Екскурсія в Хотинську фортецю

Екскурсія в Хотинську фортецю

Балицький Богдан, учень 8 класу: «Мені сподобався краєвид Національного природного парку «Дністровського каньйону», який визнаний одним із семи природних чудес України. Дуже цікаво було слухати екскурсовода, що розповів різні легенди про міста та культурні пам’ятки Івано-Франківської, Хмельницької та Чернівецької областей. Повертаючись додому, ми активно відповідали на запитання вікторини, яку підготував для нас пан Василь.»

Бойчук Тарас, учень 8 класу: «Під час екскурсії мені сподобався гід Василь, який досить цікаво розповідав про історії виникнення замків та фортець. Зокрема, він оповів, що Папська башта найвища та збудована на кошти Папи Римського Юлія ІІ». А ще її називають Кармелюковою, бо в ній три рази був ув’язнений народний герой Устим Кармелюк”.

Оленич Вадим, учень 8 класу: «Найбільше мені сподобалась Хотинська фортеця. Вона дуже красива та занесена до сім чудес України.Я дізнався, що у фортеці були зняті фільми «Захар Беркут», «Тарас Бульба», «Русалочка» та інші.Це місце мене вразило та лишиться в пам’яті на все життя.»

Оленич Христина, учениця 8 класу: «А мені сподобалась церква Олександра Невського, яка збудована 1835 року Михайлом Кутузовим. Архітектура вражає! Опинитися біля такої споруди-це щось неймовірне!»                            

Балицька Віка, учениця 6 класу: «Коли я побувала в Кам’янці –Подільському та Хотині, мені сподобалися краєвиди навколо замків та дуже чисте повітря, а краса фортець вражала своєю неповторністю. Хотілося як найдовше милуватись цією красою.”

Нестерак Христина, учениця 6 класу: «Нещодавно я з своїм класом та з учнями нашої школи побувала на Поділлі. Відвідини «Квітки на камені»-так милозвучно називають одне з найдавніших міст України- Кам’янець-Подільський, справили на мене незабутнє враження. Адже місто неповторне в світі та сповнене цікавою історією. Хочеться подякувати вчителям, які організували для нас цікаву екскурсію.”

Бойцан Роман, учень 6 класу: « Камянець-Подільськ вразив середньовічними мурами, бійницями та стародавніми історичними речовими джерелами, які знаходились в музеї. Хотин – неперевершиними краєвидами понад Дністром. Від екскурсії в мене залишились позитивні враження. Якщо в мене буде можливість я обов’язково туди поїду.”

Крижалко Настя, учениця 6 класу: «В Кам’янці-Подільському та Хотині я побувала вперше. Мене вразили підземні підвали та переходи в них. Перебуваючи в фортецях я занурилася в атмосферу середньовічного міста немов одночасно побувала в теперішньому та минулому часі. Тут різні забудови  уживаються  поруч, пишаючись своїми храмами різноманітних форм. Чарівні місця – каньйони з різкими схилами, мости, з яких неможливо дивитися вниз, стародавні архітектурні споруди, і без сумніву місцева перлина – стара фортеця.”

Мохняк Анна, учениця 6 класу: «Цікава та змістовна подорож з веселим екскурсоводом, який багато цікавого розповідав, хто відповідав правильно одержав приз. Я теж дала відповідь на три питання. Середньовічні фортеці заворожували своєю непохитністю та вічністю. Але на жаль нам потрібно було вертатися додому.”

Іванічок Станіслав, учень 6 класу:   «В Кам’янець- Подільському мені сподобалась фортеця, було дуже цікаво. У Хотині менша фортеця, але красиві краєвиди.»

Ткач Софія, учениця 6 класу:  «Перший раз я побувала в Хотині та Кам’янці-Подільському там були старовинні замки,саме це допомогло поринути в тодішні часи.»

Кузів Катя, учениця 6 класу:  «Поїздка до Кам’янця-Подільського та Хотина була надзвичайною.У мене багато позитивних вражень від фортець, музеїв, які були на території замків.»

Залеська  Софія, учениця 7 класу:  «Поїздка в Кам’янець-Подільському і Хотині мені сподобалась різними вікторинами в автобусі і красивими краєвидами, які милували не тільки око, а й радували душу. Я дуже рада, що поїхала в цю поїздку. Мені все сподобалось і я планую поїхати туди ще раз. Крім приємних вражень, у нас ще залишилася величезна кількість фотографій.»

Довган Софія, учениця 7 класу:  «Поїздка сподобалась мені надзвичайно цікавими фактами про ці місця, музейними експонатами. Також коли екскурсовод проводив різні вікторини про історичні події. Але найбільше мене захопила неймовірна краса цих замків і ландшафти навколо них. Я повернулась додому з незабутніми враженнями. Важко сказати, який з замків мені сподобався більше, та за атмосферою кращим був Хотин.»

Кузьмин Владислав, учень 7 класу:  «Подорож була пізнавальною та цікавою. Особливо сподобався екскурсовод пан Василь, який доступно та з почуттям гумору розповідав про важливі історичні події, видатних людей походження географічних назв та населених пунктів, через які проїжджав наш автобус. А на зворотному шляху він перевірив, наскільки уважними ми були, влаштувавши вікторину з призами. На згадку про екскурсію ми отримали магнітики із зображеннями Кам’янець- Подільського та Хотинського замків.»

Пивоварчук Матвій, учень 7 класу: «Під час екскурсії було класно та весело. Погода сприяла гарному настрою. Найбільші враження залишилися після відвідування музею зброї та бойового спорядження, а також глибокого колодязя та боргової ями, у яку туристи кидають монети та дрібні купюри на згадку про це місце.”

Палюга Надія, учениця 7 класу: «Мені поїздка дуже сподобалася. Дорога була довгою, але цікавою та сповненою пригод. Їдучи в автобусі, за вікнами ми спостерігали, як змінюються краєвиди, адже нам вдалося побувати на території чотирьох областей: Івано-Франківської, Тернопільської, Чернівецької та Хмельницької.”

           

                        

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *