Свято Останнього дзвоника

Свято Останнього дзвоника

25 травня для  учнів Угорницької загальноосвітньої  школа І-ІІІ ст.  пролунав останній дзвінок,  завершився навчальний рік. Це день важливий для кожного з нас, цей день має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їхні діти стають дорослішими на рік.

Розділити радість свята із учнями та педагогами прийшли сільський голова Л.З.Атаманчук, депутат міської ради Р.М.Онуфріїв, голова Ради школи І.З.Криховецький, духовний наставник отець Юрій.

Вітаючи дітвору із початком канікулярного періоду, а випускників – із подоланням першого в їхньому житті Рубікону, Роман Михайлович  зазначив: «Переконаний, що кожен із 16 випускників у майбутньому примножить багатства та надбання рідного краю, крокуючи дорогою до європейських цінностей. А це можливо завдяки інтелекту та здобутим у стінах рідної школи знанням

Л.З.Атаманчук вручила грамоти та грошові винагороди переможцям загальношкільного конкурсу «Учень класу 2017 та Учень року 2017»

Це особливий день для тих школярів, які закінчують школу. Для когось — це початок нового навчання, здобуття вищої освіти, для когось — початок трудового життя. Нехай вам щастить у всіх ваших починаннях, амбітних планів і величних звершень, невгамовності і пошуку ініціативи. Ви є тим поколінням, яке реально змінить нашу країну. Не виключено, що ваша місія — змінити весь світ. Тому бажаємо вам здоров’я і добра, удачі і натхнення, Божого благословення.

                

   

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *