Екскурсія в музей Небесної Сотні

Екскурсія в музей Небесної Сотні

2 березня учні 4 класу  провели виховну годину в музеї Небесної Сотні. Метою заходу було вшанувати пам’ять Героїв Небесної Сотні, виховувати патріотизм та любов  до України, розвивати бажання стати гідними громадянами України.

Екскурсовод музею п. Наталія в доступній для дітей формі розказала про  події 20 -21 лютого 2014р, що сколихнули світ, змінили хід історії, згадала усіх Героїв – патріотів, які поклали свої голови за наше майбутнє. Особливо дітям запав в душу наш земляк – Роман Гурик , який  незважаючи на свій молодий вік (19 років)  був у ці дні  на Майдані в Києві і відстоював  разом з іншими Героями справедливість, правду, честь та майбутнє України.  Загинув від пострілу снайпера в скроню 20 лютого. З цікавістю та сумом діти розглядали особисті речі Героя ( комп’ютерна клавіатура,  читацький формуляр, тощо), макет пораненого бійця, польову кухню.

В музеї школярі познайомилися та поспілкувалися з батьком Романа Гурика – п. Ігорем, який в цей час також тут був і допомагав встановлювати нову експозицію.

Під час екскурсії діти з трепетом в душі  розказували вірші та підготували малюнки, присвячені Героям Небесної Сотні.

Після музею учні віддали шану Роману Гурику, відвідавши його могилу  в меморіальному сквері.

Хай пам’ять всіх невинно убитих згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість та наснагу для зміцнення держави! Слава Україні! Героям Слава!

Оксана Красняк,

класний керівник 4 класу

     

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *