Спортивні досягнення

Спортивні досягнення

На базі Угорницької ЗШ працює гурток з Таеквон-До. У грудні 2016 року юні спортсмени школи здавали свій перший іспит з Таеквон-До на білий пояс з жовтою смужкою.

Атестацію успішно здали і отримали нові пояси такі спортсмени:

Стахів Юрій, Іванюк Остап, Андреєв Владислав, Харчій Данило, Пирожук Павло, Гергелюк Вікторія, Величко Сергій, Дудукчан Поліна.

17-18 березня 2017 року в місті Івано-Франківську відбувся Відкритий турнір «Ivano-Frankivsk open championship Taekwon-Do ITF» , в якому взяли участь представники 3-х областей України, а саме: Дніпровської, Київської та Івано- Франківської. Змагання зібрали 200 учасників як початківців так і досвідчених спортсменів.

Для наших юних спортсменів це були перші змагання з Таеквон-До і вони продемонстрували наступні результати:

Андреєв Владислав – 2 місце у формальних вправах (Туль),3 місце у спарингу(Мацогі).Стахів Юрій – 3 місце у формальних вправах (Туль),3 місце у спарингу (Мацогі).Саміла Юлія – 3 місце у формальних вправах (Туль)З місце у спарингу(Мацогі).Дудукчан Поліна – 2 місце у спарингу (Мацогі).

Гергелюк Вікторія – 1 місце у формальних вправах (Туль),2 місце у спарингу(Мацогі),Шандура Юлія – 3 місце у спарингу (Мацогі).

Кліщ Софія – 2 місце у формальних вправах (Туль),1 місце у спарингу (Мацогі).

 

Данищук Андрій Сергійович,

 міжнародний інструктор,

 наймолодший в Україні володар чорного поясу 4-го дану,

 5 разовий чемпіон України, Чемпіон Європи (2017 року)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *