Першокласники в Буковелі

Першокласники в Буковелі

З нагоди міжнародного Дня знань першокласники нашої школи отримали подарункові сертифікати на безкоштовну екскурсію та навчання катанню на гірських лижах у ТК «Буковель»

Діти чекали на поїздку, останній тиждень тільки й було розмов про подорож і лижі.
Більшість першокласників у Буковелі стали на лижі вперше у своєму житті. Звісно, роблять це під пильним наглядом інструкторів, які спеціалізуються саме на роботі з дітьми.

Курорт забезпечив транспортом, екіпіруванням та надав досвідчених інструкторів, а також
повну безпеку та комфорт для першокласників. Це дуже важливо. Але окрім того,  що дуже добре,  поїхати в таку цікаву подорож мали змогу і батьки дітей, адже для них це можливість провести час разом та відпочити від повсякденних клопотів.Наші класи прекрасно провели час у цій поїздці. Ми піднялися всередину перевернутого будиночка. Особливістю останнього є те, що меблі всередині розміщені «догори дригом». Потім по приїзді ми познайомилися з інструкторами, які  забрали діток на 3 години.   Наприкінці навчання кожен першокласник отримав сертифікат, який засвідчує, що дитина вже вміє кататись на лижах, а від інструкторів повчання – не забувати про головні правила лижників та кататись обережно.

Після вручення дипломів у нас був замовлений комплексний обід неподалік, де ми смачно попоїли. Дякую усім, хто організовув поїздку і харчування – нам дуже сподобалось!

Віталій Чуйко, класний керівник 1-Б класу

 

 

 

  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *