Тиждень військово-патріотичного виховання

Тиждень військово-патріотичного виховання

Відповідно до плану роботи школи з 20 по 24 лютого тривав тиждень військово-патріотичного виховання. Вранці, 20 лютого,  відбулось богослужіння, на якому учні та педагоги школи помолились за Героїв Небесної Сотні та воїнів АТО, було проведено флешмоб «Пам’ятаймо Героїв Небесної Сотні!», конкурс  читців поезій про Героїв Небесної Сотні у шкільній бібліотеці, а також у фойє школи оформлено тематичну виставку малюнків та плакатів.

21 лютого  учні 5-х та 7 класу (класні керівники Андрушевська Р.П., Балицька Н.Б.,та Чопик Н.М.) відвідали Івано-Франківський обласний музей визвольних змагань імені Степана Бандери, де переглянули його експозицію, а також нову виставку, яка присвячена Героям Небесної Сотні. В рамках участі у історико- краєзнавчій акції «Герої не вмирають», учні 8 класу з вчителем Чуйком В.Я. відвідали виставку у музеї Героїв Дніпра, яка присвячена АТО.

21 лютого, в рамках тижня військово-патріотичного виховання, психолог школи Возняк Надія Володимирівна провела з учнями 9 та 11 класів тренінги на тему ” Що таке героїзм ?”,які відбувались у цікавій, творчій атмосфері (старшокласники визначали те, які якості притаманні людям, яких ми називаємо героями, складали психологічний портрет героя).

Протягом тижня учні на уроках трудового навчання та образотворчого мистецтва виготовляли вітальні листівки та ангелів для воїнів АТО під гаслом: «Ми за Вас, а Ви для нас», було організовано перегляд фільму «Зима, що нас змінила» та документальних фільмів про Героїв  Небесної Сотні, учні 8-11 класів взяли участь у конкусі «Влучний стрілець». Відповідно до графіка проводились тематичні  години класного керівника, а вчитель 2 класу Котик І.І. відповідно до вікових особливостей, з метою формування моральних цінностей,  провела відкритий виховний захід  на тему : «Жити по совісті. Чесність. Справедливість”. Учні складали прислів ‘я, обговорювали моральні вчинки різних людей, виконали інсценізіацію п’єси, пісню про дружбу. Вчитель наголосила на тому, що гідний громадянин держави формується змалку.

Завершальним акордом тижня військово – патріотичного виховання став захід – реквієм ” Герої не вмирають!”, який підготували вчителі Чуйко В.Я. та Андрушевська Р.П. Учні виконували поезії про Героїв Небесної Сотні, присутні на заході переглянули відеоряди про сумні події, емоційності  додала сценка:  «Мамо, наш тато ангел?» та розвішування учнями власноруч  виготовленими ангеликами , які згодом будуть передані воїнам  АТО. Після заходу відбулось нагородження переможців конкурсів з кульової стрільби, малюнків та читців поезій присвячених Героям Небесної Сотні.

Комановська О.І.,

 заступник директора з виховної роботи

           

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *