Тиждень групи продовженого дня

Тиждень групи продовженого дня

На виконання листа ІФОІППО від 22.02.2017 року №01/133 «Про проведення в загальноосвітніх навчальних закладах області Тижня групи продовженого дня», наказу Департаменту освіти та науки Івано-Франківської міської ради від 28.02.2017 року №162, з метою формування творчого педагогічного середовища, організаційної та змістової підтримки інноваційної діяльності вихователів ГПД у школі пройшов Тиждень групи продовженого дня «Розвиток творчих здібностей у групі продовженого дня: здобутки, проблеми, перспективи».

У рамках Тижня групи продовженого дня з 6 по 10 березня було проведено ряд заходів. Це і  виготовлення та встановлення годівнички для пташок з метою допомоги пернатим друзям,  конкурс листівки до Міжнародного дня  жінки.

Цікаво пройшов  виховний захід: «Що ти знаєш про Україну?» у квесту( це спортивно-інтелектуальне змагання, основою якого є послідовне виконання командами або окремими гравцями заздалегідь підготовлених завдань).

Учасники гри зацікавлено виконували завдання і показали гарну колективну роботу. Під час цієї гри учні поглибили свої знання про історію, культуру, звичаї, традиції, географію, адміністративний устрій України; сформувати вміння працювати у групі, розвивати критичне мислення; пробудили патріотичні почуття до рідного краю; розкрили свої знання про Т.Г.Шевченка, а також показали свої знання його творчості.

Завершився тиждень конкурсом читців творчості Т.Г.Шевченка.

На групі продовженого дня учні мають можливість не тільки виконати завдання, але й поглибити знання, набути певних умінь та навичок, розвинути свої творчі здібності, відпочити з користю та стати вихованими громадянами нашої держави.

Я.І.Стельніцька,

вихователь ГПД

      

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *