Тиждень природничих наук

Тиждень природничих наук

Сучасне життя потребує ініціативної особистості, здатної досягати в житті гуманістичних цілей, керуючись високими естетичними ідеалами.

Суспільство не може повноцінно функціонувати без активної людини, яка є його джерелом. Саме цим можна пояснити актуальність застосування позакласної роботи з предмету у навчальному процесі. Метою тижня було розширити знання учнів з природничих  наук, розвинути інтерес учнів до вивчення природничих наук, розвивати світогляд учнів, виховувати любов до природи.

Під час проведення тижня природничих наук 20 лютого відбулася екскурсія у КП «Івано-Франківськ водоекотехпром», с.Березівку та с.Черніїв на водоочисні споруди для учнів 7 та 9 класів. А також був проведений конкурс малюнків та стіннівок на тему: «Георгафічний калейдоскоп» та «Світ очима фізики»», серед учнів 6,7,9,11 класів. 21 лютого відбулася вікторина «Добрий день, фізика!» для команд учнів 7 та 8 класів та учні 11 класу оформили  інформатор на тему  «Бувальщини з життя фізиків». Учні 7 та 9 класів провели флеш-моб на тему «творці фізичної науки-вихідці з України».

У середу, 22 лютого, вчитель географії  Турчин Л.М. провела відкритий урок з географії у 7 класі на тему: «Георгафічне положення Євразії».

23 лютого вчительТурчин Л.М. разом з учнями 5-х класів провела позакласний захід «Пам’ятай, же ти, людино,що збережеш природу-збережеш Землю».

У п’ятницю, 24 лютого, вчитель фізики Чопик Н.М. з учнями 9 класу провели відкритий позакласний захід для учнів 6 класу «Корисний сніданок з фізикою та наше здоров’я».

У понеділок, 27 лютого, учні нашої школи мали можливість відвідати виставку-екскурсію «Морські чудеса», де ознайомилися з різноманітністю світу океанів та морів (морські раковини, корали, медузи, молюски, морські зірки та ін.).

Н.Чопик,

вчитель фізики

             


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *