Зимові обряди

Зимові обряди

Скоро завершується календар зимових свят. Українські народні свята та обряди –одне з найдорожчих національних надбань. Ознайомитися із особливостями організації і проведення свят зимового циклу учням 3 класу допоміг виховний захід «Зимові обряди».

Метою проведення заходу у нашому класі було – максимально наблизити свято до українських традицій, торкаючись сучасних подій. Таким чином, діти мали змогу зрозуміти, що будь-яке свято символізує собою не лише піднесений настрій та забавляння. Це також можливість для кожного з нас, хоч на мить, згадати про тих, хто не має змоги зараз сидіти за святковим столом, та про тих, хто вже ніколи за нього не сяде.

Учні здійснили мандрівку зимовими місцями, відтворюючи деякі українські народні свята та обряди. Присутні зуміли відчути красу і щирість зимових свят, пройнятись глибоким почуттям любові та сердечної доброти. Кожен із щемом у серці зрозумів : ось-ось завітає в гості Андрій, Святий Миколай дарунок під подушку покладе… Звучали колядки, вірші, віншування, інсценізація, де учні вміло зіграли свої ролі.

Свято вдалося. Це було видно по радісних обличчях наших дітей та батьків. Класний керівник Карась О.Б. подякувала усім учасникам свята.

 

 

 

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *