІІІ місце у конкурсі учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” ( вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

Прімак Мар’яна,
учениця 7 класу

 

І місце у загальноміському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у загальноміському конкурсі “Я люблю тебе, моє місто Франкове” ( вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

 

Борис Надія,
учениця 5 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “О, велич таланту!” ( вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

 

Іванюлик Тамара,
учениця 4 класу

 

 

ІІІ місце у конкурсі “Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу для учнів 4-5 класів” (вчитель Карась О.Б.)

 

 

 

 

Карась Тарас,
учень 11 класу

 

 

І місце у конкурсі мультимедійних проектів “Врятувати від забуття” (вчитель Комановська О.І.)

 

 

 

 

Пельц Павло,
учень 10 класу

 

 

ІІІ місце у конкурсі  учнівської творчості “Об’єднаймося ж, брати мої!” ( вчитель Комановська О.І.)

 

 

 

 

Матиящук Ірина,
учениця 8 класу

 

 

І місце у загальноміському конкурсі патріотичної пісні “Ой, у лузі червона калина” (вчитель Федорів В.В.)

 

 

 

 

Атаманчук Зоряна,
учениця 9 класу

 

ІІ місце у загальноміському літературно-мистецькому конкурсі “Іду з дитинства до Тараса”( вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка на тему: “Молоде покоління за безпечний дорожній рух” ( вчитель Калинюк І.Я.)

 

 

 

 

Марків Анна,
учениця 10 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміському літературно-мистецькому конкурсі “Іду з дитинства до Тараса”( вчитель Рубашевський П.І.)

 

 

 

 

Чепеляк Діана,
учениця 7 класу

 

 

ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка на тему: “Молоде покоління за безпечний дорожній рух” ( вчитель Калинюк І.Я.)

 

 

 

 

2014-2015

Головчинський Назар,
учень 11 класу

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з історії (вчитель Комановська О.І.);

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії (вчитель Турчин Л.М.);

ІІІ місце у Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка ( вчитель Гресько Г.Б.);

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика ( вчитель Гресько Г.Б.);

ІІІ місце на міській олімпіаді з християнської етики ( вчитель Андрушевська Р.П.);

ІІ місце у загальноміському конкурсі “Різдво моєї душі” (вчитель Гресько Г.Б.)

 

Кузів Юрій,
учень 11 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

 

 

 

 

 

Микула Юлія,
учениця 10 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

І місце у конкурсі юних фотолюбителів (керівник Михайлюньо Л.О.);

ІУ місце у виставці-конкурсі плакатів “Герої не вмирають” ( вчитель Андрушевська Р.П.);

ІІІ місце у конкурсі листівок “Вітання з івано-Франківська” ( керівник Чопик Н.М.)

 

 

Атаманчук Зоряна,
учениця 10 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

ІІ місце у конкурсі на кращу публікацію про книгу і бібліотеку ( керівник Федоришин І.В.);

ІУ місце у виставці-конкурсі плакатів “Герої не вмирають” ( вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

Шкурат Анна,
учениця 4 класу

 

ІІІ місце у міській олімпіаді з української мови серед учнів початкових класів ( вчитель Фученко Н.В.);

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика ( вчитель Фученко Н.В.);

ІІІ місце у загальноміському інтелектуальному конкурсі юних знавців природознавства  «Що? Де? Коли?» серед учнів 4, 5 класів ( вчитель Фученко Н.В.)

 

 

 

Черевата Зоряна,
учениця 6 класу

 

ІІІ місце у конкурсі  на кращий героїко-краєзнавчий твір, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці ( вчитель Гресько Г.Б.);

ІІІ місце у конкурсі  “Україна, в якій я хочу жити” ( вчитель Гресько Г.Б.);

 

 

 

 

 

Прімак Мар’яна,
учениця 8 класу

 

ІІІ місце у конкурсі на кращий героїко-краєзнавчий твір, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці ( вчитель Сворак С.О.);

І місце у конкурсі “Україна, в якій я хочу жити” ( вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

 

Іванюлик Тамара,
учениця 5 класу

 

 

ІІ місце у  Міжнародному мовно-літературному конкурсі імені Т. Шевченка ( вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у конкурсі “Різдво моєї душі” ( вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у конкурсі “О, велич таланту!” ( вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

Черевата Лілія,
учениця 10 класу

 

 

ІІІ місце на міській олімпіаді з християнської етики ( вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

 

Микитин Ярина,
учениця 11 класу

 

ІІІ місце у конкурсі “Різдво моєї душі” ( вчитель Калинюк І.Я.);

ІІ місце у конкурсі на кращу публікацію про книгу і бібліотеку ( керівник Федоришин І.В.);

 

 

 

 

Пельц Павло,
учень 11 класу

 

 

ІІІ місце у конкурсі “Різдво моєї душі” ( вчитель Гресько Г.Б.);

І місце у  Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості в номінації “Історія України і державотворення” (вчитель Комановська О.І.)

 

 

 

Сайнюк Вікторія,
учениця 10 класу

 

 

ІІІ місце у конкурсі юних фотолюбителів (керівник Михайлюньо Л.О.);

 

 

 

 

 

Гладка Анна,
учениця 7 класу

 

 

ІІІ місце у виставці-конкурсі іграшок-сувенірів ( вчитель Стефанишин О.А.)

 

 

 

 

 

Ткачук Юлія,
учениця 7 класу

 

 

І місце у конкурсі патріотичної пісні “Ой, у лузі червона калина” ( вчитель Федорів В.В.)

 

 

 

 

Бойчук Тарас,
учень 5 класу

 

ІІІ місце у загальноміському інтелектуальному конкурсі юних знавців природознавства «Що? Де? Коли?» серед учнів 4, 5 класів (вчитель Турчин Л.М.);

ІІІ місце у конкурсі “Таланти землі Галицької” номінація “Художнє читання” ( керівник Сворак С.О.)

 

 

 

 

Матиящук Ірина,
учениця 9 класу

 

ІІІ місце конкурсі “Таланти землі Галицької” номінація “Вокал” ( керівник Федорів В.В.)

 

 

 

 

 

 

2015-2016

Олексюк Ігор,
учень 8 класу

 

 

ІІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії ( вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

 

Микула Юлія,
учениця 11 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.);

ІІІ місце у загальноміському конкурсі мультимедійних проектів “Андрей Шетицький – апостол єдності і миру” ( вчитель Андрушевська Р.П.);

І місце у загальноміському фотоконкурсі до дня міста та 160 –річчя з дня народження Івана Франка ( вчитель Л.О.Михайлюньо)

 

 

 

 

Гречаник Вікторія,
учениця 11 класу

 

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.)

 

 

 

 

 

Черевата Зоряна,
учениця 7 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Гресько Г.Б.);

І місце в міській олімпіаді “Як ти знаєш Біблію?” ( вчитель Андрушевська Р.П.);

ІІ місце у міському конкурсі есе про Шевченка ( вчитель Сворак С.О.)

ІІ місце у загальноміському конкурсі учнівських есе в рамках відзначення тижня місцевої демократії (вчитель Гресько Г.Б.)

І місце у  Всеукраїнській природоохоронній акції «Годівничка»(вчитель Балицька Н.Б.)

 

Жовнір Фрейя,
учениця 8 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Гресько Г.Б.)

 

 

 

 

 

Борис Надія,
учениця 8 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Гресько Г.Б.);

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П. Яцика (вчитель Гресько Г.Б.);

ІІІ місце у  міській олімпіаді з історії Івано-Франківська (вчитель Команоська О.І.)

 

 

 

 

 

Ткачук Юлія,
учениця 8 класу

 

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з біології ( вчитель Балицька Н.Б.);

 

 

 

 

 

Лящун Святослав,
учень 9 класу

 

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання ( вчитель Тхорик І.М.)

 

 

 

 

 

Довган Софія,
учениця 5 класу

 

 

ІІ місце у міській  олімпіаді з природознавства ( вчитель Турчин Л.М.);

ІІ місце у конкурсі учнівських творчих робіт “Різдво моєї душі” ( вчителі Калинюк І.Я., Петрунів М.В.)

 

 

 

 

Палюга Надія,
учениця 5 класу

 

 

ІІ місце у міській  олімпіаді з природознавства ( вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

 

Іванюлик Тамара,
учениця 6 класу

 

ІІІ місце у конкурсі на кращий героїко-краєзнавчий твір, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці (вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у міському конкурсі творчих робіт і малюнка “Україна, в якій я хочу жити” (вчитель Сворак С.О.);

ІІ місце у міському конкурсі есе про Шевченка ( вчитель Сворак С.О.);

І місце у конкурсі учнівських творчих робіт “Різдво моєї душі” ( вчитель Сворак С.О.)

 

 

Прімак Мар’яна,
учениця 9 класу

 

ІІ місце у конкурсі на кращий героїко-краєзнавчий твір, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці (вчитель Сворак С.О.);

І місце у міському конкурсі творчих робіт і малюнка “Україна, в якій я хочу жити” (вчитель Сворак С.О.)

 

 

 

 

Атаманчук Зоряна,
учениця 11 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі мультимедійних проектів “Андрей Шетицький – апостол єдності і миру” ( вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

 

 

Шкурат Анна,
учениця 5 класу

 

 

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі ім. Т.Шевченка (вчитель Калинюк І.Я.);

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика (вчитель Калинюк І.Я.);

ІІ місце у конкурсі учнівських творчих робіт “Різдво моєї душі” ( вчителі Калинюк І.Я., Петрунів М.В.)

 

 

 

Борис Софія,
учениця 3 класу

 

 

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика (вчитель Красняк О.І.)

 

 

 

 

 

Люклян Софія,
учениця 5 класу

 

 

ІІ місце у конкурсі учнівських творчих робіт “Різдво моєї душі” ( вчителі Калинюк І.Я., Петрунів М.В.)

 

 

 

 

 

Залеська Софія,
учениця 5 класу

 

 

 

ІІІ місце у конкурсі учнівських творчих робіт “Різдво моєї душі” ( вчителі Калинюк І.Я., Петрунів М.В.)

 

 

 

 

2016-2017

Жовнір Фрейя,
учениця 9 класу

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.)

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчитель Гресько Г.Б.)

ІІ місце в міській олімпіаді “Як ти знаєш Біблію?” ( вчитель Андрушевська Р.П.)

І місце у загальноміському конкурсі відеоробіт «Цікава фізика» ( вчитель Чопик Н.М.)

ІІ місце у загальноміському літературному конкурсі буктрейлерів «Книга в кадрі» (вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

Крайник Андрій,
учень 9 класу

 

 

ІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Рубашевська О.І.)

 

 

 

 

 

Ткачук Юлія,
учениця 9 класу

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з географії ( вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

 

Шкурат Анна,
учениця 6 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики ( вчитель Чуйко С.М.)

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі з української мови ім. П.Яцика (вчитель Калинюк І.Я.)

ІІІ місце у Міжнародному конкурсі ім. Т.Шевченка (вчитель Калинюк І.Я.)

 

 

 

 

Клочанюк Дмитро,
учень 11 класу

 

 

І місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання ( вчитель Тхорик І.М.)

ІІІ місце на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання (вчитель Тхорик І.М.)

 

 

 

 

Лисак Максим,
учень 9 класу

 

 

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з трудового навчання ( вчитель Тхорик І.М.)

 

 

 

 

Іванюлик Тамара,
учениця 7 класу

 

 

ІІІ місце у загальноміському конкурсі читців поезії І.Я.Франка ( вчитель Сворак С.О.)

ІІІ місце у загальноміському літературному конкурсі із зарубіжної літератури “О, велич таланту!” (вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

Борис Надія,
учениця 9 класу

 

 

ІІІ місце у І міській першісті з кульової стрільби з пневматичної гвинтівки на Кубок ГО “Обласна спілка учасників АТО”( вчитель Чуйко В.Я.)

 

 

 

 

 

Винник Надія,
учениця 8 класу

 

 

ІІ місце у загальноміському конкурсі-виставці новорічно-різдвяних листівок ( вчитель Олексин М.Б.);

ІІІ місце у Всеукраїнській новорічно-різдвяній виставці-конкурсі “Новорічна композиція” (вчитель Олексин М.Б.)

 

 

 

 

Черевата Зоряна,
учениця 8 класу

 

ІІ місце у конкурсі на кращий героїко-краєзнавчий твір, присвячений Покрові Пресвятої Богородиці (вчитель Гресько Г.Б.)

ІІ місце в міській олімпіаді “Як ти знаєш Біблію?” ( вчитель Андрушевська Р.П.)

І місце у міському етапі Всеукраїнської природоохоронної акції “Годівничка”, у номінаціях: “Кращий вірш, оповідання про птахів” ( вчитель Балицька Н.Б.)

 

 

 

 

Крайник Христина,
учениця 11 класу

 

ІІІ місце у загальноміському літературному конкурсі із зарубіжної літератури “О, велич таланту!” ( вчитель Біла М.Д.)

 

 

 

 

 

 

Каглійчук Христина,
учениця 9 класу

 

 

ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнка “Зоологічна галерея” ( вчитель Рубашевський П.І.)

ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської природоохоронної акції “Годівничка”, у номінаціях: “Кращий малюнок” ( вчитель Балицька Н.Б.)

 

 

 

 

Івасишин Наталія,
учениця 9 класу

 

ІІІ місце у конкурсі дитячого малюнка “Зоологічна галерея” ( вчитель Рубашевський П.І.)

ІІІ місце у міському етапі Всеукраїнської природоохоронної акції “Годівничка”, у номінаціях: “Кращий малюнок” ( вчитель Балицька Н.Б.)

 

 

 

 

 

Лущак Олег,
учень 11 класу

 

І місце у Всеукраїнських змаганнях юних інспекторів руху, конкурс”Велоестафета” ( вчитель Калинюк І.Я.)

 

 

 

 

 

 

Ліпчаківський Михайло, учень 11 класу

 

І місце у Всеукраїнських змаганнях юних інспекторів руху, конкурс”Велоестафета” ( вчитель Калинюк І.Я.)

 

 

 

 

 

 

Бойчук Тарас, учень 7 класу

 

 

І місце у міській виставці-конкурсі “Стрітенська мозаїка”, номінація “Графіка” ( вчитель Олексин М.Б.)

 

 

 

 

 

Гладка Анна,
учениця 9 класу

 

 

І місце у міському конкурсі-виставці великодніх композицій “Великодні передзвони” ( вчитель Стефанишин О.А.)

 

 

 

 

 

2017-2018

 Жовнір Фрейя,                 учениця 10 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з інформаційних технологій ( вчитель Галуга Г.С.)

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови ( вчитель Гресько Г.Б.)

ІІІ місце у загальноміському літературному конкурсі буктрейлерів із зарубіжної літератури (вчитель Біла М.Д.)

ІІІ місце у загальноміському конкурсі “Під Франковою зорею” ( вчитель Гресько Г.Б.)

ІІІ місце на ІІ етапі олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»(вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

Ільчишин Владислав, учень 9 класу

 

 

І місце у ІІ етапі олімпіади з трудового навчання ( вчитель Тхорик І.М.)

 

 

 

 

 

 Шкурат Анна,                        учениця 7 класу

 

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математика ( вчитель Чуйко С.М.)

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури ( вчителі Калинюк І.Я., Петрунів М.В.)

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі з української мови ім. Петра Яцика ( вчитель Калинюк І.Я.)

ІІ місце на ІІ етапі олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»(вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

 Сорочин Ольга,             учениця 4 класу

 

ІІ місце у загальноміському конкурсі “Ми – за здорове харчування” ( вчитель Калинюк І.Я., Карась О.Б.);

ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з української мови серед учнів 4 класів ( вчитель Польна Н.Р.)

 

 

 

 

 

 

Борис Софія,            учениця 5 класу

 

І місце у загальноміському конкурсі “Під Франковою зорею” ( вчитель Сворак С.О.)

ІІІ місце на ІІ етапі Всеукраїнському конкурсі з української мови ім. Петра Яцика ( вчитель Сворак С.О.)

І місце у міському конкурсі “Відгук на сучасну книгу” (вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

 

Демків Богданна, учениця 5 класу

 

 

 

ІІ місце у загальноміському конкурсі “Ми – за здорове харчування” ( вчитель Калинюк І.Я. );

ІІ місце у загальноміській олімпіаді з природознавства серед учнів 5-х класів (вчитель Турчин Л.М.)

 

 

 

 

Ткачук Ростислав,      учень 4 класу

 

 

І місце у загальноміському конкурсі “Юний математик” ( вчитель Карась О.Б.)

 

 

 

 

 

Острижнюк Марія, учениця 10 класу

 

 

ІІ місце у конкурсі соціальної реклами

 

 

 

 

 

Криховецький Андрій, учень 7 класу

 

 

 

І місце у загальноміському конкурсі “Олюднимо історію разом” ( вчитель Комановська О.І.)

 

 

 

 

 

Черевата Зоряна,                 учениця 9 класу

 

 

І місце на ІІ етапі олімпіади «Як ти знаєш Біблію?»(вчитель Андрушевська Р.П.)

 

 

 

 

 

 

Шандалович Софія,
учениця 4 класу

 

 

ІІІ місце у ІІ етапі олімпіади з української мови серед учнів 4 класів ( вчитель Клід Г.М.)