Арт-кафе “Зошит у клітинку”

Арт-кафе “Зошит у клітинку”

Кожної першої неділі жовтня у більшості країн світу святкують День працівника освіти, вітаючи людей, які своєю невтомною працею дають знання та відкривають дорогу в світ науки своїм учням. Свято вчителів є особливим і у  нашій школі. Заздалегідь учні готують привітання, багатокольорові , веселкові плакати, прикрашають школу.

День у школі розпочавсь з привітання вчителів: звучала гарна музика, учні 10 класу в рекреації першого поверху зустрічали вчителів привітаннями та чашкою запашної кави.

Приємною нотою в цей день також став концерт, який пройшов у формі арт-кафе «Зошит у клітинку Всі класи дарували глядачам тепло та радість з усмішкою на обличчі. Одні співали, інші танцювали, показували смішні сценки, робили пародії, розповідали смішні історії про вчителів.

Атмосфера цього дня для всіх працівників школи була насправді теплою та дружньою. Бажаємо всім  вчителям наснаги, терпіння, нових успіхів в роботі та побільше талановитих учнів. Миру в ваших оселях та країні, добробуту та процвітання у всіх справах.

            

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *