Математичний КВК

Математичний КВК

1 лютого  в 4 класі відбувся позакласний захід – Математичний КВК. Метою заходу було удосконалювати в учнів обчислювальні навички, вміння розв’язувати задачі, розвивати логічне мислення, фантазію, виховувати почуття дружби, формувати комунікативну компетентність.

В конкурсі брало участь 2 команди: «ВІК»(Косьмій Ю.,Пащук Д.,   Данилюк Ю., Москаленко Д., Паук Ю., Коновалюк М.) та «ІКС»(Рубашевська С., Стахів Ю., Сергеєв М., Борис С., Демків Б., Турчин Д.)

Спочатку перед учнями виступили ведучий ( Харчій Д.) та математична ворона-каркарона( Ліпчаківська Ю.), які і запросили учасників змагань до І конкурсу – «Привітання команд». А далі учні « змагалися»: розв’язували логічні задачі, приклади, загадували загадки з цифрами, розказували казки про цифри («Хвилинка поезії»), відгадували ребуси, будували геометричні фігури, переносили воду ложкою з однієї посудини в іншу, малювали людей та тварин за допомогою цифр( конкурс «Фантазія»).

Всі учасники КВК були активними, ініціативними, толерантними та дружніми.

За результатами журі перемогу одержала команда «ІКС»(капітан-Рубашевська С.). На завершення конкурсу всіх учасників пригостили шоколадними медалями та грамотами. Радісними і щасливими були всі учні.

Красняк О.І., класний керівник 4 класу

 

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *