Проект «У здоровому тілі — здоровий дух»

Облаштування тренажерного комплексу для дітей та молоді села Угорники

Мета –  популяризація та залучення молоді  до здорового способу життя в селі.

У селі Угорники  Івано-Франківської міської ради  проводиться велика робота по соціально-економічному розвитку, ефективне господарювання в селі дало свої результати. Сільська рада працює для добра та розвитку села, докладає всіх зусиль для покращення умов життя кожної родини, щоб наша громада розвивалась у всіх сферах соціальної діяльності і не просто розвивалась, а ефективно покращувала умови життя,  праці, навчання, зокрема, в сфері підтримання здоров’я.

Цей проект охоплює відразу декілька цільових груп:

– діти та молодь, а також доросле населення (основна цільова група проекту Завдяки проекту ми зможемо посприяти доброму проведенню вільного часу, зокрема плекати любов до здорового способу життя).

Встановлення тренажерного комплексу  вирішить декілька проблем:

– на уроках фізичного виховання дасть змогу спонукати учнів школи, до більш активного заняття спортом і фізичними вправами;

– попередить появу негативних соціальних явищ, а саме алкоголізм, наркоманія , куріння, залежність від комп’ютерних  ігор та інше;

– зможе посприяти розвитку спорту, підняти рівень здоров’я мешканців села, зокрема дітей та молоді;

-забезпечить ефективну зайнятість дітей, молоді та їх батьків.

Загальний обсяг фінансування – 86 252 грн. з них  65 000  міський конкурс проектів та програм  розвитку місцевого самоврядування, 21 252 грн.- сільський бюджет.