Тиждень мистецтв

Тиждень мистецтв

На виконання річного плану роботи школи, з метою ознайомлення та залучення учнів до найвищих досягнень світового мистецтва і культури, виховання загальнолюдських цінностей, духовності та підтримки творчо обдарованої молоді з 26.09 до 30.09.2016 року проведено Тиждень мистецтв «Наш кольоровий світ».

Основне завдання тижня полягало в тому, щоб допомогти розкритися дитячим талантам, навчити учнів діяти дружно і організовано.

На кожен день тижня були заплановані конкретні заходи, у яких могли взяти участь учні усіх ланок школи.

Тиждень розпочався урочистою лінійкою, на якій було оголошено заплановані заходи.

Родзинкою цьогорічного Тижня стали «кольорові дні», адже кожен день був тематичним та мав заздалегідь визначений колір:

  • понеділок – синьо-жовтий;
  • вівторок – веселковий;
  • середа – червоно-чорний;
  • четвер – чорно-білий.

У вівторок було проведено флеш-моб «Веселка миру»: кожен клас був одягнутий у визначений колір, тому кожен учень та вчителі школи змогли приєднатися до даного дійства, ставши частинкою веселки.

Протягом тижня було представлено виставку музичних проектів, які учні школи оформили у вигляді плакатів.

Вчитель трудового навчання Олексин М. Б. проводила майстер-клас, на якому ознайомила учнів 5-х класів з технологією виготовлення ляльки з кукурудзяного шумелиння.

На виставці учнівських робіт “Ми все це зробили своїми руками”, організованої вчителем трудового навчання Тхориком І. М., були представлені кращі роботи учнів школи.

Вчителем образотворчого мистецтва Рубашевським П. І. було проведено показовий урок у 4 класі «Осінній ліс моєї фантазії», на якому учні познайомилися з технікою «монотипія» та мали змогу втілити в життя найсміливіші свої фантазії.

У Чорно-Білий День всі учні та працівники школи мали змогу познайомитися з мистецтвом кінематографа, а саме його зародження. На перервах учасники НВП змогли подивитися чорно-білі фільми, а також виготовити колажі з чорно-білих фотографій «Спогади з минулого».

Вчителем музичного мистецтва Федорів В. В. було проведено розважальну програму для учнів 5-х класів «Як стати зіркою», під час якої команди та їхні вболівальники змогли позмагатися за першість у таких номінація, як: «Найкращий актор», «Стиліст», «Іміджмейкер», «Запальний танцюрист», «Музикознавець», «Золотий голос», «Відданий фанат».

Вкотре окрасою Тижня мистецтв став День заплетеної коси та конкурс “Коса – дівоча краса”.  Переможцями цього року стали:

І місце – Підгаєцька Вікторія(2 клас), Залеська Софія(6 клас);

ІІ місце – Саміла Юлія(1 – А клас), Зінько Вероніка(2 клас), Онуфріїв Софія(2 клас), Яковин Наталія(4 клас); Люклян Софія(6 клас), Гладка Анна(9 клас);

ІІІ місце – Рубашевська Софія(4 клас), Возняк Анастасія(2 клас), Шандалович Софія(3 клас), Остапчук Тетяна(5 – Б клас), Карач Анастасія(5 – А клас), Вацик Уляна(5-Б клас).

В дусі патріотизму та наполегливої праці під керівництвом вчителя трудового навчання Тхорика І. М. трудилися хлопці 6 класу під час майстер-класу з виготовлення вимпела.

Завершився Тиждень мистецтв святкуванням Дня вчителя та підбиттям підсумків участі учнів у проведенні тижня та визначено переможців конкурсів.

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

      

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *