Внутрішній міський турнір «Ivano-Frankivsk open championship Taekwon-Do ITF 2018»

Внутрішній міський турнір «Ivano-Frankivsk open championship Taekwon-Do ITF 2018»

24 лютого 2018 року в с.Угорники на базі Угорницької ЗШ відбувся Внутрішній міський турнір «Ivano-Frankivsk open championship Taekwon-do ITF 2018» серед дітей та юнаків.

Незважаючи на карантин у школах, у змаганнях взяли участь понад 50 хлопчиків та дівчаток. На змагання завітав і міський голова — Руслан Марцінків, голова Угорницької сільради Любов Атаманчук, а також начальник відділу спорту департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради Денис Рудницький та директор Угорницької ЗШ І-ІІІ ступенів — Марія Петрунів.

На відкритті змагань було продемонстровано видовищний показовий виступ прикарпатських таеквондистів. Міський голова відзначив високий рівень організації та проведення змагань та побажав всім спортсменам успіху.

Головним суддею змагань був Голова Івано-Франківського обласного осередку всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф., володар чорного поясу IV дану, міжнародний інструктор, суддя міжнародної категорії А, Чемпіон Європи з Таеквон-До- Андрій Данищук.

За результатами змагань сформовано збірну команду області для участі у змаганнях всеукраїнського та міжнародного рівнів.

             

Ролик про внутрішній міський турнір «Ivano-Frankivsk open championship Taekwon-Do ITF 2018».
https://www.youtube.com/watch?v=jGp4jIT95OQ
Запис ефіру на радіо Західний полюс 104.3 фм.
http://www.youtube.com/watch?v=_UKDrvVuENc
За матеріалами Івано-Франківського обласного осередку Всеукраїнської асоціації спортсменів Таеквон-До І.Т.Ф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *