Випускний у початковій школі

Випускний у початковій школі

22 травня відбувся випускний учнів 4-го класу.

Як одна прекрасна мить, пролетіли чотири роки навчання в початковій школі. Вчорашні початківці, а нині вже майже 5-ти класники виросли. Скільки всього їм довелося пізнати, вивчити, зрозуміти, полюбити…

Це свято традиційне, воно є підсумком досягнень учнів на першій сходинці до вершин знань. На урочистий захід були запрошені батьки, вчителі, адміністрація школи. Зі сцени у виконанні дітей лунали пісні, вірші, гуморески, сценки зі шкільного життя. Сльози щастя блищали в очах батьків та учителів під час перегляду відеофрагментів про «Перший дзвоник 2013», тобто саме тоді, коли нинішні учні щойно переступали поріг школи.. Батьки звернулися зі словами подяки до адміністрації та учителів, які працювали з їхніми дітками і побажали педагогам подальших звершень у непростій праці. Щирі, добрі слова звучали на адресу класного керівника Красняк О.І, яка стала не просто наставником у навчанні, а й вірним другом, порадником, «другою мамою».

Свято залишиться незабутньою сторінкою дитинства кожного четвертокласника, а попереду у них не проста й терниста дорога до непізнаного, яку можна подолати лише за умови наполегливої самостійної роботи, щирої дружби та твердої батьківської підтримки.

А далі був святковий торт, фотосесія і приємні хвилини спілкування.

Хай щастить вам, наші маленькі випускники!

       

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *