Декада наставника та ініціативи  творчості молодого учителя

Декада наставника та ініціативи творчості молодого учителя

На виконання річного плану роботи школи, з метою підвищення фахової майстерності молодого вчителя  та активізації творчої діяльності учителів, з 16.04.2017р. до 20.04.2018р. у школі проходила Декада наставника та ініціативи творчості молодого учителя

Для досягнення цілі були поставлені наступні завдання:

  • освітні – вчитись самостійно працювати, збирати та опрацьовувати додатковий матеріал, готуватись до виступів;
  • виховні – виховання наполегливості у подоланні перешкод, вміння працювати в команді для досягнення мети;
  • розвивальні – розвивати комунікативні та організаторські здібності, здатність адаптуватись до умов, що змінюються, ініціативу, творчість.

Наказом по школі було створено організаційний комітет з питань проведення Декада наставника та ініціативи творчості молодого учителя, до якого увійшли  Карась О.Б.,  Зінько Н. С, Біла М.Д., Сворак С.О., Красняк О.І.

Проведення різноманітних заходів, майстер-класів, тренінгів та показових уроків дати змогу молодим учителям показати свої напрацювання і здобутки набуті протягом року,вміння володіти класом та вирішувати рутини, які виникають в процесі навчальної діяльності :

  • Майстер-клас «Створення сайтів та блогів на платформі Google», який провела для учнів 10 класу та педагогів учитель інформатики Степанченко Л.П., де учасники змогли проявити свої знання та вміння у роботі з копютером.
  • Тренінг «Афоризмотерапія» (Вміння вирішувати різні рутини під час навчального процесу.), для педагогів провів учитель початкових класів Куравський О.О. Заняття було цікаве і динамічне , дало змогу провести паралель між психологією і знанням української мови.
  • Застосування нанотехнологій на уроках літературного читання. Робота над оповіданням «Лелеки» у 3 класі провела учитель початкових класів Котик І.І. із застосуванням додатку Plickers. Робота з мобільним додатком забирає не більше кількох хвилин. Отримання результатів опитування відбувається на занятті без тривалої перевірки та миттєво виводиться на екран комп’ютера (телевізора, проектора), під’єднаного до інтернету.
  • Інсценізація казки Н. Шейко-Медведєвої «Лисиця, що впала з неба» учитель початкових класів Польна Н.Р.;
  • Пазакласний захід «Junny English»(весела англійська.)з учнями 4 класу провела учитель англійської мови Мисьга В.М. Учні разом з учителем мандрували різними країнами, побували в Країні овочів та фруктів та побували у Мультляндії. Учитель застосовувала різні інноваційні технології.
  • Майстер – клас з виготовлення тренажера таблиці множення у 2-а класі провела учитель початкових класів Стельніцька Я.І. Виготовивши власноруч тренажер, учні добре засвоїли вивчені таблиці множення, а також мали змогу проявити самостійність та індивідуальність.

Протягом Декади  учні  та учителі мали змогу показати набуті уміння та проявити креативність та індивідуальність. Також мали змогу спробувати створити сайт чи блог на платформі Google, та попрацювати з додатком Plickers.

Усі проведені заходи в рамках Декади наставника та ініціативи творчості молодого учителя проходили цікаво й змістовно, учні та учителі із задоволенням взяли участь у проведенні заходів.

Карась О.Б.,

заступник директора з навчально-виховної роботи

                 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *